Fortuna

Fortuna to uznana marka bukmacherska funkcjonująca na polskim rynku od 1996 roku. To jeden z najstarszych, a zarazem najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Pomimo upływu lat, wciąż wielu graczy decyduje się na zarejestrowanie konta w tym właśnie miejscu. Biorąc pod uwagę całokształt świadczonych usług, Recenzja Fortuna w pełni zasłużenie zajmuje jedno z czołowych miejsc w naszym rankingu bukmacherskim. W tym miejscu znajdziesz obszerną recenzję, która pozwoli znaleźć Ci odpowiedź na pytanie: czy warto obstawiać zakłady w Fortunie.

Fortuna jako legalny bukmacher w Polsce

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to firma funkcjonująca na polskim rynku od 1996 roku. W pierwszych latach działalności punkty stacjonarne tego bukmachera działały pod szyldem Profesjonał. W roku 2012 Fortuna stał się pierwszym, legalnym bukmacherem internetowym w erze ustawy hazardowej wprowadzonej w naszym kraju. Licencja o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 umożliwiła firmie świadczenie swoich usług zarówno w punktach naziemnych, jak również w serwisie internetowym. W 2018 roku nastąpiło przedłużenie licencji na okres kolejnych sześciu lat. Obecnie, Fortuna działa pod numerem licencji PS4.6831.22.2017.

Firma Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie nie ogranicza swojej działalność jedynie do rynku polskiego. Z usług tego bukmachera można korzystać także w Czechach, Chorwacji, Słowacji oraz Rumunii. Jest to w pełni legalny bukmacher, który angażuje się w świat polskiego sportu. W sezonie 2021/2022 Fortuna jest tytularnym sponsorem Pucharu Polski i 1 Ligi piłki nożnej, a także oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego oraz klubów piłkarskich: Legia Warszawa i Radomiak Radom. Firma sponsoruje także gale KSW, największej organizacji MMA w naszym kraju. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że zakłady online można obstawiać w serwisie internetowym pod adresem eFortuna.pl. Skoro wiemy już, że obstawianie zakładów w Fortunie jest bezpieczne, sprawdźmy, jak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich i oferta promocyjna.

Jaki bonus powitalny posiada Fortuna dla nowych klientów?

Jednym z kluczowych czynników mających wpływ na wybór bukmachera jest oczywiście oferowany bonus powitalny. Za sprawą korzystnej oferty promocyjnej można zagwarantować sobie bonusowe środki potrzebne do swobodniejszego obstawiania ulubionych wydarzeń sportowych. Warto zatem już na wstępie powiedzieć kilka słów o tym, jaki bonus powitalny jest dostępny w serwisie eFortuna. Nowi klienci mogą liczyć na następujące prezenty:

 • Cashback 600 PLN za pierwszy zakład
 • 20 PLN bez depozytu w programie lojalnościowym

Zacznijmy od tego drugiego prezentu. Rejestrując konto w Fortunie gracze mogą otrzymać punkty do wykorzystania w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Można je wymienić na darmowy zakład o wartości 20 PLN. Będzie to bonus bez depozytu, który możesz otrzymać jeszcze przed zrealizowaniem pierwszej wpłaty. Główna część oferty powitalnej to zakład bez ryzyka. Dokonaj pierwszej wpłaty i obstaw swój pierwszy kupon. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki, nawet do 600 PLN. Bonus na start dostępny w Fortunie prezentuje się naprawdę dobrze. Bukmacher co jakiś czas zmienia kształt oferty powitalnej, a w przeszłości gracze mogli liczyć także na premię depozytową.

Zakłady bukmacherskie dostępne w serwisie eFortuna

Naszą recenzję zacznijmy od przeglądu dostępnych zakładów bukmacherskich. Bogata oferta to gwarancja satysfakcjonującego obstawiania. W Fortunie zakłady zostały podzielone na kilka kluczowych kategorii, a mianowicie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, wirtualne sporty, a także Bet on Games (gry karciane). Serwis całkiem niedawno przeszedł metamorfozę i teraz prezentuje się dużo nowocześniej, ale zachował dawną przejrzystość i czytelność.

