SuperScore od Superbet to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Działa legalnie na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów, więc zawieranie zakładów za jego pośrednictwem nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Superbet kładzie nacisk na rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług.

Dlatego marka nieustannie zaskakuje nas coraz nowszymi propozycjami, czy produktami. Jednym z nich jest SuperScore, który warto poznać nieco bliżej. O czym dokładnie mowa? Czym jest SuperScore i kto może z niego korzystać? Poniżej garść przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Czym jest SuperScore od Superbet?

Można śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z innowacyjnym rozwiązaniem, które jest poniekąd odpowiedzią na wciąż rosnące oczekiwania graczy. Każdy z nich pragnie dostępu do rozwiązań, które nie tylko ułatwią typowanie zakładów, ale również pozwolą sprawdzić nadchodzące wydarzenia i zebrać o nich informacje. Wcześniej wiązało się to ze śledzeniem wszystkich doniesień na różnych serwisach internetowych, lecz z pomocą Superbet będzie to o wiele łatwiejsze.

Bukmacher bowiem wprowadził na rynek aplikację mobilną, która pozwala sprawdzić wyniki na żywo, statystyki różnych zespołów, czy piłkarzy. Co więcej, to właśnie w SuperScore można sprawdzić informacje o transmisji rozgrywek pomiędzy drużynami krajowymi i zagranicznymi, a także korzystać z wielu innych przydatnych sekcji.

Czego potrzeba, by korzystać z aplikacji SuperScore?

SuperScore jest aplikacją mobilną, która działa na urządzeniach z systemem Android i iOS. Aby móc w pełni korzystać jej funkcjonalności wystarczy nam urządzenie mobilne z systemem Android w wersji 7.0 lub nowszym, czy z systemem iOS w wersji 11.0 lub nowszej.

Do tego oczywiście stałe połączenie z siecią, a czas i miejsce nie będzie mieć żadnego znaczenia, ponieważ aplikacja działa dwadzieścia cztery godziny na dobę i to przez siedem dni w tygodniu (w tym również w weekendy i święta). Warto zauważyć, że działanie aplikacji nie budzi żadnych zastrzeżeń. Poruszanie się pomiędzy różnymi sekcjami jest bardzo intuicyjne i płynne. Aplikacja nie zawiesza się, ma przyjazną dla oka grafię, więc korzystanie z niej może zapewnić wiele przyjemności.

Co oferuje SuperScore od Superbet?

Z pewnością wiele ciekawości budzi też to, co dokładnie aplikacja od Superbet jest w stanie zaoferować. Na początek warto wspomnieć o dostępie do dwustu pięćdziesięciu lig piłki nożnej z całego świata, czy bazy ponad dwóch tysięcy drużyn i pięćdziesięciu tysięcy zawodników. W tej aplikacji można zatem śledzić najważniejsze wydarzenia nie tylko z topowych rozgrywek, czy lig, ale również tych nieco mniejszych. I tak na bieżąco sprawdzimy, jak radzi sobie polska reprezentacja w starciach z drużynami z innych krajów, czy nawet, jak przedstawiają się wyniki Ligi Europy, Ligi Konferencji, czy Premier League.

Jeśli ktoś do tej pory miał trudności z ustaleniem, kiedy jego ulubiona drużyna gra mecz, to wątpliwości pozwoli rozwiać kalendarz wydarzeń w SuperScore. To tutaj przedstawiany jest terminarz uwzględniający rozgrywki na osiem dni do przodu. Poza tym szybko ustalimy, gdzie poszczególne wydarzenia będą transmitowane na żywo, więc ułatwimy też sobie ich śledzenie. Jakby tego było mało, to warto wspomnieć o możliwości czatowania z innymi graczami podczas rozgrywek, więc szybko omówimy postęp swojej ulubionej drużyny z kimś, kto faktycznie się tym interesuje.

W SuperScore bardzo ciekawie przedstawiają się też newsy, które zostały podzielone na kilka kanałów tematycznych z wyselekcjonowanymi treściami. Przygotowano je na potrzeby rynków lokalnych, więc szybko można zapoznać się z informacjami z Ekstraklasy oraz o polskich piłkarzach, którzy robią karierę za granicą.

SuperScore a obstawianie zakładów

Z racji tego, że za powstaniem SuperScore stoi operator zakładów bukmacherskich, to wielu może uznać, że to kolejna typowa aplikacja do gry. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ SuperScore zachwyca nas swoją wyjątkowością. Tym samym przez aplikację nie obstawimy zakładów, ale to nie oznacza, że nie możemy liczyć na dostęp do przydatnych treści. To właśnie w SuperScore przedstawiane są aktualne kursy od Superbet i aktualne propozycje zakładów stworzonych przez bukmachera. Jeśli w dodatku klikniemy interesujące nas wydarzenie, to zostaniemy przeniesieni na stronę Superbet i tam będziemy mogli obstawić wybraną sekcję.

Kto może korzystać z aplikacji SuperScore?

SuperScore jest aplikacją, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi sportu, zwłaszcza temu, który chce mieć łatwiejszy dostęp do informacji meczowych, ale nie tylko. Zalety aplikacji od Superbet docenią także typerzy i to bez względu na to, czy mają konto na platformie bukmachera, czy też nie. W szczególności polecamy SuperScore tym, którzy chcą się dobrze bawić i mieć stały dostęp do statystycznych zakładów z największym prawdopodobieństwem na sukces, ponieważ mogą ułatwić typowanie.

Ile trzeba zapłacić za SuperScore?

Aplikacja od Superbet jest całkowicie darmowo, więc za jej pobranie i instalację na swoim urządzeniu nie zapłacimy ani grosza. Warto jednak mieć na uwadze, że korzystanie z pewnych sekcji w SuperScore może jednak podlegać opłacie i mowa tutaj o treściach streamingowych. Aby dowiedzieć się, o jakich dokładnie opłatach mowa, warto zapoznać się z regulaminem Superbet.