Superbet recenzje i superbet opinie

Jak pokazuje recenzja Superbet w naszym serwisie, bukmacher wystartował w naszym kraju ze swoimi usługami w 2019 roku. Nowy bukmacher szybko przypadł do gustu klientom, choć warto zauważyć, że przez pierwsze miesiące działały jedynie punkty naziemne.

Dziś gracze mają do dyspozycji nie tylko lokale stacjonarne, ale również pełnoprawny serwis internetowy, w którym można obstawiać zakłady online. I to właśnie na usługach świadczonych w serwisie skupimy się przede wszystkim w tej recenzji. Sprawdźmy, co dokładnie oferuje Superbet opinie i dlaczego lideruje on w naszym rankingu.

 

 

Czy Superbet to legalny bukmacher w Polsce?

Firma Superbet wywodzi się z Rumunii i funkcjonuje w branży od 2009 roku. To jeden z największych bukmacherów w Europie Wschodniej i Środkowej. W roku 2019 bukmacher postanowił rozpocząć swoją działalność także na terytorium naszego kraju. 18 października 2019 roku bukmacher otrzymał licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych zarówno w punktach naziemnych, jak również w serwisie internetowym.

Licencja nr PS4.6831.5.2019 obowiązuje do 2025 roku. Warto nadmienić, że w pierwszych miesiącach działalności bukmacher skupiał się na świadczeniu swoich usług w punktach naziemnych, a dopiero w 2020 roku wprowadził możliwość obstawiania online.

Superbet zakłady sportowe bardzo szybko spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów, którzy docenili oryginalne i ciekawe promocje. Na rozpoznawalność marki wpływają także jej ambasadorowie. W 2022 roku ambasadorami Superbet są: Jerzy Dudek oraz Jan Błachowicz.

Wybitni sportowcy na pewno mają wpływ na liczbę nowych rejestracji w serwisie Superbet. Wiemy już, że jest to bukmacher legalnie funkcjonujący na polskim rynku bukmacherskim. Możemy zatem przejść do obszernej oferty zakładów bukmacherskich oraz recenzji poszczególnych promocji, które mają duży wpływ na wysoką pozycje tego bukmachera w naszym rankingu.

1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje

a) Oferta bukmachera superbet powitalna

b) SuperSpin

c) TenisowyReturn 25 PLN

d) SuperPrzewaga

e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN

f) American Dream 25 PLN

g) SuperPoniedzialek 50 PLN

h) SuperDzien

i) Superbets na weekend 20 PLN

2. Wysokie Kursy

3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)

4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)

5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)

6. Atrakcyjny Cashout

7. Szybkie Wyplaty

 

 

Bonus powitalny dostępny w Superbet

Oferta powitalna odgrywa bardzo istotną rolę w kwestii przyciągania zainteresowania nowych klientów. Wybierając bukmachera zawsze zwracamy uwagę na korzyści, jakie daje rejestracja w jego serwisie. W przypadku Superbet nowi klienci również mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, który na pewno umili obstawianie pierwszych zakładów bukmacherskich. Gracze wybierający Superbet mogą liczyć na pakiet złożony z trzech następujących prezentów:

 • Premia powitalna 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
 • Bonus 20 PLN dostępny w aplikacji mobilnej Superbet.

Pierwszy prezent to klasyczna premia depozytowa. Gracze rejestrują konto i dokonują pierwszej wpłaty środków potrzebnych do obstawiania zakładów bukmacherskich. W ramach tej promocji pierwsza wpłata może zostać powiększona o premię 100% do 200 PLN. Najważniejsze jest jednak to, że pierwsza wpłata aktywuje tydzień gry objęty promocją cashback.

Jeśli zakłady obstawione w przeciągu pierwszych siedmiu dni od momentu zrealizowania wpłaty przyniosą straty, wówczas zostaną one zrekompensowane przez cashback. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 1300 PLN. Środki zostaną przyznane jako bonus, który należy obrócić dwukrotnie po kursie 1,80 w przeciągu 10 dni.

Sympatycznym dodatkiem do pakietu powitalnego jest także bonus 20 PLN dostępny w aplikacji mobilnej. Wystarczy, że w przeciągu siedmiu dni od momentu zrealizowania wpłaty ściągniesz i zainstalujesz aplikację Superbet na swoim urządzeniu mobilnym.

W prezencie otrzymasz 20 PLN na dowolne zakłady bukmacherskie. Bonus ten wystarczy obrócić raz po kursie 1,80. Reasumując, zakładając konto w Superbet gracze mogą liczyć na prezenty o łącznej wartości do 3754 złotych.