Ważnym elementem oferty zakładów bukmacherskich w Fortunie są udogodnienia, które ułatwiają budowanie kuponów. Warto zajrzeć od strefy typera, gdzie gracze mogą dzielić się swoimi kuponami oraz wzorować się na kuponach innych graczy. Dostępna jest także funkcja Cashout, która pozwoli graczom zamknąć aktywny kupon przed czasem, odbierając mniejszą, ale za to gwarantowaną nagrodę. Na uwagę zasługuje również funkcja Bet Builder, która pozwoli klientom budować zakłady kombi w obrębie jednego wydarzenia sportowego. Poniżej recenzujemy poszczególne kategorie zakładów bukmacherskich Fortuna z uwzględnieniem ich najmocniejszych stron.

Zakłady przedmeczowe

Największy wybór zakładów bukmacherskich oferuje klientom oferta zakładów przedmeczowych, gdzie można obstawiać wyniki wydarzeń sportowych przed ich rozpoczęciem. W panelu nawigacyjnym po lewej stronie można znaleźć listę popularnych rozgrywek sportowych oraz dyscyplin, dzięki czemu, odnalezienie interesującego zakładu jest dużo prostsze. Najwięcej zdarzeń znajdziemy w najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy sporty walki. W ofercie przedmeczowej znajdziemy także wydarzenia esportowe, z takich dyscyplin, jak: Counter Strike, League of Legends, Starcraft 2 czy DOTA 2.

Na uwagę zasługują oferty specjalne, które pozwalają na obstawianie zakładów bukmacherskich na lepszych warunkach. Warto tu wskazać: Hit Dnia, Ekspert+ oraz Superoferta. W Hicie Dnia gracze mogą obstawić starannie wyselekcjonowane wydarzenia sportowe po wyższych kursach. W kategorii Ekspert+ można stworzyć specjalny kupon AKO ze zdarzeń wskazanych przez bukmachera. Wystarczy obstawić 5 PLN, aby wziąć udział w grze z pulą nagród równą 20,000 PLN na każdą rundę. Z kolei Superoferta to wydarzenia, które można dodać do kuponów AKO z wyższym kursem. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy będzie kurs zdarzenia z Superoferty.

Zakłady na żywo

W serwisie bukmacherskim eFortuna można oczywiście obstawiać zakłady na żywo, już po rozpoczęciu interesujących nas wydarzeń. Także w tej kategorii można liczyć na bardzo obszerny wybór zdarzeń. Na lewej stronie znajdują się dostępne dyscypliny, a na górnym panelu można wybrać czas rozpoczęcia interesującego nas spotkania. Po wyborze konkretnego zdarzenia można obstawić jeden z wielu zakładów. Po prawej stronie znajduje się okno, w którym możemy śledzić przebieg gry za pośrednictwem transmisji, trackera lub statystyk. Niżej znajduje się chat, w którym gracze mogą ze sobą rozmawiać i dzielić się ze sobą kuponami.

Jednym z najważniejszych udogodnień są oczywiście transmisje na żywo. Chociaż oferta zakładów bukmacherskich jest stale rozszerzana, transmisje wciąż nie są standardem. W przypadku Fortuny, klienci mogą liczyć na bardzo szeroki wybór zdarzeń dostępnych wraz z transmisją. W serwisie można oglądać nawet mecze piłkarskie najważniejszych lig, które zazwyczaj można oglądać tylko na płatnych kanałach. Co ważne, w przypadku zakładów na żywo można korzystać z promocji Happy Hours przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W ramach tej promocji gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki.

recenzja fortuna

Wirtualne sporty

Wirtualne sporty, potocznie określane jako virtuale, to zakłady, w których gracze mogą wytypować wynik zdarzenia sportowego symulowanego przez algorytm komputerowy. Na przebieg symulacji wpływa kurs zakładu, a także statystyki z ostatnich spotkań. Przypomina to poniekąd grę komputerową, tyle tylko, że gracz nie ma wpływu na jej przebieg. Może jednak obstawiać wyniki. Zakłady na virtuale są bardzo emocjonujące, ponieważ trwają zaledwie kilka minut, a ponadto, często oferują nam naprawdę wysokie kursy. Przebieg wirtualnych wydarzeń sportowych można śledzić na realistycznych animacjach.

