Sevilla – AS Roma analiza

Finał Ligi Europy to zawsze wielkie wydarzenie piłkarskie, które zapowiada finał największych zmagań klubowy, czyli Finał Ligi Mistrzów. O ile ostatnie finały Ligi Europy wcale nie porywały, o tyle ten dzisiejszy z pewnością może rozpalać widzów. Zmierzą się bowiem między sobą dwie wielkie drużyny, które są niezwykle do siebie zbliżone, pod względem formy. Dlatego też, bardzo trudno będzie znaleźć zwycięzcę dzisiejszego spotkania. Sprawdźcie sami!

Sevilla AS Roma typy

W dzisiejszym meczu bardzo trudno jest typować zwycięzcę. Jeśli jednak będziemy sugerować się formą, wtedy możemy dojść do pewnych wątków. W ostatniej kolejce, Sevilla na własnym terenie rozgrywała mecz z Realem Madryt. Mecz został oczywiście przegrany, niemniej jednak, Sevilla szczególnie w pierwszej połowie, pokazała się walecznie i skutecznie – wszakże tą połowę wygrywała. Ekipa z Madrytu ma jednak silną ławkę, która zrobiła robotę i wygrała ten mecz.

Z kolei AS Roma nie poradziła sobie z Fiorentiną, która jest zdecydowanie słabszą drużyną. Pomimo odniesienia wielkiego sukcesu wraz z AS Romą, Jose Mourinho nie może być dziś wielkim optymistą. Oprócz dobrej formy, Sevilla ma także wielkie doświadczenie w finałach Ligi Europy, czego nie ma właśnie AS Roma. Niemniej jednak, Portugalczyk zadbał o to, aby ostatnie treningi nie ujawniły żadnych szczegółów, jeśli chodzi o plan, na dzisiejszy mecz.

Typ: Sevilla (2.90) Superbet

Czytaj również:  Real Betis - Real Sociedad typy i analizy

Zobacz także