 

 

Zakłady bukmacherskie dostępne w ofercie Superbet

Wiemy już, że rejestrując konto w serwisie bukmacherskim Superbet można spodziewać się atrakcyjnego prezentu powitalnego. Czy środki zdobyte w ten sposób będziemy mogli efektywnie wykorzystać w serwisie? To oczywiście zależy od oferty zakładów bukmacherskich dostępnych w Superbet. Pełną ofertę bukmachera możemy podzielić na cztery następujące kategorie:

 • Zakłady sportowe przedmeczowe,
 • Zakłady na żywo,
 • Gry karciane,
 • Sporty wirtualne.

Każda z tych kategorii oferuje graczom bardzo rozbudowany wybór zakładów bukmacherskich. Superbet zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu bukmacherów, a to samo w sobie jest zwiastunem naprawdę dopracowanej oferty, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Ważną rolę odgrywają także liczne udogodnienia, które sprawiają, że obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu jest dużo przyjemniejsze oraz bardziej emocjonujące. Poniżej recenzujemy poszczególne kategorie zakładów dostępnych w serwisie bukmachera Superbet.

 

 

Zakłady przedmeczowe

Na początek kategoria zakładów przedmeczowych, w której znajdziemy największy wybór wydarzeń. Są one podzielone na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a także na konkretne rozgrywki, dzięki czemu, znalezienie interesujących wydarzeń do obstawienia jest dużo prostsze.

Najwięcej zakładów oferują najpopularniejsze dyscypliny, takie jak: piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie czy siatkówka, ale w ofercie bukmachera znajdziemy także mniej popularne sporty, jak chociażby snooker czy darty.

Poza wydarzeniami sportowymi, bukmacher może się również pochwalić zadowalającą ofertą zakładów bukmacherskich na esport, gdzie można obstawiać Counter Strike: GO czy League of Legends.

Bukmacher każdego dnia stara się zaoferować swoim klientom lepsze warunki do obstawiania zakładów. Warto zwrócić uwagę na Super Kursy bukmacherskie , gdzie codziennie można znaleźć popularne wydarzenia sportowe z podwyższonymi kursami bukmacherskimi.

W serwisie bukmacherskim Superbet można również znaleźć liczne statystyki, wyniki oraz newsy, które ułatwiają obstawianie zakładów przedmeczowych. Ważnym udogodnieniem jest Cashout, ale do tego jeszcze dojdziemy.

 

 

Zakłady live

Na uwagę zasługuje również obszerna oferta superbet zakładów na żywo. W tym miejscu gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe w czasie rzeczywistym, już po ich rozpoczęciu. Typowanie live pozwala wykorzystać wiedzę o przebiegu spotkania, co często ułatwia zbudowanie ciekawego kuponu.

Tu dochodzimy do bardzo ważnego udogodnienia, na które mogą liczyć klienci bukmachera. W Superbet dostępne są transmisje na żywo! Wiele popularnych wydarzeń można zatem oglądać bezpośrednio w serwisie internetowym bukmachera, co gwarantuje jeszcze większe emocje przy obstawianiu zakładów.

Klienci bukmachera mogą również liczyć na kalendarz, w którym można znaleźć informacje o tym, jakie wydarzenia będą dostępne w zakładach live w nadchodzących dniach. Oznaczone są również wydarzenia, w których będzie można wykorzystać funkcję Cash Out.

 

 

Gry karciane

Gry karciane wciąż są dość nowym wynalazkiem i niedawno pojawiły się w ofercie legalnych bukmacherów. W tej kategorii zakładów gracze mają możliwość typowania przebiegu popularnych gier karcianych, takich jak poker czy blackjack.

Rozgrywka jest prowadzona przy specjalnym, interaktywnym stole przez prawdziwe krupierki i krupierów. Gracz nie bierze udziału w samej grze, ponieważ byłoby to oczywiście naruszeniem obowiązujących przepisów ustawy hazardowej.

Klienci bukmachera wcielają się w rolę obserwatora rozgrywki i mogą obstawiać zakłady na wynik poszczególnych rozdań. W wojnie możesz wskazać, która strona wyciągnie wyższą kartę, natomiast w pokerze obstawić zwycięski układ. W Superbet można obstawiać zakłady na następujące gry karciane: poker, blackjack, indyjski poker, wojna, wojna plus, a także wojna Andar Bahar.