W serwisie bukmacherskim Fortuna można obstawiać wirtualną piłkę nożną, żużel, wyścigi samochodowe, wyścigi konne, a także wyścigi chartów. Trzeba przyznać, że realizm animacji prezentuje się w tym miejscu naprawdę dobrze, podobnie jak interfejs do zawierania zakładów. Sporty wirtualne cieszą się sporym zainteresowaniem co najmniej od kilku lat i obecnie są standardem w ofercie legalnych bukmacherów. W Fortunie poziom virtuali jest naprawdę wysoki i stanowi kolejny czynnik, za który możemy nagrodzić bukmachera wysoką lokatą w naszym rankingu.

recenzja fortuna

Bet on Games

Innowacyjną kategorią zakładów bukmacherskich są Bet On Games, czyli gry karciane. Gracze mogą tu obstawiać wyniki kolejnych rozdań w najpopularniejszych grach karcianych. Co szczególnie ważne, gry są prowadzone przez prawdziwych krupierów oraz krupierki, dzięki czemu, emocje płynące z obstawiania zakładów stoją na naprawdę wysokim poziomie. Jakie zakłady można obstawiać? Gra wojna to gra w której gracze mogą typować, która strona otrzyma wyższą kartę, a także, jaki będzie kolor zwycięskiej karty. W pokerze z kolei można wytypować stanowisko przy stole, na którym pojawi się najmocniejszy układ, a także obstawić, jaki układ pokerowy będzie w danym rozdaniu najsilniejszy.

W Fortunie można obstawiać gry, takie jak: poker, baccarat oraz Dragon&Tiger (specjalna odmiana wojny). Niewykluczone, że w przyszłości oferta gier karcianych w Fortunie zostanie poszerzona. Usługi te są bowiem dostarczane przez zagranicznych dostawców, którzy już teraz proponują bukmacherom kilkadziesiąt różnorodnych gier. Zakłady na gry karciane są stosunkowo młodą opcją na polskim rynku bukmacherskim i mają na celu zrekompensowanie braku klasycznych gier kasynowych, które są zabronione ze względu na przepisy ustawy hazardowej.

Udogodnienia dostępna u bukmachera Fortuna

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Fortunie jest przyjemnie i wygodne, a wszystko za sprawą przemyślanego i przejrzystego serwisu internetowego. Większa przyjemność z obstawiania jest zasługą także ciekawych udogodnień, z których regularnie mogą korzystać klienci bukmachera. Oto najważniejsze udogodnienia, które mają wpływ na wysoką pozycję serwisu eFortuna w naszym rankingu legalnych bukmacherów:

 • Strefa typera – w serwisie Fortuny gracze mogą udostępniać swoje kupony, a także kopiować zakłady innych graczy, dzięki czemu, tworzenie kuponów jest dużo prostsze.
 • Czat na żywo – gracze mogą również konsultować się ze sobą i dyskutować swoje typy. Na czacie często można trafić na bardzo ciekawe propozycje zakładów z wysokimi kursami.
 • Cashout – w nowoczesnym serwisie eFortuna nie mogło zabraknąć funkcji Cashout, która umożliwia klientom zamknięcie zakładu przed czasem. W ten sposób gracze może zapewnić sobie mniejszą, ale za to gwarantowaną wygraną.
 • Bet Builder – to innowacyjna opcja, która umożliwia tworzenie zakładów kombinacychnych w obrębie tego samego zdarzenia sportowego. Jeszcze do niedawna było to niemożliwe. Dziś, gracze mogą znacznie efektywniej wykorzystać przygotowane przez siebie analizy przedmeczowe.
 • Transmisje na żywo – na wysoką lokatę Fortuny w naszym rankingu bukmacherskim wpływa również to, że gracze mają możliwość oglądania popularnych zdarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie bukmachera. Transmisje są dostępne w sekcji zakładów na żywo.

Wiele pozytywnych opinii pod adresem bukmachera pojawiło się niedawno, po opublikowaniu nowej szaty graficznej serwisu. Stał się on bardziej nowoczesny i estetyczny, ale przy tym zachowano kluczowe aspekty, czyli przejrzystość i prostą obsługę. Nasz ranking pokazuje, że Fortuna może pochwalić się jednym z ładniejszych serwisów bukmacherskich na polskim rynku.

recenzja fortuna

Jak wygląda rejestracja i weryfikacja konta w Fortunie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Fortunie jest możliwe dopiero po zarejestrowaniu konta. Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz szybko obstawić nadchodzące zdarzenia sportowe, możesz skorzystać z opcji szybkiej rejestracji. Wystarczy podać najważniejsze dane osobowe, PESEL, dane konta, a także zatwierdzić regulamin serwisu. W ten sposób otworzysz konto tymczasowe, które pozwala na realizowanie wpłat oraz obstawianie zakładów do pewnego limitu stawek. Warto jak najszybciej przejść proces weryfikacji, ponieważ tylko w ten sposób zdejmiesz limit stawek, a ponadto zyskasz możliwość realizowania wypłat ze swojego konta.

