Bukmacher Superbet Survival przygotował na sierpień ciekawą akcję promocyjną adresowaną dla wszystkich zarejestrowanych klientów. Jak sama nazwa tej promocji wskazuje, będzie to wyzwanie dla wytrwałych typerów. Wszyscy gracze, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie będą mogli podzielić między sobą pulę nagród w wysokości 500,000 zł. Zasady tej akcji promocyjnej są bardzo proste – wystarczy przez przynajmniej 29 dni sierpnia wykazać się aktywnością w Superbet.

Superbet Survival

Najważniejsze informacje o promocji Superbet Survival

Zasady tej promocji są bardzo proste – wystarczy wykazać się aktywnością przez przynajmniej 29 dni sierpnia poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich (przynajmniej jeden zakład o stawce 25 zł w ciągu jednego dnia). Wszyscy uczestnicy, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie rozdzielą między siebie pulę nagród o wartości 500,000 zł. Jednak wystarczy, że zabraknie tylko jednego dnia aktywności do wspomnianych 29 dni i taki gracz nie będzie już klasyfikowany. Superbet Survival będzie zatem prawdziwym typerskim survivalem, w którym do końca pozostaną najwytrwalsi. Dużym plusem jest to, że wszyscy zwycięzcy mają zagwarantowaną nagrodę.

Do jakich graczy adresowana jest ta promocja?

Udział w akcji promocyjnej Superbet Survival mogą wziąć udział wszyscy gracze zarejestrowani w serwisie bukmacherskim Superbet, przy czym zakłady będzie można obstawiać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz wziąć udział w promocji zakładając konto do dnia 1 sierpnia. Dzień, w którym obstawisz zakład za kwotę przynajmniej 25 zł zostanie zaliczony jako pierwszy dzień aktywności w ramach akcji promocyjnej. Potrzebnych będzie natomiast przynajmniej 29 dni, aby pomyślnie ukończyć wyzwanie.

W akcji promocyjnej Superbet Survival mogą wziąć udział jedynie gracze, którzy wyrazili zgody marketingowe. Takie zgody można wyrazić na etapie rejestracji konta. Jeśli jednak pierwotnie odrzuciłeś tę opcję, a chcesz wziąć udział w promocji, zmiany możesz dokonać w ustawieniach swojego konta. I to w zasadzie wszystko. Do akcji promocyjnej nie trzeba się dodatkowo zapisywać – każdy zarejestrowany gracz automatycznie bierze udział w tej zabawie.

Jakie zakłady należy obstawiać w ramach promocji?

W kontekście akcji promocyjnej Superbet Survival należy oczywiście objaśnić, co dokładnie bukmacher rozumie za aktywność. Otóż chodzi tu o takie dni, w których gracz postawi przynajmniej jeden zakład bukmacherski ze stawką min. 25 zł. Do takiego kuponu można dobrać zdarzenia pochodzące z sekcji sportowej – mogą to być zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady live. Gracz może zbudować zakład pojedynczy lub multi – minimalny kurs w tym przypadku nie jest wymagany.

Jak widzisz, gracze mają dużą swobodę w kreowaniu zakładów, które zostaną zaliczone w ramach aktywności. Istnieją tak naprawdę dwa warunki, o których należy pamiętać – po pierwsze minimalna stawka na poziomie 25 zł, a po drugie to, aby zakład został postawiony i rozliczony tego samego dnia. Zakłady można obstawić zarówno w serwisie internetowym, jak również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zaliczane będą także zakłady obstawione za środki z salda bonusowego.

Gwarantowany bonus dla laureatów promocji

Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy pomyślnie zaliczą 29 dni aktywności podzielą po równo pulę nagród. W sierpniowej edycji Superbet Survival gracze będą mogli liczyć na pulę nagród w wysokości 500,000 zł. Załóżmy, że wyzwanie pomyślnie ukończy 3000 graczy. Wówczas każdy gracz otrzyma po 167 zł nagrody (niepełne kwoty będą zaokrąglane do góry). Nagrody zostaną przyznane w formie freebetów. Aby odebrać bonus, wystarczy w przeciągu 3 dni od momentu przyznania nagrody aktywować go na swoim koncie (wystarczy zaakceptować bonus w okienku, które pojawi się po zalogowaniu). Pieniądze rozdysponowane w formie freebetów nie będą podlegały warunkowi obrotu.

Superbet Survival – wyzwanie dla aktywnych typerów

Podsumujmy najważniejsze informacje – w akcji promocyjnej Superbet Survival biorą udział wszyscy zarejestrowani klienci bukmachera Superbet. Wszyscy gracze, którzy w przeciągu 29 dni sierpnia wykażą się aktywnością (postawią zakład za min. 25 zł) wezmą udział w podziale puli nagród. Wysokość tych nagród będzie uzależniona od liczby graczy, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie. W sierpniowej edycji Superbet Survival bukmacher przygotował pulę nagród w wysokości 500,000 zł.

To kolejna bardzo ciekawa promocja dostępna w ofercie legalnego bukmachera Superbet. Jeśli akcja ta spotka się z pozytywnym odbiorem wśród klientów, możemy śmiało zakładać, że edycja sierpniowa nie będzie ostatnią edycją Superbet Survival. Promocja ta na pewno zadowoli wszystkich graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie w tym miejscu. W końcu za samą aktywność w serwisie gracze będą mogli otrzymać dodatkowy bonus. Jesteśmy ciekawi, jak wielu graczom uda się pomyślnie ukończyć sierpniowe wyzwanie Superbet Survival.