Typy na hokej na lodzie – oferta legalnych bukmacherów

Jesteś pasjonatem starć w hokeju na lodzie? Z pewnością zastanawiasz się, jak kształtuje się oferta legalnych polskich bukmacherów. Hokej na lodzie jest obecnie jedną z popularniejszych dyscyplin sportowych, wśród wielbicieli zakładów wzajemnych. Warto przy tym podkreślić, że zawodnicy ci nie ograniczają się wyłącznie do typowania zwycięzcy. Poniżej przedstawimy ci najciekawsze propozycje rynków.

Oferta zakładów u większości legalnych polskich bukmacherów bardzo często skupia się na dyscyplinach, które cieszą się największą popularnością wśród graczy. Właśnie dlatego zdecydowanie najwięcej rynków spotkać można w wydarzeniach związanych z piłką nożną, koszykówką, siatkówką i skokom narciarskim.

Jednak co ciekawe, w tej kategorii znajduje się również hokej na lodzie. Polscy gracze bardzo często decydują się na typowanie wydarzeń z hokeja na kuponach akumulacyjnych oraz pojedynczych. Zastanawiasz się, jakie zakłady można stawiać u legalnych polskich bukmacherów? Koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.

Hokej na lodzie – najpopularniejsze zakłady w ofercie bukmacherów

Legalni polscy bukmacherzy w swojej ofercie posiadają liczne rynki z dziedziny hokeja na lodzie. Jednak tym szczególnie lubianym jest zakład na dokładną liczbę bramek podczas spotkania, zakład na wynik poszczególnych tercji, a także zakład na zdobywcę pierwszej bramki czy zwycięstwo w handicapie.

Nie da się ukryć, że oferta zakładów na hokej na lodzie jest naprawdę szeroka, właśnie dlatego warto wskazać propozycję, z której typerzy korzystają rzadziej, jednak wiąże się ona z bardzo wysokimi kursami. Dotyczy to zakładu na strzelca gola. Wysokość współczynników zależy oczywiście od umiejętności poszczególnych hokeistów, jednak wahają się od 2.00 do aż 12.00.

Czytaj również:  1 liga hiszpańska – najlepsze typy na tę ligę

Warto podkreślić, że zakłady dotyczące hokeja na lodzie nie ograniczają się wyłącznie do typów obejmujących określone spotkanie. Bardzo często można spotkać w ofercie polskich operatorów zakładów wzajemnych dodatkowe oferty na zakłady długoterminowe. Wśród tego typu zakładów zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się zakłady na to, czy dana drużyna podczas trwania sezonu zasadniczego trafi 10 bramek lub więcej. Co szczególnie ważne, kursy na tego typu zdarzenia w opcji „TAK” kształtują się na poziomie.

Ligi hokejowe w ofercie legalnych bukmacherów

Gracze mają naprawdę duży wybór ofert, co sprawia, że mogą typować zarówno bardzo znane rozgrywki, takie jak National Hockey League, Kontinental Hockey League oraz Deutsche Eishockey, a także na znacznie mniej popularne rozgrywki, jak choćby fińska Liiga, norweska GET-ligaen czy austriacką Oesterreichische Eishockey-Liga. Oczywiście gracze mogą również liczyć na zakłady z Ligi Mistrzów, w której można oglądać starcia Grizzly Adams Wolfsburg, ERC Ingolstadt, Vienna Capitals czy Waxjo Lakers, a nawet Brynss IF czy Sparta Praga.

Pasjonaci rozgrywek hokeja na lodzie powinni być zadowoleni z możliwości typowania Polskiej Hokej Ligi, która z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów.

Gdzie typować hokej na lodzie?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zakłady na hokej na lodzie znajdują się w ofercie wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Jeśli więc planujesz rozpocząć typowanie starć hokeistów, powinieneś zapoznać się z ofertą każdego z operatorów, by wybrać tę, która okaże się dla ciebie najkorzystniejsza.

Pamiętaj przy tym, że wraz z wejściem w życie ustawy hazardowej, wyłącznie te przedsiębiorstwa, które uzyskały odpowiednią licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów, mogą świadczyć usługi związane z zakładami wzajemnymi. Decydując się na typowanie zakładów w nielegalnych punktach, czy portalach internetowych popełniasz przestępstwo, które wiązać się może z nałożeniem wysokich kar finansowych.

Czytaj również:  Jak typować mecze Liverpool Leicester?

Najważniejsze informacje dotyczące typowania hokeja na lodzie

Jak typować zakłady w ramach hokeja na lodzie – to zależy od twoich preferencji, możesz typować zarówno kupony pojedyncze, jak również double i treble.

Które zakłady są warte betowania – planując typowanie zakładów wzajemnych dotyczących hokeja na lodzie powinieneś rozważyć możliwość typowania dokładnej liczby bramek podczas spotkania, a także rezultat poszczególnych tercji. Więcej informacji dotyczących zakładów na hokej na lodzie zostało opisanych powyżej.

Którego operatora zakładów wzajemnych wybrać do typowania hokeja na lodzie – tak naprawdę warto zapoznać się z ofertami wszystkich operatorów. Każdy z nich posiada w swojej ofercie zakłady na hokej na lodzie. W związku z tym, aby uzyskać najlepsze rezultaty powinieneś zapoznać się z wysokościami kursów na poszczególne typy. W ten sposób zwiększysz swoją szansę na wysoką wygraną.

Co ważne, zakładając konto u nowego operatora możesz liczyć na dodatkowe środki promocyjne. Każdy operator oferuje nowym graczom atrakcyjne bonusy na start, które gwarantują dodatkowe środki. Warto przy tym wiedzieć, że zakładając konto z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego, możesz dodatkowo otrzymać jeszcze więcej środków na start. Jest to szczególnie ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem i nie mają jeszcze wyrobionego doświadczenia w tej dziedzinie.

Zobacz także