 

 

Sporty wirtualne

Ofertę zakładów bukmacherskich w Superbet uzupełniają sporty wirtualne. W tej kategorii gracze będą mieli okazję obstawić zakłady na wydarzenia sportowe rozgrywane przez specjalny algorytm. W dużej mierze wyniki mają charakter losowy, jednak algorytm bierze pod uwagę kursy, a także statystyki z ostatnich wydarzeń.

Symulacje są okraszone realistycznymi animacjami, które pozwalają śledzić przebieg wirtualnych meczów i wyścigów. Oferta zakładów na virtuale w Superbet jest naprawdę obszerna.

Znajdziemy w niej: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi chartów, wirtualny żużel, wyścigi samochodowe, a także rzuty karne. Obstawiając zakłady bukmacherskie na virtuale warto pamiętać o promocji, która pozwala w tej kategorii obstawiać zakłady bez podatku od stawki.

 

 

Funkcja Cashout u bukmachera Superbet

Legalni bukmacherzy oferują swoim klientom funkcję Cashout, która daje większą kontrolę nad obstawionymi zakładami. Funkcja ta pozwala bowiem zamknąć zakład przed czasem, odbierając mniejszą, ale za to pewną wygraną.

Czasami zdarzają się jednak pomyłki – gracz jest przekonany, że udało mu się zamknąć zakład przed czasem, ale system w ostatnim momencie zablokował wypłatę ze względu na zmianę kursów. Aby uniknąć podobnych problemów, Superbet oferuje swoim klientom funkcję Cashout w trzech wariantach:

 • Tylko wyświetlana kwota – wybierając ten wariant chcesz uzyskać wypłatę, która jest oferowana w momencie korzystania z opcji. Jeśli w trakcie kilkusekundowej weryfikacji kwota ulegnie zmianom, wówczas Cashout nie dojdzie do skutku, niezależnie od tego, czy kwota będzie wyższa, czy też ulegnie pomniejszeniu.
 • Dowolna kwota ­– ten wariant oznacza, że Cashout zadziała niezależnie od tego, czy w trakcie weryfikacji kwota ulegnie zmianom. Oznacza to, że finalnie wypłata może być wyższa lub niższa.
 • Plus/Minus 10% – jeśli powyższa opcja jest dla Ciebie zbyt ryzykowna, możesz wybrać ostrożniejszy wariant. W tym przypadku wypłata zostanie zrealizowana, jeśli w trakcie weryfikacji kwota zmieni się nie więcej niż o 10% bazowej wartości.

Tak rozbudowana funkcja Cashout bez wątpienia jest udogodnieniem, za które warto pochwalić bukmachera Superbet. To jeden z argumentów, dla których zdecydowaliśmy się umieścić bukmachera na szczycie naszego rankingu bukmacherskiego.

Korzyścią dla graczy jest bowiem większa kontrola nad aktywnymi kuponami, co w wielu sytuacjach jest niezwykle przydatne.

 

 

Promocje dostępne w serwisie bukmacherskim Superbet

Znamy już pełną ofertę zakładów bukmacherskich dostępnych w Superbet. Możemy zatem przejść do oferty promocyjnej, od której zależy to, czy gracze będą mogli zdobyć dodatkowe środki na swobodniejsze obstawianie zakładów.

Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny superbet bonus powitalny, z czego najważniejszy jest cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry. Okazji do powiększenia swojego kapitału nie zabraknie także w przypadku aktywnych klientów bukmachera, a wszystko za sprawą cyklicznych promocji, z których można korzystać raz w tygodniu.

Swoistą innowacją jest Super Spin, czyli koło bonusowe, którym można zakręcić jeden raz każdego dnia. Poniżej recenzujemy najpopularniejsze promocje bukmacherskie dostępne w Superbet.

 

Jaki bonus na start mogą otrzymać nowi klienci?

W ofercie promocyjnej zakładów bukmacherskich Superbet opinie nie mogło oczywiście zabraknąć atrakcyjnego bonusu powitalnego dla nowych graczy. Klienci, którzy zarejestrują konto w Superbet opinie mogą odebrać bonus do pierwszej wpłaty 100% do 200 PLN. Najważniejsze jest jednak to, że pierwsza wpłata zapoczątkuje okres cashbacku.

Jeśli przez pierwsze siedem dni obstawiania zanotujesz stratę, po zakończeniu tego okresu strata zostanie zwrócona w formie bonusu. Maksymalny zwrot to kwota 1300 PLN. Ponadto, gracze, którzy w przeciągu pierwszych siedmiu dni od depozytu zainstalują aplikację mobilną na swoim smartfonie lub tablecie, otrzymają dodatkowe 20 PLN.

