Superbet to bukmacher, który słynie z bardzo dobrej oferty promocyjnej, która każdego dnia pozwala graczom obstawiać zakłady bukmacherskie na korzystniejszych warunkach. W ofercie tego bukmachera dostępnych jest kilka promocji, które aktywizują stałych klientów i zachęcają ich do obstawiania zakładów w tym miejscu. Jedną z takich promocji jest BonusBox – promocja, w której każdego dnia możesz otworzyć box zawierający inną promocję.

Superbet BonusBox

Co wiemy na temat promocji BonusBox w Superbet?

Bukmacher Superbet przygotował kolejną promocję, która ma szansę znacząco zaktywizować stałych klientów, podobnie jak chociażby promocja SuperSpin, w ramach której każdego dnia można wylosować inny bonus. W przypadku BonusBox prezent jest gwarantowany, o ile tylko gracz pomyślnie wykona zadanie postawione przez bukmachera. Zasady są bardzo proste – na każdy dzień miesiąca przygotowano inny box. Po jego otworzeniu pojawi się okienko, w którym gracze mogą zapoznać się z warunkami promocji. Chwilę później pojawi się kolejne okno, w którym można zgłosić chęć wzięcia udziału w wybranej promocji.

Następnie należy wykonać zadanie postawione przez bukmachera. Przeważnie chodzi o to, aby obstawić zakład w obrębie konkretnych wydarzeń sportowych. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe parametry kuponu (typ, minimalny kurs całkowity, minimalna stawka). Po pomyślnym wykonaniu zadania możesz liczyć na bonus. Freebety są przyznawane niemal od razu po rozliczeniu kuponu, natomiast cashback otrzymasz w sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany. Szczegółowe zasady działania promocji Superbet BonusBox można znaleźć w regulaminie akcji promocyjnej.

Jakie bonusy można otrzymać w ramach tej promocji?

Gracze, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji BonusBox mogą liczyć przede wszystkim na freebety, czyli darmowe zakłady oraz cashback, czyli zwrot środków. Freebety są przyznawane za wykonanie zadania – wystarczy, że stworzysz kupon zgodny z założeniami promocji, a po jego rozliczeniu na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład. W przypadku cashbacku warunkiem otrzymania bonusowych środków jest przegranie kuponu obstawionego w ramach tej promocji. Jeśli Twój kupon nie okaże się szczęśliwy, wówczas otrzymasz zwrot stawki lub jej części. W ramach promocji BonusBox w Superbet dostępne są również premie depozytowe, które można otrzymać po dokonaniu wpłaty.

Warunki skorzystania z promocji bukmacherskiej BonusBox?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji promocyjnej BonusBox, musisz oczywiście posiadać konto w serwisie bukmachera Superbet. Co ważne, musi to być konto zweryfikowane. Kolejnym warunkiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w promocji jest wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli w trakcie rejestracji konta nie wyraziłeś takich zgód, zawsze możesz to zmienić w ustawieniach swojego konta. Taka zgoda jest obligatoryjna przy większości promocji dostępnych w serwisie bukmachera.

W jaki sposób możesz skorzystać z promocji na dany dzień? To bardzo proste. Przejdź do promocji, a następnie wybierz box przypisany do dzisiejszej daty. Pojawią się informacje na temat zadania, jakie trzeba wykonać, aby odebrać bonus. Chwilę później pojawi się okienko, w którym możesz aktywować bonus, czyli wyrazić chęć wzięcia udziału w tej promocji. Teraz wystarczy jedyne wypełnić zadanie postawione przez bukmachera. Jeśli wszystko wykonałeś prawidłowo, po ponownym zalogowaniu się na konto (po rozliczeniu kuponu) będziesz mógł odebrać swój prezent. Bonusem należy jeszcze obrócić, aby przenieść środki z salda bonusowego na saldo główne.

O czym powinni pamiętać gracze przy tej promocji?

Korzystając z promocji Superbet BonusBox należy pamiętać o tym, że poszczególne bonusy są objęte warunkiem obrotu. Tymczasem w serwisie bukmacherskim Superbet może mieć tylko jeden aktywny bonus w tym samym czasie. Jeśli w przeciągu 72 godzin nie aktywujesz bonusów oczekujących w kolejce, przepadną. W związku z tym, gracze powinni pamiętać o tym, aby na bieżąco obracać kolejnymi bonusami, tak, aby nie utracić możliwości skorzystania z innych promocji. W ramach akcji promocyjnej BonusBox każdego dnia można skorzystać z wybranej promocji tylko jeden raz. Natomiast w ciągu całego miesiąca mamy do otwarcia w sumie 30 lub 31 boxów.

Atrakcyjne bonusy na każdy dzień z promocją Superbet BonusBox

Nowa promocja bukmachera Superbet bardzo szybko przypadła do gustu graczom. W końcu jest to kolejna okazja ku temu, aby każdego dnia zyskać korzystniejsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. W ramach akcji Superbet BonusBox każdego dnia można otworzyć inny box, w którym kryje się zadanie do wykonania oraz bonus, który zostanie przyznany po pomyślnym ukończeniu zadania. Gracze mogą liczyć na darmowe zakłady, zwroty od przegranych kuponów, jak również premie depozytowe. W ciągu miesiąca gracz może skorzystać z 30 lub 31 unikalnych promocji. Oczywiście z akcji promocyjnej Superbet BonusBox można korzystać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.