Zgodnie z obietnicą bukmacher Superbet rozwija możliwości w stworzonej przez siebie aplikacji społecznościowej SuperSocial przeznaczonej dla typerów. Nową opcją jest rywalizacja z innymi graczami w ramach SuperLigi. Jest to zaawansowana liga typerów, w której będziemy mieli podział na szczeble rozgrywkowe oraz nagrody dla najskuteczniejszych typerów. W jaki sposób działa SuperLiga? Jakie nagrody są przewidziane dla uczestników? W tym miejscu znajdziesz szczegółowe informacje o nowej funkcji w aplikacji mobilnej Superbet.

Na czym polegają rozgrywki w SuperLidze?

SuperLiga to rozgrywki dostępne w ramach aplikacji społecznościowej SuperSocial, którą niedawno uruchomił bukmacher Superbet. To w zasadzie pełnoprawna platforma, która daje użytkownikom podobne możliwości, co popularne portale społecznościowe, tyle tylko, że tematem przewodnim są tutaj zakłady bukmacherskie. Gracze mogą obserwować innych typerów, kopiować i komentować ich kupony, rozmawiać na czacie, ale również udostępniać własne kupony. Ta ostatnia funkcja jest kluczowa w perspektywie rywalizacji w rozgrywkach SuperLigi.

Zamysł tych rozgrywek jest bardzo prosty. Poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich gracze mogą zbierać punkty i awansować w rankingu rundy, która trwa 7 dni. SuperLiga przewiduje podział na kilka szczebli rozgrywkowych, a co za tym idzie, w zależności od wyniku gracze mogą awansować do wyższej ligi, ale również spaść do ligi niższej. Dla najskuteczniejszych typerów przewidziano nagrody, które zostaną wypłacone w formie freebetów po każdej zakończonej rundzie. SuperLiga sprzyja zatem aktywnym graczom, którzy na co dzień obstawiają zakłady u bukmachera Superbet.

W jaki sposób można dołączyć do zabawy?

SuperLiga jest rozgrywana w ramach wspomnianej już aplikacji społecznościowej SuperSocial. Jest ona dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Superbet. Aby dołączyć do rozgrywek wystarczy zatem zalogować się w aplikacji mobilnej oraz dołączyć do platformy SuperSocial. Możesz spersonalizować swój profil oraz to, co będzie się wyświetlać na Twojej tablicy. Teraz możesz już przyłączyć się do wspólnej rywalizacji w gronie społeczności Superbet. Na początku rozgrywek rozegrana została runda kwalifikacyjna, na podstawie której gracze zostali przydzieleni do poszczególnych lig. Obecnie, nowi użytkownicy zaczynają od najniższej ligi rozgrywkowej, skąd mogą awansować do wyższych lig po uzyskaniu dostatecznie wysokiego wyniku w ramach tygodniowej rundy.

Jakie zakłady będą brane pod uwagę przy naliczaniu punktów?

Warto zwrócić uwagę na to, jakie zakłady bukmacherskie będą uwzględniane przy liczeniu punktów. Są to zakłady zawierane online, a zatem za pośrednictwem serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej. Mogą to być zakłady single lub multi, ale ważne jest to, aby ich kurs całkowity wynosił przynajmniej 1.20. Selekcje do zakładów można dobierać z sekcji sport, zarówno z oferty przedmeczowej, jak również na żywo. No i najważniejsze, kupon należy udostępnić na swojej tablicy w aplikacji społecznościowej SuperSocial. W jaki sposób naliczane są punkty? Wpływ na liczbę przyznanych punktów mają takie czynniki, jak: rodzaj kuponu, kurs całkowity, kurs selekcji, liczba selekcji na kuponie, wynik kuponu. Nie liczy się natomiast stawka zakładu, dzięki czemu gracze mają bardziej równe szanse na rywalizacje. Szczegółowe zasady punktacji można sprawdzić w regulaminie rozgrywek SuperLigi.

SuperLiga – Jakie nagrody są przewidziane dla graczy?

W rozbudowanej lidze typerów nie może oczywiście zabraknąć nagród dla najskuteczniejszych typerów. A zatem, atrakcyjne nagrody przewiduje także SuperLiga. Obecnie pula nagród na pojedynczą rundę rozgrywek wynosi 3900 zł. Nagrody przewidziano dla trzech najlepszych graczy w trzech top ligach, jak również dla trzech najskuteczniejszych typerów kolejki niezależnie od ich przynależności do ligi. Nagrody będą przyznawane graczom w formie freebetów, które można będzie aktywować na swoim koncie w serwisie bukmacherskim oraz na aplikacji mobilnej Superbet. SuperLiga bardzo szybko spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony typerów. Jeśli jej popularność będzie nadal rosła, być może bukmacher zdecyduje się w przyszłości na podniesienie puli nagród.

SuperLiga – ciekawa opcja dla aktywnych graczy

SuperLiga stanowi ważny argument, dla którego warto dołączyć do aplikacji społecznościowej SuperSocial, która od niedawna jest dostępna u bukmachera Superbet. To pełnoprawna liga typerów, w której gracze mogą rywalizować z innymi typerami, zbierając punkty do rankingu poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Ze względu na to, że mamy tu kilka szczebli rozgrywkowych, możliwe są zarówno awanse, jak i spadki. Na najskuteczniejszych typerów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne wypłacane w formie freebetów. Jedno jest pewne, SuperLiga na pewno zafunduje dodatkowe emocje graczom, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie w serwisie i aplikacji mobilnej Superbet.