Zobacz nasze typy bukmacherskie siatkówka

Biorąc pod uwagę sukcesy odnoszone przez polskich siatkarzy w ostatnich latach, jak również to, jak mocną ligą możemy się pochwalić, to właśnie siatkówka powinna być określana mianem naszego sportu narodowego. Dużym zainteresowaniem ze strony typerów cieszą się typy bukmacherskie siatkówka. W tym artykule podzielimy się naszymi typami na rozgrywki ligowe w Polsce, a także na prestiżową Ligę Mistrzów w piłce siatkowej.

Plus Liga – najważniejsze rozgrywki siatkarskie w Polsce

Plus Liga to rozgrywki ligowe polskich klubów siatkarskich. Rywalizuje w nich 16 zespołów, z czego 8 najlepszych po zakończeniu fazy zasadniczej zakwalifikuje się do play-offów i zagra o medale. Najsłabszy zespół spadnie natomiast do I Ligi. W Polsce nie brakuje kibiców, którzy regularnie dopingują swoje zespoły w rozgrywkach krajowych. Najmocniejszymi ośrodkami siatkówki mężczyzn w Polsce są: Bełchatów, Kędzierzyn-Koźle, Rzeszów, Częstochowa, Olsztyn oraz Jastrzębie Zdrój. Odpowiednikiem Plus Ligi w rozgrywkach kobiecych jest Tauron Liga. Te rozgrywki również cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, ale są jednak nieco gorzej notowane patrząc na ranking lig europejskich w siatkówce.

Jak wygląda sytuacja na półmetku sezonu zasadniczego?

Duża popularność Plus Ligi w wielu miastach w Polsce sprawia, że to właśnie w tych rozgrywkach gracze chętnie wykorzystują swoje typy bukmacherskie siatkówka. na ten moment znajdujemy się na półmetku sezonu zasadniczego złożonego z 30 kolejek. Doskonały sezon rozgrywka Asseco Resovia, która po kilku chudych latach ma nadzieję powrócić na tron rozgrywek. Rywalizacja jest jednak bardzo wyrównana, bo o fotel lidera aktywnie walczy także Warta Zawiercie i Jastrzębski Węgiel. Nieco gorzej w tym sezonie radzi sobie natomiast ZAKSA, która broni tytułu mistrzowskiego. Należy jednak pamiętać, że klasyfikacja po sezonie zasadniczym nie jest aż tak istotna. O medalach i tak zdecyduje faza play-off, w której wystartuje osiem najlepszych zespołów. Wyższa pozycja w tabeli po fazie zasadniczej oznacza jedynie teoretycznie słabszego rywala w ćwierćfinale.

Czytaj również:  Obstawiamy hit ligi mistrzów, czyli Bayern - PSG typy

Nasze typy bukmacherskie siatkówka na Plus Ligę

Sytuacja w lidze jest bardzo wyrównana, a gracze mają wielu potencjalnych kandydatów do mistrzostwa kraju. Jeśli chodzi o nasze typy bukmacherskie siatkówka, na mistrza kraju w sezonie 2022/2023 typujemy Jastrzębski Węgiel. Rzeszów po kilku latach posuchy zdobędzie medal do kolekcji, natomiast podium uzupełni ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Doskonale na tym etapie rozgrywek radzi sobie Warta Zawiercie, ale naszym zdaniem drużyna ta nie zdoła powtórzyć sukcesu z poprzedniego sezonu, w którym zdobyła pierwszy w swojej historii medal. Zwłaszcza, że nowością dla tego klubu jest reprezentowanie naszego kraju także w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o dół tabeli, tylko cud może uratować przed spadkiem zespół BBTS Bielsko-Białą.

Polskie kluby w siatkarskiej Lidze Mistrzów 2022/2023

Wielu graczy obstawia swoje typy bukmacherskie siatkówka na Ligę Mistrzów, w której polskie zespoły osiągały już znaczące sukcesy. Obrońcą tytułu jest ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Polskę w tych rozgrywkach reprezentują także: Jastrzębski Węgiel oraz Warta Zawiercie. Po czterech kolejkach fazy grupowej sytuacja polskich klubów jest naprawdę bardzo dobra. Już teraz pewni awansu do fazy play-off są zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, którym pozostało walczyć o pierwsze miejsce. Kropkę nad i musi postawić Warta Zawiercie, która także prowadzi w swojej grupie, ale z mniejszą przewagą. ZAKSA zajmuje drugie miejsce w grupie D, ale i ten zespół jest praktycznie pewny awansu. Nasze typy bukmacherskie siatkówka wskazują, że wszystkie trzy kluby będą reprezentować Polskę w fazie play-off. Być może po raz trzeci w historii Polska będzie miała dwa zespoły w najlepszej czwórce.

Najważniejsze wydarzenia reprezentacyjne w 2023 roku

Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście rozgrywki reprezentacyjne. Jakie wydarzenia czekają nas w 2023 roku? Tradycyjnie będzie oczywiście Liga Narodów, w której reprezentacja Polski ma już kilka medali. W dniach 28 sierpnia – 16 września rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W roku 2021 nasz zespół wywalczył brązowy medal. Gdybyśmy mieli z dużym wyprzedzeniem wskazać typy bukmacherskie siatkówka na to wydarzenie, naszym zdaniem Polska ponownie uplasuje się w najlepszej czwórce, ale tym razem powalczy w finale o złoto. W 2023 roku odbędą się także Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet.

Czytaj również:  Jakim składem może wyjść Polska na MŚ w Katarze?

Gdzie obstawiać typy bukmacherskie na siatkówkę?

Bogatą ofertą zakładów bukmacherskich na siatkówkę może pochwalić się legalny bukmacher Superbet. To w tym miejscu wielu graczy realizuje swoje typy bukmacherskie siatkówka, a na korzyść tego rozwiązania przemawia wiele argumentów, chociażby bardzo atrakcyjna oferta promocyjna, która pozwala graczom stale walczyć o dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Mamy nadzieję, że dostępne na naszej stronie typy przyczynią się do wygranych kuponów. W nadchodzącym roku 2023 na pewno nie zabraknie okazji do obstawiania zakładów na siatkówkę.

Zobacz także