Aby zweryfikować swoje konto, wystarczy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Weryfikacja zazwyczaj zajmuje zaledwie kilka minut. W ten sposób otworzysz sobie dostęp do wszystkich funkcji serwisu internetowego Fortuna. Podczas rejestracji nowego konta możesz także wykorzystać kod promocyjny, z pomocą którego można uzyskać ekskluzywny bonus na start, który jest większy od standardowej oferty. W trakcie rejestracji i weryfikacji konta nie powinieneś napotkać żadnych trudności, ale jeśli do tego dojdzie, możesz liczyć na fachową pomoc z działu supportu. Problemy można zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Oferta promocyjna w serwisie eFortuna

Wiemy już, że oferta zakładów bukmacherskich w Fortunie prezentuje się naprawdę okazale. Gracze nie powinni mieć trudności z odnalezieniem interesujących wydarzeń, które można obstawić na satysfakcjonujących warunkach. Aby obstawianie zakładów było bardziej swobodne i elastyczne, warto sprawdzić ofertę promocyjną dostępną w serwisie tego bukmachera. To dzięki bonusowym środkom można cieszyć się przyjemniejszym obstawianiem. Wiemy już, jaki bonus powitalny mogą otrzymać nowi klienci. Mamy dobrą wiadomość – to niejedyna okazja ku temu, aby zapisać na swoim koncie dodatkowe pieniądze potrzebne do obstawiania zakładów.

Fortuna posiada wiele ciekawych promocji dla stałych klientów serwisu. Mamy tu Happy Hours, które pozwalają obstawiać zakłady bez podatku od stawki, bonusy AKO, które pozwolą zdobyć premię do zakładów kombinacyjnych z wieloma zdarzeniami, a także darmowe zakłady, które można otrzymać za wykonanie określonych zadań. Warto także wspomnieć program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, w ramach którego gracze mogą zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody. O zaktywizowanie klientów serwisu eFortuna dbają również cykliczne Mistrzostwa Typerów.

Recenzja Fortuna – Bonus powitalny dla nowych klientów

Na początek kilka słów o promocji powitalnej adresowanej do wszystkich nowych klientów. Aktualnie, osoby rejestrujące konto w serwisie eFortuna mogą liczyć na dwa prezenty: bonus bez depozytu 20 PLN (przyznawany w ramach punktów w programie lojalnościowym), a także zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN w przypadku przegranego kuponu. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ten drugi bonus. Jeśli Twój pierwszy zakład po zrealizowanej wpłacie okaże się przegrany, bukmacher zwróci Ci jego stawkę, a maksymalna kwota cashbacku wynosi 600 PLN. Co ważne, kwota nie będzie objęta warunkiem obrotu, co sprawia, że ta promocja jest naprawdę opłacalna!

Na polskim rynku bukmacherskim bez wątpienia znajdziemy przynajmniej kilku bukmacherów oferujących większy bonus na start. Jednak oferta powitalna w Fortunie prezentuje się naprawdę dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę czytelne warunki promocji. Ponadto, 600 PLN to obecnie jeden z najwyższych cashbacków dostępnych wśród legalnych bukmacherów. Jest to zatem jeden z czynników, który wpływa na wysoką pozycję Fortuny w naszym rankingu bukmacherskim.

Recenzja Fortuna – Graj bez podatku

Graczy z pewnością zainteresuje również promocja Happy Hours, w ramach której można obstawiać zakłady bukmacherskie bez 12-procentowego podatku od stawki. W przypadku zakładów przedmeczowych, zakłady bez podatku można obstawiać od soboty do niedzieli w godzinach 12:00 – 15:00. W dniach powszechnych godziny mogą ulegać zmianie. Jeśli chodzi o zakłady na żywo, zakłady bez podatku od stawki można obstawiać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Niewielu bukmacherów daje graczom tak dużo swobody w obstawianiu zakładów bez podatku.

Z podatku od stawki zwolnione będą zakłady AKO zawierające przynajmniej 3 zdarzenia o kursie minimalnym na poziomie 1,30. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN. W przypadku kuponów spełniających warunki promocji, podatek od stawki zostanie opłacony przez bukmachera, dzięki czemu, gracz będzie mógł zdobyć wygraną wyższą o 14%. Promocja Happy Hours obowiązuje także w punktach naziemnych. W serwisie każdego dnia można sprawdzić, o których godzinach możliwe jest obstawianie zakładu bez konieczności płacenia podatku.