Warto przed otworzeniem konta przejrzeć aktualne promocje. Czasami, w ramach pakietu powitalnego można skorzystać także ze specjalnej promocji okresowej związanej z popularnymi wydarzeniami sportowymi.

 

 

Super Kursy

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się promocja Superbet Kursy, w ramach której gracze mogą obstawiać popularne wydarzenia sportowe z podwyższonymi kursami. W ten sposób łatwiej o valuebety, a zatem wartościowe zakłady, które są dużo bardziej opłacalne, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę obstawianie zakładów w perspektywie długoterminowej.

Każdego dnia bukmacher wybiera przynajmniej kilka wydarzeń, w których kursy są podniesione, tak, aby wybijać się na tle innych bukmacherów. Co ważne, zdarzenia dostępne w tej kategorii można ze sobą łączyć na zakładach akumulowanych, co oczywiście oznacza możliwość gry o jeszcze wyższe wygrane.

 

 

Super Spin

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych promocji dostępnych w ofercie Superbet opinie. Klienci serwisu internetowego każdego dnia mogą zakręcić swoistym „kołem fortuny”, aby powalczyć o bonus lub nagrodę pieniężną.

Wśród dostępnych pól znajdziemy: Bonus Sport, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wpłać 50 – Odbierz 50, Gry karciane Bonus oraz nagrodę główną: JackPot 2,500 PLN. Obok pól bonusowych znajdują się puste pola, które nie przynoszą żadnego bonusu.

Kołem można zakręcić jeden raz każdego dnia. Jeśli trafisz na bonus, zostanie on przyznany w przeciągu 48 godzin i będziesz mógł go wykorzystać przez 7 dni. Nagroda JackPot 2,500 PLN trafia się najwyżej raz dziennie.

 

 

Super Przewaga

Spore zainteresowanie wzbudziła oferta Super Przewaga, w ramach której gracze mogą liczyć na otrzymanie wygranej z kuponu jeszcze przed zakończeniem obstawionego wydarzenia sportowego.

Jak sama nazwa wskazuje, jeśli wytypowana przez nas drużyna lub zawodnik uzyska w meczu dostatecznie wysoką przewagę, wówczas kupon automatycznie zostanie rozliczony jako wygrany, a my nie będziemy musieli obawiać się o „remontadę” z drugiej strony. Zasady rozliczania kuponów zależą oczywiście od specyfiki dyscypliny. Oto możliwe opcje:

 • dwie bramki przewagi w piłce nożnej,
 • wygranie 6-0 dowolnego seta w tenisie,
 • 15 punktów przewagi w koszykówce,
 • wygranie dwóch pierwszych setów w siatkówce,
 • sześć goli przewagi w piłce ręcznej,
 • trzy gole przewagi w hokeju.

Wbrew pozorom, powyższe wyniki nie zawsze kończą się po myśli gracza. Weźmy chociażby tenis, w którym wygrana jednego seta 6-0 nie oznacza nic. Być może zawodnik po prostu źle wszedł w mecz i zacznie odrabiać straty w drugim i trzecim secie, prowadząc do wygrania spotkania.

Tak samo, jak zespoły piłkarskie są w stanie doprowadzić do remisu, a nawet wygranej, pomimo przegrywania dwoma bramkami. Dlatego, Super Przewaga to naprawdę ciekawa promocja, która automatycznie zwiększa prawdopodobieństwo wygrania kuponu.

 

 

Tenisowy Return

To ciekawa propozycja dla wszystkich fanów obstawiania zakładów bukmacherskich na tenis. Gracze mogą otrzymać bonus do 25 PLN za przegrany zakład w tenisie. Wystarczy postawić dowolne wydarzenie tenisowe z oferty przedmeczowej za minimum 50 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w wysokości 25 PLN.

Z tej promocji gracze mogą korzystać codziennie. Biorąc pod uwagę, że w tenisie niemal w każdym tygodniu rozgrywane są ważne turnieje warte uwagi, jest to promocja, która sprawi, że obstawianie tenisa będzie bardziej opłacalne.

 

 

Sporty amerykańskie bez ryzyka

Na ciekawą promocję mogą również liczyć wszyscy miłośnicy najważniejszych lig amerykańskich, takich jak: NBA, NHL oraz NFL. Zasady tej promocji są bardzo proste.

