Najlepsze aplikacje bukmacherskie – Która aplikacja jest najlepsza?

Obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem aplikacji mobilnej niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim w ten sposób można typować wyniki ulubionych wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu i czasie: prosto ze stadionu, z baru, w gronie kumpli. Często pojawia się jednak pytanie o zakłady bukmacherskie aplikacja w kontekście tego, który bukmacher oferuje graczom najlepszą apkę. Wiele zależy od indywidualnych oczekiwań.

Jak działa bukmacherska aplikacja mobilna?

Aplikacje bukmacherskie znacznie ułatwiły graczom obstawianie zakładów bukmacherskich. W dobie ciągłego pośpiechu i zabiegania bardzo często narzekamy na brak czasu. Co za tym idzie, ciężko nam wygospodarować czas na to, aby spokojnie usiąść przy komputerze i przeanalizować ofertę wydarzeń sportowych. Tymczasem zakłady bukmacherskie aplikacja to doskonała opcja dla zabieganych. Wystarczy kilka minut w autobusie lub po prostu chwila przerwy w pracy, aby rzucić okiem na najciekawsze wydarzenia sportowe. Statystyki nie kłamią – z roku na rok coraz większa liczba graczy obstawia zakłady z poziomu swojego smartfona lub tableta. Aplikacje bukmacherskie są projektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i oszczędność czasu.

zakłady bukmacherskie aplikacja

Jakie możliwości oferuje aplikacja bukmacherska?

Dobra aplikacja mobilna to po prostu serwis bukmacherski w pigułce. Z jej pomocą można zarejestrować i zweryfikować nowe konto, odebrać bonus powitalny, realizować wpłaty i wypłaty z konta, obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie aplikacja, a także korzystać z wielu wygodnych i nowoczesnych funkcji. Niektóre aplikacje mobilne, takie jak chociażby Superbet, pozwalają graczom oglądać transmisje z niektórych wydarzeń sportowych. W razie jakichkolwiek trudności można uzyskać szybkie wsparcie ze strony działu obsługi klienta. To wszystko sprawia, że obstawianie zakładów z telefonu lub tableta jest po prostu bardziej funkcjonalne.

zakłady bukmacherskie aplikacja

Na co zwrócić uwagę przy wyborze aplikacji?

Szukasz najlepszej aplikacji bukmacherskiej dla siebie? Obecnie każdy legalny bukmacher posiada taką apkę lub przynajmniej responsywną stronę internetową przystosowaną do obstawiania zakładów z poziomu smartfona lub tableta. Oto czynniki, które warto wziąć pod uwagę.

  • Wygląd aplikacji – aplikacja powinna być przede wszystkim przejrzysta i czytelna, tak, aby odnajdywanie poszczególnych funkcji i zakładów nie zajmowało wiele czasu.
  • Dostępne funkcje – dobra aplikacja bukmacherska obsługuje funkcję cashout, zapewnia transmisje z wydarzeń na żywo, wysyła powiadomienia o wynikach meczów. Warto zatem sprawdzić czy zakłady bukmacherskie aplikacja posiada funkcje, na których nam zależy.
  • Promocje i bonusy – niewątpliwie bardzo istotną kwestią są promocje bukmacherskie, które pozwalają obstawiać zakłady na lepszych warunkach.
  • Oferta zakładów – absolutnym priorytetem jest także bogata oferta zakładów bukmacherskich i dostęp do tych wydarzeń, które najczęściej mamy w zwyczaju typować.
  • Szybkie płatności – aby zakłady bukmacherskie aplikacja były wygodne, niezbędne są ekspresowe płatności, zarówno w kwestii depozytów, jak i wypłat ewentualnych wygranych.

Wybierając aplikację bukmacherską zwracamy zatem uwagę na podobne kwestie, co przy wyborze serwisu internetowego. To pokazuje również, jak istotną kwestią są nasze indywidualne oczekiwania. Jeden gracz wybierze aplikację, która spodoba mu się wizualnie, podczas gdy drugi weźmie pod uwagę przede wszystkim atrakcyjną ofertę promocyjną.

zakłady bukmacherskie aplikacja

Jak wybrać najlepszą aplikację bukmacherską? Zakłady bukmacherskie aplikacja

To indywidualne oczekiwania każdego gracza decydują o tym, która aplikacja bukmacherska okaże się najlepsza. Wielu doświadczonych graczy posiada konto w kilku serwisach bukmacherskich i korzysta równolegle z kilku aplikacji lub po prostu wybiera tą, która najbardziej odpowiada im potrzebom. Dla jednych priorytetem może być nowoczesny wygląd, dla drugiej obszerna oferta zakładów na tenis, a jeszcze dla innych bonusy i promocje. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby aplikacja zapewniła wszystkie z powyższych udogodnień. Tak czy inaczej, warto najpierw zapoznać się z ofertą konkretnego bukmachera, a gdy przypadnie nam do gustu, sprawdzić jego aplikację mobilną.

zakłady bukmacherskie aplikacja

Dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie aplikacja?