Recenzja Fortuna – Godziny mistrzów

Na początku każdego weekendu gracze mogą skorzystać z promocji o nazwie Godziny Mistrzów. Wystarczy, że w godzinach 18:00 – 20:00 w piątek zrealizujesz proste zadanie. Należy dokonać wpłaty za minimum 100 PLN, a następnie obstawić zakład, też za min. 100 PLN brutto na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej lub na żywo. Kurs zakładu nie ma znaczenia, podobnie jak to, czy Twój zakład okaże się wygrany czy przegrany. Jeśli prawidłowo wykonasz piątkowe zadanie, otrzymasz bonus w wysokości 50 PLN w formie punktów do wykorzystania w programie lojalnościowym. To kolejny sposób na zdobycie punktów potrzebnych do zakupienia cennych bonusów w e-shopie Fortuny.

Recenzja Fortuna – Ako Bonusy

Zakłady akumulowane pozwalają graczom zagrać o bardzo wysokie wygrane przy niskiej stawce. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu graczy decyduje się na obstawianie popularnych tasiemców. Obstawiając takie zakłady w serwisie Fortuny możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Wystarczy, że zbudujesz kupon zawierający przynajmniej 5 zdarzeń, a minimalny kurs selekcji to 1,30. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy będzie bonus kursowy, który zostanie aktywowany na kuponie. W przypadku pięciu zdarzeń, premia wynosi 1,07. Biorąc pod uwagę specyfikę zakładów AKO, to naprawdę sporo!

Załóżmy, że gracz obstawi pięć zdarzeń po kursie 1,50. Kurs całkowity takie kuponu wyniesie 7,59. Dodając premię kursową 1,07, całkowity kurs zostanie zwiększony do 8,12. Przy zakładzie zawartym za 100 PLN mówimy zatem o różnicy rzędu kilkudziesięciu złotych. Co ważne, w promocji AKO Bonusy można otrzymać bonus kursowy 1,50! Tak wysoka premia będzie przyznawana do kuponów zawierających przynajmniej 14 zdarzeń. Z tej promocji mogą również korzystać klienci punktów naziemnych. Rejestrowani gracze mogą liczyć na nieco lepsze warunki, niż gracze anonimowi.

Recenzja Fortuna – Niedzielna Dokładka

Promocja ta jest bardzo podobna do Godzin Mistrzów, które obowiązują w piątek. Wystarczy, że w niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 dokonasz depozytu na kwotę minimum 50 PLN, a następnie, obstawisz taką kwotę na dowolny zakład AKO z kursem całkowitym na poziomie przynajmniej 3,00. Za wykonanie tego zadania otrzymasz bonus w wysokości 50 PLN, niezależnie od tego, czy obstawiony przez Ciebie zakład będzie wygrany. To kolejny ciekawy sposób na zdobycie bonusowych środków, które pozwolą swobodniej obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Recenzja Fortuna – Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Systematyczne obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Fortuna jest bardziej opłacalne ze względu na obecny program lojalnościowy. Gracze mogą w nim zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody, w postaci: darmowych zakładów, bonusów pieniężnych, premii depozytowych, a także bonusów kursowych. Zasady działania programu są bardzo proste. Za każde wydane 2 złote otrzymasz 1 punkt w programie lojalnościowym. Jedną z tańszych nagród jest natomiast zakład bez ryzyka 10 PLN, który można zakupić za 1000 punktów.

Warto także przypomnieć, że za samą rejestrację konta w serwisie Fortuny gracze otrzymają 2800 punktów. Można je od razu wymienić na darmowy zakład 20 PLN. Punkty można zdobywać także poprzez udział w Mistrzostwach Typerów, a także poprzez branie udziału w wydarzeniach specjalnych. Każdego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów. Warto także zaznaczyć, że z programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus można korzystać nie tylko w serwisie internetowym, ale również w punktach naziemnych, po wyrobieniu sobie karty stałego klienta.

Recenzja Fortuna – Mistrzostwa typerów w Fortunie

Bukmacher regularnie organizuje wydarzenia specjalne w postaci Mistrzostw Typerów. Gracze mogą zbierać punkty poprzez obstawianie zakładów. Na liczbę przyznanych punktów wpływa: stawka zakładu, kurs, liczba zdarzeń, a także to, czy kupon jest wygrany czy przegrany. Mistrzostwa dzielą się na kolejne etapy, w których dostępna jest odrębna pula nagród. Najskuteczniejsi gracze mogą liczyć na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe, a także premie punktowe w programie lojalnościowym. To kolejny czynnik, który sprawia, że regularne obstawianie zakładów w Fortunie jest bardziej opłacalne.