Wystarczy, że obstawisz zakład przedmeczowych z jednej z wymienionych lig spełniający dwa warunki: Minimalny kurs na poziomie 2,00 oraz stawka minimum 50 PLN. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, w ramach tej promocji otrzymasz cashback w wysokości 25 PLN. To kolejna promocja, z której można korzystać codziennie.

 

 

Super poniedziałek

Mało kto może szczerze powiedzieć, że lubi poniedziałki. W końcu to perspektywa przynajmniej pięciu kolejnych dni w pracy. W Superbet zakłady sportowe na osłodę czeka specjalny bonus. Zasady promocji są bardzo proste.

Wystarczy, że gracz w poniedziałek zrealizuje depozyt na kwotę minimum 100 PLN, a następnie obstawi dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany za min. 100 PLN. Niezależnie od tego, czy Twój zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonus w wysokości 50 PLN. I tak w każdy poniedziałek!

 

 

Super Dzień

W kolejne dni tygodnia obowiązuje promocja Super Dzień. Na wtorek, środę i czwartek bukmacher przygotuje coś specjalnego. Zazwyczaj ma to związek z wydarzeniami sportowymi cieszącymi się największym zainteresowaniem ze strony klientów.

Zazwyczaj jest to zdanie do wykonania, np. obstawienie konkretnego wydarzenia lub dokonanie wpłaty. Po spełnieniu takiego zadania można otrzymać dodatkowy bonus. Dlatego, warto codziennie sprawdzać ofertę Super Dzień.

 

 

Recenzja Superbet opinie

Gamingowy Super Czwartek w superbet zakłady bukmacherskie

W czwartek swój dzień mają wszyscy fani sportów wirtualnych oraz zakładów na gry karciane. W ramach tej promocji gracze mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 50 – 100 PLN.

Wystarczy wykonać zadanie określone w regulaminie promocji. W każdy czwartek zadanie to może być nieco inne, np. obstawienie zakładu z odpowiedniej kategorii. O zasadach promocji można dowiedzieć się zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak również w social media.

 

 

Recenzja Superbet

Superbet zakłady sportowe na weekend

Dochodzimy do weekendu, w którym również nie mogło zabraknąć atrakcyjnych promocji. Zasady są banalnie proste: w piątek, sobotę i niedzielę obstawiasz zakład za minimum 20 PLN. Kupon przegrał? W takim razie otrzymasz zakład bez ryzyka 20 PLN. Liczy się pierwszy przegrany zakład w piątek, sobotę i niedzielę.

Reasumując, przez weekend możesz zgarnąć trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 60 PLN. To kolejna promocja, która sprawia, że Superbet opinie zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu legalnych bukmacherów.

 

 

Recenzja Superbet

Mocne Uderzenie w superbet zakłady bukmacherskie

Promocja Mocne Uderzenie jest adresowana do wszystkich fanów obstawiania zakładów akumulacyjnych. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać premię do wygranych kuponów AKO. Wysokość premii zależy od liczby zdarzeń. Najmniejsza to 7%. Jest przyznawana do kuponów z przynajmniej pięcioma zdarzeniami.

Maksymalna premia – 100% do wygranej jest przyznawana wygranym kuponom z przynajmniej 24 zdarzeniami. Kupon musi spełniać jeden warunek – selekcje w nim zawarte nie mogą być niższe, niż 1,20.

 

 

Recenzja Superbet

Gry wirtualne bez podatku w superbet zakłady sportowe

W serwisie bukmacherskim Superbet gracze mogą obstawiać zakłady na sporty wirtualne bez podatku od stawki. Wystarczy stworzyć kupon złożony z przynajmniej 3 zdarzeń, dzięki czemu, kupon zostanie zawarty bez uszczuplania stawki o 12-procentowy podatek od stawki.

Zdarzenia muszą pochodzić z kategorii Golden Race. Dodając do kuponu kolejne zdarzenia może powiększyć premię, która zostanie przypisana do wygranej. W sumie gracze mogą zagrać nawet o 40% większą kwotę.

 

 

Recenzja Superbet

Super Szansa

Zakłady akumulowane potrafią gorzko rozczarować, zwłaszcza, gdy tylko jedno zdarzenie okazało się nietrafione. W takich sytuacjach obok nosa często przechodzi naprawdę wysoka wygrana. Internetowy serwis Superbet opinie możesz postawić zakład, który będzie chroniony przed takim pechem. W tym celu należy stworzyć kupon zawierający przynajmniej 11 zdarzeń. Każda selekcja powinna posiadać kurs 1,30.