Z aplikacji mobilnej chętnie korzystają zapaleni kibice, którzy regularnie chodzą na mecze swoich ukochanych drużyn. W ten sposób można obstawiać wyniki meczów bezpośrednio z trybun, z czego zresztą skwapliwie korzysta wielu fanów. Zakłady bukmacherskie aplikacja to także dobre rozwiązanie dla osób, które lubią cieszyć się sportowymi emocjami w gronie swoich znajomych i przyjaciół. W końcu wspólne debatowanie i dzielenie się typami smakuje jeszcze lepiej. Na polskim rynku bukmacherskim działa obecnie ponad 20 legalnych bukmacherów i każdy z nich oferuje klientom nowoczesną aplikację. Wystarczy jedynie zapoznać się z ofertą bukmachera i sprawdzić, czy dana aplikacja spełnia nasze oczekiwania. Po szybkiej konfiguracji można przejść do obstawiania zakładów.

Czytaj również:  Czym jest handicap azjatycki i jak go obstawić?

Aktualnie w zakładach bukmacherskich, przy rozwoju niemal w każdej firmie jest wiele udogodnień, które sprawiają, że korzystanie z serwisu staje się o wiele łatwiejsze. Niewątpliwie jednym z takich jest aplikacja bukmacherska, dzięki której można typować swoje zakłady w każdym miejscu będąc poza domem. Duża ilość legalnych firm bukmacherskich w Polsce oznacza, że istnieje aktualnie nieco ponad 20 firm, które posiadają tego typu opcję. Warto sprawdzić, dlaczego aplikacja bukmacherska jest tak popularna i tak wiele osób z niej korzysta.

Sposób działania aplikacji

Aby móc skorzystać z aplikacji potrzeba tak naprawdę niewiele. Najpierw oczywiście należy mieć konto u danego bukmachera, a jeśli to jest zweryfikowane i w pełni aktywne, wówczas możliwe jest pobranie aplikacji z serwisu w Internecie i zalogowanie się poprzez użycie poprawnych danych.

W aplikacji można dostrzec wszystkie funkcje, jakie można dostrzec w Internecie, a więc możliwość zawierania zakładów, wpłaty, wypłaty, promocje bukmacherskie, czy też sama rejestracja i weryfikacja konta. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby gracz mógł z niej korzystać w każdej chwili. Jest to na pewno bardzo duże ułatwienie dla klienta, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Oczywiście bardzo ważne jest to, aby telefon, smartfon czy tablet był w pełni zaktualizowany. Tego wymaga sama instalacja aplikacji, co zresztą bardzo dobrze widać. Istotny jest także dostęp do Internetu. Bukmacherzy w taki sposób programują aplikację, aby była ona dostosowana do potrzeb gracza, mowa tutaj także o zabezpieczeniach. W tym przypadku możliwy jest wybór spośród wielu kombinacji jak kod PIN, odcisk palca i wiele innych zabezpieczeń. Oczywiście jest to po to, by w razie niepożądanej kradzieży nikt nie miał okazji do włamania się.

Wartości płynące z korzystania z aplikacji

Korzystanie z aplikacji bukmacherskiej to bardzo duża ilość korzystnych dla gracza czynników i możliwości. Oczywiście większość z nich jest taka sama jak w przypadku korzystania z serwisu internetowego, aczkolwiek o wiele szybszy dostęp i możliwość posiadania wszystkiego pod ręką to na pewno duży atut.

