Sassuolo – Fiorentina analiza meczu

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Sassuolo a Fiorentiną zapowiada się dość ciekawie, pod względem bukmacherskim. Oczekiwań wobec obu drużyn kibice wielkich nie mają, ponieważ zgarnięcie trzech punktów nie pomoże żadnej drużynie. Niemniej jednak, mecz toczony będzie na boisku Sassuolo, co oznacza że drużyna będzie musiała zagrać dobrze. Zapraszamy!

Sassuolo Fiorentina typy

Sassuolo nie miało genialnego sezonu, niemniej jednak, drużynie udało się spełnić cel minimum, czyli pozostać w Serie A. Z kolei Fiorentina nie może uznawać tego sezonu za bajeczny, ponieważ nie zagra w żadnych rozgrywkach Europejskich. Nie ma czemu się jednak dziwić, ponieważ w tym roku, konkurencja w Serie A była niezwykle zacięta i zespoły z TOP 7, walczyły do samego końca. Niestety, Fiorentina w tym wyścigu odpadła i uplasowała się na 9 miejscu.

Dzisiejszy mecz jest więc trochę w stronę gospodarzy, którzy będą chcieli się pożegnać godnie, ze swoimi kibicami. Aktualny sezon Serie A dobiega końca i w wielu wypadkach, nawet gdy grają słabsze zespoły jako underdog, wygrywają swoje spotkania, grając u siebie. My jednak zabezpieczymy ten typ remisem i dodamy, że Fiorentina strzeli w nim bramkę.

Typ: 1X i obie strzelą – TAK (2.00) Superbet

Czytaj również:  Real Betis - Rayo Vallecano analiza

Zobacz także