Jeśli tylko jedno z obstawionych zdarzeń okażę się nietrafione, otrzymasz 10% wygranej bazowej. Przykładowo: Gracz obstawia 100 PLN na kupon o kursie całkowitym 20,00, co oznacza, że do wyjęcia jest 2000 PLN. Jeśli tylko jedna selekcja przegra, gracz otrzyma 10% z 2000 PLN, czyli 200 PLN.

 

 

Recenzja Superbet

Program lojalnościowy Super Klub

Superbet przygotował program lojalnościowy dla graczy obstawiających zakłady sportowe w punktach naziemnych. Zasady tego programu są bardzo proste. Każda złotówka wydana na zakład zawarty w lokalu Superbet to 1 punkt w programie Super Klub. Za uzbieranie 25 punktów gracz otrzyma 5 voucherów o wartości 5 PLN każdy.

Z czasem, zbieranie kolejnych punktów pozwala odbierać kolejne vouchery na wyższą kwotę. Za 5000 punktów można otrzymać 10 voucherów o wartości 120 PLN każdy. Aby zacząć zbierać punkty, wystarczy w punkcie naziemnym zgłosić chęć udziału, a pracownik wyda nam kartę z kodem, na który nabijane będą punkty.

 

 

Promocje bukmacherskie w Superbet – recenzja superbet i opinie graczy

Pełna oferta promocyjna w Superbet opinie prezentuje się naprawdę okazale. Szczególnie istotną kwestią jest to, że gracze mają do wyboru wiele promocji cyklicznych, z których można korzystać codziennie. Nie dziwi zatem fakt, że klienci bukmachera bardzo pozytywnie oceniają dostępne promocje i bonusy.

Najlepiej świadczą o tym pozytywne superbet opinie, z którymi możemy spotkać się w sieci, na forach, a także grupach social media poświęconych tematyce bukmacherskiej. Superbet Opinie ze strony innych klientów to kolejny ważny argument, który zadecydował o tym, że bukmacher uplasował się na pierwszym miejscu w naszym rankingu bukmacherów.

Dużym zainteresowaniem cieszy się bonus superbet powitalny, w ramach którego gracze mogą odebrać prezenty o łącznej wartości 3754 PLN. Cashback 1300 PLN za pierwszy tydzień gry to obecnie najwyższy cashback bukmacherski dostępny na polskim rynku.

W swoich opiniach gracze chwalą bukmachera za to, że stara się on przygotować promocje związane z różnymi dyscyplinami i wydarzeniami sportowymi, dzięki czemu, każdy gracz może tu znaleźć ciekawą okazję do zdobycia bonusu.

Bukmacher nie zapomniał także o klientach korzystających z punktów naziemnych, tworząc atrakcyjny program lojalnościowy Super Klub. Dostępne promocje sprawiają, że bukmacher w pełni zasługuje na wysokie miejsce w bukmacherskich rankingach.

 

 

Recenzja Superbet

Metody płatności dostępne w serwisie – Recenzja Superbet

W recenzjach bukmacherskich dużą uwagę należy zwrócić na płatności obsługiwane przez wybranego bukmachera. To ważna kwestia, która wpływa zarówno na komfort gracza, jak również możliwość korzystania z usług kilku bukmacherów jednocześnie. Nie będzie przesadą, gdy powiemy, że nowoczesne płatności w dużej mierze zrewolucjonizowały rynek bukmacherskich w ostatnich latach. Zacznijmy od metod realizowania depozytów w serwisie Superbet. Gracze mogą wpłacić pieniądze na konto przy pomocy następujących metod:

 • Szybkie przelewy bankowe – są obsługiwane przez pośredników, takich jak: Tpay oraz Przelewy24. Po wyborze tej opcji zostaniesz przeniesiony do strony pośrednika, gdzie wybierzesz swój bank. Po zalogowaniu na stronę banku, dane do przelewu zostaną uzupełnione automatycznie.
 • Wpłata kartą płatniczą – depozyt zrealizujesz także z pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard. Wystarczy uzupełnić dane karty, a następnym razem wpłatę wykonasz kilkoma kliknięciami.
 • Płatności mobilne BLIK – ta metoda płatności umożliwia zrealizowanie wpłaty z pomocą bankowości mobilnej. Przejdź do aplikacji swojego banku, wybierz opcję BLIK i przepisz wygenerowany kod. Po zatwierdzeniu, środki od razu znajdą się na Twoim koncie.
 • Portfele elektroniczne – cenisz sobie prywatność? W Superbet możesz zrealizować depozyt z pomocą popularnych portfeli elektronicznych, takich jak: Skrill, Neteller czy Paysafecard.
 • Tradycyjne przelewy bankowe – to jedyna na tej liście metoda wpłaty, która wymaga odpowiedniego czasu oczekiwania na zrealizowanie depozytu. Środki wysłane tradycyjnym przelewem trafią na konto bukmachera w przeciągu 1-2 dni roboczych.

