Bukmacher Superbet uruchomił niedawno aplikację SuperSocial, która ma zaoferować graczom te same możliwości, co pełnoprawny portal społecznościowy. Tyle tylko, że w przypadku tej aplikacji tematyką przewodnią będą oczywiście zakłady bukmacherskie. Gracze zyskają jednak możliwość obserwowania innych typerów, kopiowania ich kuponów, ale również udostępniania swoich zakładów. Aplikacja SuperSocial wprowadza także pełnoprawną ligę typerów, w której najskuteczniejsi typerzy będą mogli powalczyć o nagrody pieniężne.

SuperSocial

Co to jest SuperSocial?

SuperSocial to aplikacja społecznościowa, która została uruchomiona przez legalnego bukmachera Superbet. Z funkcji tej aplikacji korzystać będą mogli wszyscy gracze zarejestrowani w serwisie bukmachera za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To pierwsza w naszym kraju próba stworzenia pełnoprawnej platformy społecznościowej dla typerów. Trzeba przyznać, że początki są bardzo obiecujące. Aplikacja SuperSocial oferuje bowiem te same możliwości, co popularne portale społecznościowe, a różni się od nich tematyką. W aplikacji SuperSocial tematem przewodnim są oczywiście zakłady bukmacherskie obstawiane przez użytkowników. Coś dla siebie znajdą tu zatem zarówno te osoby, które chcą kopiować typy innych graczy, jak również typerzy, którzy chcą udostępniać swoje typy i budować szeroką bazę obserwujących.

Jakie możliwości oferuje graczom aplikacja SuperSocial?

SuperSocial ma zaoferować graczom te same możliwości, co popularne social media. Po dołączeniu do aplikacji i założeniu profilu zyskasz następujące możliwości:

  • obserwowanie profili innych graczy,
  • kopiowanie typów, które przypadną Ci do gustu,
  • komentowanie typów udostępnionych przez innych graczy,
  • udostępnianie autorskich typów na swojej tablicy,
  • rozmowa z innymi użytkownikami za pośrednictwem chatu grupowego i prywatnego,
  • rywalizowanie w lidze typerów w ramach SuperLigi,
  • selekcjonowanie ciekawych zakładów na żywo w ramach Betswipe,
  • otrzymywanie powiadomień o aktywności ulubionych obserwowanych.

Swoje profile w ramach SuperSocial prowadzą ambasadorzy marki Superbet, a zatem Jerzy Dudek i Sławomir Peszko. Spotkasz tu również popularne osoby ze świata sportu, z którymi współpracuje bukmacher. Społeczność aplikacji SuperSocial stale rośnie, a bukmacher ma w planach dodawanie kolejnych przydatnych funkcji.

W jaki sposób można dołączyć do aplikacji?

Do aplikacji społecznościowej SuperSocial dołączyć mogą wszystkie osoby, które posiadają zarejestrowane konto u bukmachera Superbet. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, w każdej chwili możesz je otworzyć, aby uzyskać dostęp do aplikacji. Wszystko co należy zrobić, to zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej, przejść do zakładki SuperSocial, a następnie wybrać opcję: „Chcę być w SuperSocial”. W ten sposób dołączysz do mobilnej społeczności bukmachera.

Po założeniu konta możesz spersonalizować swoją tablicę korzystając z różnych filtrów oraz kategorii. Możesz wybrać dyscypliny i rozgrywki, których dotyczyć mają typy wyświetlane na Twojej tablicy. Możesz także zaobserwować pierwszych typerów, którzy działają w obrębie interesujących Cię rozgrywek. W ustawieniach swojego konta możesz także ustawić zdjęcie profilowe, napisać kilka słów o sobie, a także ustawić powiadomienia społecznościowe. I to już wszystko. Teraz możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez platformę SuperSocial.

SuperLiga – liga typerów w obrębie aplikacji SuperSocial

W ramach aplikacji SuperSocial użytkownicy zyskają możliwość rywalizowania z innymi typerami w ramach rozgrywek SuperLigi. Jest ona podzielona na trzy ligi topowe oraz niższe ligi z podziałem na dywizje. Gracz zaczyna od rundy kwalifikacyjnej, na podstawie której zostanie przydzielony do wybranej ligi. Następie będzie on mógł walczyć o awans do wyższych lig, gdzie nagrody dla najskuteczniejszych typerów są odpowiednio wyższe. Poszczególne rundy trwają 7 dni. SuperLiga to bardzo ciekawa propozycja, dla aktywnych użytkowników, którzy na co dzień obstawiają zakłady w Superbet.

Aplikacja społecznościowa dla typerów w Superbet

Aplikacja stworzona przez bukmachera Superbet spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy. To bez wątpienia pierwszy, tak zaawansowany projekt, którego celem jest połączenie funkcji społecznościowych z zakładami bukmacherskimi. Jedno jest pewne – gracze korzystający z aplikacji otrzymają dostęp do wielu przydatnych funkcji, dzięki którym obstawianie zakładów stanie się dużo prostsze, a zarazem przyjemniejsze.

Zakładając swój profil w aplikacji SuperSocial zyskasz możliwość obserwowania innych graczy, komentowania i kopiowania ich typów, rozmawiania z nimi, jak również udostepnienia własnych kuponów. Jeśli Twoje kupony będą ciekawe, a co najważniejsze wygrane, wówczas możesz liczyć na to, że zaczną Cię obserwować inni gracze. Jak widzisz, SuperSocial to pełnoprawna platforma społecznościowa w świecie zakładów bukmacherskich.