Jak wygląda włoska Seria A i co tam typować?

włoska seria a należy do jednej z najmocniejszych lig na świecie, co potwierdza również fakt, że dzieje się tam naprawdę wiele. Liga ta jest szczególnie lubiana nie tylko przez Włochów, ale wszystkich wielbicieli sportu, którzy lubią silne emocje. Jednak co ważne, liga włoska daje również szansę na wytypowanie ciekawych zakładów bukmacherskich. Nikogo nie powinno wobec tego dziwić, że operatorzy zakładów wzajemnych mocno rozbudowali swoją ofertę. Jeśli ty również planujesz rozpocząć typowanie włoskiej ligi piłkarskiej, powinieneś wiedzieć, jak się do tego zabrać.

Włoska Seria A – jak typować zakłady?

Chcąc skutecznie typować zakłady wzajemne powinieneś w pierwszej kolejności zapoznać się z typami bukmacherskimi. Powinieneś wiedzieć, że stanowią one najcenniejszą wskazówkę, która odpowiednio wykorzystana pomoże ci skutecznie obstawiać zakładu. Chcąc zwiększyć swoją skuteczność powinieneś zadbać o odpowiednie źródło informacji.

Dodatkowo, powinieneś pamiętać o tym, żeby nie ograniczać się wyłącznie do typowania zwycięzców. Oferty legalnych polskich bukmacherów są naprawdę obszerne, dlatego z pewnością uda ci się znaleźć rynek, który będzie najlepiej odpowiadał twoim potrzebom. Musisz przy tym pamiętać, że różnicowanie rynków jest najlepszym sposobem na to, by zgarniać wysokie wygrane.

Kolejnym punktem, na który powinieneś zwrócić uwagę jest odpowiednie dysponowanie budżetem. Określ kwotę, której nie możesz przekroczyć. Co ważne, zasada ta nie dotyczy wyłącznie Serie A, tylko wszystkich zakładów bukmacherskich. Określając budżet, którego nie przekroczysz zmniejszysz ryzyko szybkiego bankructwa.

Chcąc typować zakłady bukmacherskie na włoską Serię A powinieneś wybrać odpowiedniego bukmachera. W pierwszej kolejności skup się na tym, by zapoznać się z ofertą. Każdy bukmacher kładzie nacisk na wybraną dyscyplinę, której jest sponsorem. Jeśli odpowiednio dobierzesz operatora, będziesz mógł liczyć na ciekawe rynki zdarzeń i atrakcyjne promocje stałe.

Czytaj również:  Zapowiedź Wimbledonu 2022

Na sam koniec, śledź historię swoich zakładów. Zwróć uwagę na to, czy w twoich typach jest logika. Analizując swoje dotychczasowe typy będziesz mógł zweryfikować, gdzie popełniłeś błąd, by podczas kolejnego typowania je wykluczyć.

Włoska Seria A – najpopularniejsze rynki zdarzeń

Wiedząc już, jakie są podstawowe zasady typowania zakładów wzajemnych, powinieneś zwrócić uwagę również na rynki zdarzeń. Włoska Seria A daje naprawdę spore możliwości, a wśród nich, do najczęściej wybieranych należą:

  • 1X2 – zdecydowanie najpopularniejszy typ zakładów. Ten zakład trzydrogowy pozwala wytypować, czy w trakcie spotkania wygra drużyna gospodarczy, padnie remis, czy zwyciężą goście. Musisz przy tym pamiętać, że w przypadku Serii A spotkania są naprawdę intensywne, dlatego rzadko kończą się podziałem punktów.

  • zakłady na rzuty rożne – z uwagi na to, że piłkarze Serii A bardzo często atakują swoje bramki, równie często występują też rzuty rożne. Warto zdecydować się na ich typowanie, szczególnie w formule under/over, ponieważ zakłady te mogą się dla ciebie okazać bardzo dochodowe.

  • zakłady na strzelców bramek – jak w przypadku każdej ligi piłkarskiej, tymi zdecydowanie najczęściej są napastnicy. Jeśli chcesz typować zakłady na strzelców bramek, musisz pamiętać, że najważniejsze są tutaj statystyki.

  • zakłady live – poza bogatą ofertą zakładów przedmeczowych, legalni polscy bukmacherzy wprowadzają do swojej oferty również liczne propozycje zakładów na żywo. Z uwagi na to, że włoska Seria A cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich typerów, zakłady na żywo są dostępne w ofercie wszystkich operatorów.

  • zakłady długoterminowe – poza powyższymi rynkami, typując włoską Serię A wziąć pod uwagę również zakłady długoterminowe. Wśród tych znajdziesz między innymi zakłady na zwycięzców ligi czy najlepszego strzelca. Warto przy tym pamiętać, że w przypadku zakładów długoterminowych, im szybciej wytypujesz wynik, tym więcej możesz wygrać w przypadku skutecznego typu.

Czytaj również:  Arsenal vs Fulham typy

Gdzie typować włoską Serię A?

Chcąc rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich warto znaleźć odpowiedniego bukmachera. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, tutaj powinieneś zapoznać się przede wszystkim z ofertą na interesujące cię wydarzenia sportowe. Pamiętaj, by analizować wyłącznie ofertę przygotowaną przez legalnych polskich bukmacherów. Zawieranie zakładów wzajemnych na portalach prowadzących nielegalną działalność może skutkować nie tylko utratą wpłaconych pieniędzy, ale dodatkowo może wiązać się z nałożeniem wysokich kar finansowych.

W kolejnym kroku zwróć uwagę na dostępność promocji dla nowych graczy. obecnie zdecydowana większość operatorów zakładów wzajemnych proponuje atrakcyjne bonusy na start. Do zgarnięcia są wysokie kwoty, które można wykorzystać na typowanie zakładów wzajemnych. Jednak przed założeniem konta należy dokładnie zapoznać się z regulaminem przyznawania bonusów. Bukmacherzy bardzo konsekwentnie sprawdzają spełnienie warunków promocji, dlatego jakiekolwiek zaniedbanie w tym obszarze wiązać się będzie z nieprzyznaniem dodatkowych środków, bez możliwości odwołania się.

Zobacz także