Równie istotne są metody wypłaty, które umożliwią nam skierowanie ewentualnych wygranych na rachunek bankowy lub portfel elektroniczny. W Superbet wpłaty można zrealizować także na kartę płatniczą (tylko w przypadku kart VISA). Co ważne, Superbet obsługuje błyskawiczne wypłaty, które trafią na Twoje konto w przeciągu kilku minut, niezależnie od dnia! Minimalna kwota wypłaty, podobnie jak w przypadku wpłat wynosi 1 PLN (choć niektóre metody mogą posiadać wyższe limity). Wszystkie wpłaty i wypłaty realizowane w Superbet są darmowe i wolne od prowizji.

 

 

Recenzja Superbet

Jak spisuje się obsługa klienta w Superbet?

Korzystając z usług serwisu bukmacherskiego oczekujemy, że wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem i bez żadnych nieoczekiwanych trudności. Nie da się jednak wykluczyć, że wystąpi problem z rozliczeniem kuponu czy też opóźnienie w realizowaniu wpłaty. W takich sytuacjach bardzo pomocny okaże się dział obsługi klienta. W razie jakichkolwiek trudności warto rozpocząć od przejrzenia działu FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Bardzo często to właśnie w tym miejscu znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię kwestie. Jeśli jednak wśród dostępnych pytań nie ma Twojego, wówczas możesz skontaktować się z pracownikami serwisu.

Do dyspozycji klientów pozostaje kilka metod kontaktu. Najwygodniejszy jest chat na żywo, za pośrednictwem którego można otrzymać odpowiedź w przeciągu kilku minut. W pilnych sprawach zawsze można skorzystać także z rozmowy za pośrednictwem WhatsApp. Bukmacher jest dostępny pod numerem: 509-272-272. Z bukmacherem można się skontaktować również drogą mailową. Klienci Superbet twierdzą, że bukmacher bardzo szybko i sprawnie odpowiada na zadane pytania, a ponadto, obsługa klienta jest bardzo miła i profesjonalnie przygotowana. Bardzo istotną informacją jest to, że z pomocy obsługi klienta można skorzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 

 

Recenzja Superbet

Punkty naziemne Bukmacher Superbet

Superbet to bukmacher internetowy oraz bukmacher naziemny. W 2019 roku, gdy rozpoczął swoją działalność na polskim rynku, początkowo świadczył swoje usługi wyłącznie w punktach naziemnych.  W serwisie internetowym można było przygotowywać kupony, które następnie zawierano w kasie jednego z lokali. Strona pozwalała także sprawdzić status kuponu. Obecnie, w Polsce działa ponad 70 punktów naziemnych rozlokowanych w największych miastach. Także w kontekście bukmacherów naziemnych, Superbet bez wątpienia plasuje się w czołówce.

Wszystko za sprawą wysokich standardów. Każdy lokal udostępnia swoim gościom dostęp do Internetu. Jest wyposażony w stoły z krzesłami oraz monitory, na których można oglądać popularne wydarzenia sportowe na żywo. Zakład można zawrzeć poprzez wypełnienie kuponu papierowego i zrealizowanie go w kasie lub podać swoje typy kasjerowi bezpośrednio. Punkty naziemne mogą być czynne w różnych godzinach, ale spora część jest otwarta od godziny 9:00 nawet do godziny 21:00. Gracze korzystający z punktów naziemnych Superbet mogą brać udział w programie lojalnościowym. Wydane pieniądze są zamieniane na punkty, które z czasem można zamienić na ciekawe bonusy.

 

 

Recenzja Superbet

Aplikacja mobilna – Recenzja Superbet

Z usług legalnego bukmachera Superbet możesz korzystać także za pośrednictwem nowoczesnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę specyfikę dnia powszedniego wielu osób, obstawianie zakładów na aplikacji cieszy się coraz większą popularnością. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu, aby obstawiać zakłady sportowe superbet w dowolnym miejscu i czasie. Jest to szczególnie istotne, gdy cierpimy na deficyty czasu. Bukmacher Superbet przygotował dla swoich klientów dopracowaną aplikację, w której można korzystać ze wszystkich funkcji serwisu: obstawiać zakłady, obierać bonusy i promocje, realizować wpłaty i wypłaty. Z poziomu aplikacji możesz również zarejestrować swoje konto i odebrać bonus powitalny.

