Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz typy

Stal Rzeszów podejmie dziś drużynę Sandecji, która prawdopodobnie, w tym sezonie zaliczy spadek ligowy. Czy jednak Sandecję będzie stać na jakąkolwiek konfrontację w tym meczu? Postanowiliśmy to sprawdzić, zestawiając ze sobą, dwie drużyny. Zapraszamy do naszej analizy!

Stal Rzeszów Sandecja Nowy Sącz typy

Nie ma wątpliwości co do tego, że Stal Rzeszów i Sandecję Nowy Sącz dzieli bardzo duża różnica klas, która powinna dziś być także widoczna. Sandecja jest jednak drużyną, która potrafi świetnie grać i stawiać się na boisku, nie mając już na sobie żadnej presji. Owszem, drużyna s Nowego Sącza chce odrabiać straty i aktualnie dzieli ją 7 punktów od ucieczki ze strefy spadkowej, jednak biorąc pod uwagę trudna sytuację ligową, Nowy Sącz gra według swoich możliwości.

Z kolei Stal Rzeszów może pokusić się dziś o kolejną wygraną. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że obie drużyny zarówno sporo strzelają, jak i sporo tracą. Stal Rzeszów strzela 11 bramek i 8 traci, przy czym Sandecja strzela 7 bramek i 8 traci. Dlatego też, według nas, obie drużyny będą miały dziś swoje okazje i wykorzystają je.

Typujemy: Obie drużyny strzelą (1.70) Superbet

Czytaj również:  SSC Napoli - Lazio Rzym typy (03.03)

Zobacz także