Tottenham – AC Milan typy (08.03)

Ten mecz raczej nie skradnie dzisiejszego show, jednak jest on bardzo ciekawy, pod względem typerskim. Jak okazuje się bowiem, mamy przed sobą dwie drużyny o dużej wartości, które mają swoje małe problemy. Jak czasem okazuje się, to szczegóły w piłce nożnej potrafią odgrywać główną rolę. Dlatego też, chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami!

Tottenham AC Milan typy

W dzisiejszym spotkaniu rewanżowym, Milan jako gość, będzie miał przewagę 1 gola, od pierwszej minuty. Odkąd jednak zniesiono zasadę bramki na wyjeździe, spotkania rewanżowe potrafią być ciekawe i pełne niespodzianek. Według nas, tak nie będzie w tym wypadku. AC Milan przyjeżdża optymalnym składem, który zagra dziś w Londynie. Tego jednak nie mogą powiedzieć gospodarze, którzy zagrają dziś bez swojego bardzo ważnego gracza.

W podstawowym składzie nie zagra Hugo Lloris, który jest jednym z talizmanów Tottenhamu. W pomocy nie zagra także Bentancur, który w tym sezonie pomógł Tottenhamowi, dokładając 5 swoich bramek. Z kolei do Milanu wraca prawy, bardzo szybki i aktywny w ataku obrońca, czyli Theo Hernandez. Skutkiem tego, stawiamy dziś na kursową rewolucję, choć na boisku nie powinna ona być zaskoczeniem!

Typ: X2 (1.95) Superbet

Czytaj również:  AC Milan - Inter Mediolan analiza

Zobacz także