 

 

Istnieją dwa sposoby na pobranie aplikacji mobilnej Superbet. Jeśli dysponujesz urządzeniem Apple lub Huawei, możesz wybrać oficjalny sklep z aplikacjami: App Store oraz App Gallery. Jeśli Twoje urządzenie posiada system Android, wówczas aplikację możesz pobrać ze strony internetowej bukmachera. Najłatwiej będzie przejść do strony bukmachera z poziomu przeglądarki mobilnej. Gracz automatycznie otrzyma propozycję pobrania aplikacji dostosowanej do urządzenia. Jak pokazuje recenzja Superbet, aplikacja mobilna Superbet może zostać zabezpieczona kodem PIN. W innym wypadku może to być odcisk palca, co znacznie zwiększa wygodę regularnego korzystania z apki. Zakłady sportowe w aplikacji Superbet to kolejny istotny atut, dla którego bukmacher znajduje się na szczycie naszego rankingu.

Nie zapominajmy o tym, że w aplikacji mobilnej Superbet można liczyć na dodatkowy bonus na start. Wystarczy, że w przeciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu pobierzesz aplikację na swój smartfon, tablet lub notebook, a otrzymasz dodatkowe 20 PLN na obstawianie zakładów. Bonus ten wystarczy obrócić jednokrotnie po kursie 1,80.

Pamiętaj, superbet przyjmuje zakłady online przy pomocy swojej aplikacji.

Recenzja Superbet

Dlaczego warto założyć konto w Superbet?

Marka Superbet lideruje w naszym rankingu bukmacherskim. Wszystko za sprawą bogatej oferty superbet zakładów, ciekawych promocji, a także licznych udogodnień, które sprawiają, że obstawianie zakładów w tym miejscu jest bardziej emocjonujące i przyjemne. Czas na krótkie podsumowanie i wskazanie najważniejszych atutów, które sprawiają, że bukmacher zagościł na fotelu lidera w naszym rankingu. Oto atuty, które mają największy wpływ na taki stan rzeczy:

 • Transmisje na żywo – w kategorii zakładów live bukmacher Superbet pozwala swoim klientom oglądać transmisje wielu popularnych zdarzeń sportowych. To udogodnienie, którym może pochwalić się mniejszość bukmacherów na polskim rynku.
 • Rozbudowany Cashout – w serwisie bukmacherskim Superbet spotkamy się z funkcją Cashout w trzech wariantach. To znacznie ułatwia zamykanie zakładów przed czasem i odbieranie wypłat.
 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich – zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne, gry karciane – w serwisie bukmacherskim Superbet możesz liczyć na obszerny wybór dyscyplin i rozgrywek. Każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.
 • Nowoczesne metody płatności – kolejnym plusem jest szeroki wachlarz metod realizowania depozytów oraz błyskawiczne wypłaty, które można otrzymać na konto w kilka minut.
 • Dobra oferta promocyjna – klienci, którzy zdecydują się zarejestrować konto w Superbet mogą liczyć na prezent powitalny z najwyższym cashbackiem dostępnym na polskim rynku. Do tego dochodzi bogaty wybór promocji dla aktywnych klientów serwisu.
 • Dopracowana aplikacja mobilna – klienci bukmachera Superbet mogą korzystać z nowoczesnej i prostej w obsłudze aplikacji do obstawiania zakładów bukmacherskich.
 • Fachowa obsługa – wielu klientów podkreśla także sprawną i szybko działający dział supportu, z pomocy którego można skorzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
 • Plusy / Minusy
  • Szybkie Wyplaty
  • Atrakcyjny Cashout
  • Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)
  • Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)
  • Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)
  • Wysokie Kursy
  • Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje
  • Szata graficzna serwisu

Reasumując powyższą recenzję – czy warto zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim Superbet? To renomowany bukmacher cieszący się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Posiada wszystkie atuty, potrzebne do emocjonującego i przyjemnego obstawiania zakładów bukmacherskich: obszerną ofertę zakładów sportowych, liczne bonusy i promocje, a także najważniejsze udogodnienia, na które zwraca uwagę większość klientów. A zatem, tak, Superbet to bukmacher, któremu możesz zaufać. Nieprzypadkowo cieszy się on z pozycji lidera w naszym rankingu bukmacherskim.

Potężna oferta 3754 PLN do gry!

Zagraj teraz! Zagraj teraz!