Sampdoria – Sassuolo typy

Mecz pomiędzy Sampdorią a Sassuolo może nie wydawać się nam najbardziej spektakularnym, w dzisiejszym zestawieniu. Niemniej jednak, zapowiada się on bardzo dobrze z punktu widzenia bukmacherskiego. Wszystko przez braki kadrowe, które mogą dziś sprawić, że łatwiej będzie wytypować nam zwycięzcę tego spotkania. Zapraszamy!

Sampdoria Sassuolo typy

Patrząc na sytuację obu drużyn wydawać by się mogło, że żadna z nich nie ma dziś celu, jeśli chodzi o to spotkanie. Sampdoria ma już pewny spadek, dlatego pozostaje jej się jedynie godnie pożegnać z Serie A. Z kolei Sassuolo gra mecz sparingowy, ponieważ dla niego, ten mecz nie ma żadnej wartości piłkarskiej.

Niemniej jednak, sytuacja zmienia się w momencie, kiedy zobaczymy na absencje meczowe. Faktycznie, Sampdoria chce się godnie pożegnać z Serie A, lecz będzie o to niezwykle trudno. W meczu nie zagra jej podstawowy bramkarz, a także jeden z podstawowych obrońców. Dlatego też, według nas, zadanie Sassuolo jest bardzo łatwe i trudno będzie wytłumaczyć się z czegokolwiek innego, niż pewna wygrana, z drużyną gospodarzy.

Typ: Sassuolo (1.90) Superbet

Czytaj również:  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów analiza

Zobacz także