Sprawdźmy zatem, jakie czynności może wykonać gracz korzystając ze strony poprzez aplikację. Tak samo, jak poprzez serwis możliwe jest założenie swojego konta, a także weryfikacja danych osobowych. Gracz ma możliwość dokonania szybkich wpłat i wypłat na swoje konto bankowe. Dostępnych jest tu kilka opcji, zależnie od tego, co gracza interesuje. Oczywiście nie może zabraknąć tego, co jest najważniejsze, a więc oferta przedmeczowa, a także oferta zakładów na żywo. U większości bukmacherów możliwa jest opcja cash-out, a więc zamknięcia kuponu przed czasem, jeśli nie idzie on najlepiej lub też idzie dobrze, a gracz nie chce ryzykować i czekać do końca, woli zadowolić się aktualną wygraną proponowaną przez serwis. Nie tylko online, ale także na telefonie możliwe jest obejrzenie spotkań na żywo, które proponuje strona. W przeciwieństwie do strony internetowej tutaj możliwe jest oglądanie na pełnym ekranie, przynajmniej u części bukmacherów. Co ważne korzystając z aplikacji gracz ma dostęp do kolejnych bonusów, które można uzyskać tylko w ten sposób. Przykładem jest tutaj bukmacher Superbet, który za pobranie aplikacji i pierwsze logowanie się po rejestracji i dokonaniu depozytu oferuje graczowi bonus w postaci darmowych 20 PLN na grę mobile.

Czytaj również:  Czy w sieci są dostępne dokładne wyniki typy?

Poza tym na telefonie mogą wyświetlać się wyniki spotkań, które gracz ma aktualnie na kuponie i pojawiają się informacje, jeśli padnie bramka, rozpocznie lub też zakończy się dane spotkanie. Pojawiają się także informacje o aktualnym stanie kuponu, czy jest on rozliczony prawidłowo, czy też konkretne spotkanie zakończyło się niepowodzeniem.

Jak zainstalować aplikację mobilną?

Aplikacja danej firmy bukmacherskiej dostępna jest do pobrania tylko i wyłącznie na konkretnej stronie. Nie ma żadnego znaczenia, czy gracz posiada telefon, tablet, smartfon czy iphone. Różnica jest tutaj tylko w oprogramowaniu, a więc iOS bądź Android. Tego typu aplikacji nie da się znaleźć w sklepach internetowych Google.

Sama instalacja wymaga od gracza potwierdzenia swoich danych (okres pełnoletności w przypadku iOS), czy też zezwolenia na instalację aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play Google (Android). Wówczas możliwe będzie pobranie i instalacja aplikacji. Po zakończeniu tych czynności na ekranie startowym pojawi się ikonka danego bukmachera. Wystarczy zalogować się do niej przy użyciu poprawnych danych. Wówczas możliwe jest korzystanie z serwisu mobile.

Aplikacja czy mobilna wersja strony?

Dostęp do zakładów bukmacherskich danej firmy dostępny jest także poprzez telefon, ale bez użycia aplikacji. Tak samo, jak w tym przypadku bukmacher dostosowuje wygląd strony do wielkości ekranu telefonu, zaś serwis posiada wszystkie dostępne opcje. Rodzi się jednak w tym przypadku pytanie, która z opcji jest lepsza i z której bardziej opłaca się skorzystać.

Czytając opinie na ten temat w Internecie, a także samemu sprawdzając oba przypadki da się zauważyć, że lepiej funkcjonuje aplikacja bukmacherska, która jest szybsza w działaniu, a także jest bardziej czytelna i posiada wszystkie funkcje, które widać w serwisie internetowym. Tego akurat nie można powiedzieć o wersji mobilnej strony, z którą może być pewien problem. Niekiedy może być tak, że strona po prostu zawiesi się, dojdzie do niepożądanego powiększenia obrazu, czy też innych błędów, które w przypadku aplikacji nie będą mieć miejsca.

Poza tym aplikacje są o wiele łatwiejsze w działaniu i o wiele bardziej przejrzyste, dużo łatwiej jest odnaleźć dany zakład.

W przeciwieństwie do wersji mobile gracz nie będzie mógł odczytać wielu przydatnych informacji na temat danych drużyn, czy też statystyk. Najważniejszym argumentem jednak wydaje się to, że tylko i wyłącznie w aplikacji gracz może skorzystać z bonusów przeznaczonych dla aktywnych graczy, co nie pojawi się w tej drugiej wersji.

Reasumując nie polecamy korzystania z mobilnej wersji strony, a więc poprzez telefon, ale w Internecie, ponieważ daje to o wiele mniejsze pole manewru niż w przypadku aplikacji bukmacherskiej.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Skoro to artykuł o zastosowaniu aplikacji bukmacherskich i ich zaletach to nie może zabraknąć tutaj rankingu, w którym umieściliśmy, naszym zdaniem, kilka najlepszych firm posiadających dostęp do strony w taki właśnie sposób. Kto znajduje się na naszej liście?

