Wyspy Owcze – Polska analiza

Polska reprezentacja piłkarka rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Tym razem ich rywalem będzie reprezentacja z Wysp Owczych. Która drużyna ma największe szanse na wygraną? Jak typowany jest wynik i gdzie można obejrzeć starcie? Sprawdź naszą zapowiedź!

Wyspy Owcze grają na swoim boisku, ale tak naprawdę nie muszą się za bardzo starać, bo nie mają o co. W eliminacjach zdobyli zaledwie 1 punkt wywalczony remisem podczas starcia z Mołdawią. Pozostałe spotkania zakończyli porażką. Polska drużyna też nie wypadła najlepiej, ale ma szansę na awans. Musi jednak pewnie ograć Wyspy Owcze, więc typerzy obstawiają, że Polacy dadzą z siebie wszystko i wyjdą zwycięsko ze starcia z rywalem.

Wyspy Owcze – Polska – gdzie oglądać transmisję meczu?

Mecz pomiędzy Wyspami Owczymi a Polską rozegra się 12 października 2023 roku o godzinie 20:45 na Torsvollur Stadium. Spotkanie będzie transmitowane przez stację telewizyjną na żywo, w tym na przykład przez TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. relację można także śledzić w sieci.

Typ: Polska Over 2.5 bramki (2.60) Superbet

Czytaj również:  Raków Częstochowa - FC Kopenhaga analiza

Zobacz także