Czytaj również:  Czym są surebety i jak można je wykorzystać?

Nasz ranking otwieramy aplikacją bukmacherską Superbet, która jako jedyna z niewielu posiada dla graczy bonus za pierwsze zalogowanie w wysokości 20 PLN. Oczywiście, aby ten bonus zdobyć potrzebne jest spełnienie kilku konkretnych kryteriów, o których zdążyliśmy wspomnieć nieco wcześniej. Dostępna jest ona zarówno dla urządzeń iOS, a także Android. Dostępnych jest tutaj wiele opcji, ale przede wszystkim strona jest bardzo łatwa w korzystaniu, nietrudno jest tutaj o znalezienie danego spotkania. Dostęp do zakładów na żywo, dostęp do transmisji na żywo, czy też centrum obsługi klienta. Od pewnego czasu na stronie działa social media, a poprzez aplikację możliwe jest również dodanie swojego znajomego, obserwowanie go i dzielenie się swoimi kuponami.

Na kolejnym miejscu umieszczamy aplikację STS, z której również korzysta duża ilość graczy. Pokazały to Mistrzostwa Świata w Katarze, kiedy to przybyła duża ilość nowych graczy. Aplikacja posiada swój własny system zabezpieczeń w postaci kodu PIN lub poprzez rozpoznanie odciska palca wskazującego. Bardzo szybko i łatwo działają wpłaty i wypłaty, mamy dostęp do zakładów przedmeczowych, a także live w ponad 30 dyscyplinach sportowych. Fajną rzeczą jest tutaj 3D Touch, dzięki czemu dłużej przytrzymując dany kurs możliwe jest szybsze obstawienie kuponu gracza. Warto skorzystać z instalacji tej aplikacji pobierając ją ze strony firmy STS. Dla nowych graczy istnieje bowiem bonus w wysokości 25 PLN za pierwsze zalogowanie się.

Ostatnią propozycją w naszym rankingu jest aplikacja bukmacherska LVBet, która posiada coś, czego nie udało znaleźć się u innych firm, stąd też jej obecność na 3 miejscu. Korzystając z lvbet przez aplikację można uzyskać o wiele wyższe wygrane, a to dlatego, że bukmacher w ten sposób dodaje do wygranych aż 14%. Tego typu promocja obowiązuje w ważnych turniejach tenisowych lub też wielu piłkarskich ligach europejskich. Aplikacja dostępna jest na iOS bądź Android. Tutaj skorzystać z niej mogą także fani esportu, ponieważ LVBet bardzo chętnie dodaje transmisje z zawodów między innymi Counter Strike czy League of Legends. Poza tym mamy błyskawiczne wpłaty i wypłaty, mocno rozwiniętą ofertę przedmeczową, jak i tę na żywo.

Która z nich jest najlepsza?

Każdy bukmacher proponuje jedno z dwóch rodzajów oprogramowań, dlatego też każdy z graczy może zainstalować aplikację na swoim telefonie niezależnie od tego, jaki on by nie był.

Mówiąc o najlepszej aplikacji bukmacherskiej musimy założyć, że posiada ona wszystkie funkcje, które dostępne są w serwisie internetowym, a do tego będzie mieć coś ekstra, czego nie posiada konkurencja. Analizując 3 wybrane przez nas firmy bukmacherskie możemy śmiało stwierdzić, że najciekawiej i najkorzystniej na tle rywali wypada firma Superbet, która nie dość, że oferuje swoim graczom darmowe środki to jest bardzo łatwa w funkcjonowaniu, umożliwia graczowi odpowiednie zabezpieczenie, a przy tym jest coś, czego nie posiada nikt inny, a więc social media, gdzie możliwe jest śledzenie postępów Jerzego Dudka, czy też swoich znajomych.

Czy warto korzystać z aplikacji bukmacherskiej?

Na to pytanie jednogłośnie odpowiadamy TAK! Jest to na pewno korzystna opcja dla gracza, jeśli czuje on potrzebę zawarcia zakładu na spotkanie, które rozpocznie się za kilka minut, a nie ma on możliwości dostępu do komputera. Wówczas wystarczy tylko dobre połączenie internetowe, aby zalogować się i postawić konkretny zakład. Korzyści płynących z posiadania aplikacji jest o wiele więcej, co widać wyżej. Uważamy, że po przeczytaniu tego artykułu Wasze zdanie nie będzie znacząco różniło się od naszego.

Zobacz także