Promocje bukmacherskie Fortuna – opinie graczy

Promocje bukmacherskie dostępne w serwisie internetowym eFortuna cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Zacznijmy od bonusu powitalnego. Fortuna to jeden z nielicznych bukmacherów oferujących swoim klientom bonus bez depozytu. Jest on przyznawany w ramach punktów, które można wymienić na darmowy zakład w programie lojalnościowym. W ten sposób, pierwszy zakład obstawisz jeszcze przed zrealizowaniem pierwszej wpłaty. Gracze bardzo pozytywnie oceniają taką formę promocji, ponieważ dzięki temu można sprawdzić działanie serwisu bez konieczności narażania swoich środków na szwank.

Bardzo dobrze w opiniach klientów wypadają także promocje stworzone dla stałych klientów. Program lojalnościowy, Mistrzostwa Typerów – to tylko niektóre opcje, które sprawiają, że systematyczne obstawianie zakładów bukmacherskich w Fortunie jest bardzie opłacalne. Gracze zwracają uwagę na bogaty wybór promocji stałych, z których można korzystać regularnie. Zdaniem klientów Fortuny, stali gracze nie powinni mieć trudności z pozyskiwaniem bonusowych środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. Poza promocjami stałymi dostępne są również promocje okresowe związane z ważnymi wydarzeniami w roku, jak również ważnymi rozgrywkami sportowymi.

recenzja fortuna

Recenzja Fortuna – Aplikacja mobilna Fortuna

Współcześni bukmacherzy muszą pamiętać o konieczności przygotowania przejrzystej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Wielu graczy żyje w ciągłym pośpiechu, a co za tym idzie, wolny czas potrzebny do zawarcia zakładów jest prawdziwym luksusem. Dużym udogodnieniem jest właśnie aplikacja mobilna, z poziomu której można obstawić zakład w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy smartfon lub tablet, a także zainstalowana aplikacja. Fortuna oferuje klientom przejrzystą i dopracowaną aplikację, na której mamy dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez pełnoprawny serwis internetowy. Gracze mogą zatem zarejestrować nowe konto, dokonać wpłaty i wypłaty, obstawiać zakłady w dowolnej kategorii, a także korzystać z promocji i bonusów.

Aplikację mobilną można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Wystarczy odwiedzić serwis eFortuna z poziomu przeglądarki mobilnej w telefonie lub tablecie, a automatycznie otrzymamy propozycję pobrania aplikacji. Użytkownicy korzystający z urządzeń iOS oraz nowszych modeli Huawei mogą pobrać aplikację z oficjalnych sklepów: App Store i App Gallery. Takiej opcji nie ma natomiast w przypadku urządzeń Android, ze względu na politykę Google. Dysponując nowoczesną aplikacją mobilną Fortuna zyskujesz możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu, w tym również bezpośrednio ze stadionu lub hali, na której oglądasz mecz.

recenzja fortuna

Recenzja Fortuna – Metody płatności obsługiwane w serwisie Fortuny

Recenzje współczesnych bukmacherów powinny zwracać uwagę na dostępne metody płatności. To dzięki nim możliwe jest zasilenie konta i obstawianie zakładów w przeciągu zaledwie kilku minut. Z kolei szybkie wypłaty ułatwiają graczom korzystanie z usług kilku bukmacherów jednocześnie, w zależności od wysokości kursów oraz dostępnych promocji. W serwisie eFortuna możesz zrealizować depozyt na kilka możliwych sposobów. Oto one:

 • Szybkie przelewy bankowe – najczęściej wybieraną opcją są błyskawiczne przelewy bankowe, które można zrealizować za pośrednictwem strony PayU oraz Tpay. Wystarczy wybrać swój bank i zalogować się do bankowości elektronicznej, a dane do przelewu zostaną automatycznie uzupełnione. Wpłata zostanie zrealizowana natychmiast.
 • Płatności mobilne – coraz większą popularnością cieszą się płatności mobilne, które pozwalają wykonać przelew z poziomu smartfona lub tableta. W Fortunie możesz zrealizować depozyt z pomocą przelewu BLIK lub Apple Pay.
 • Karty płatnicze – wygodnym sposobem jest podanie danych karty płatniczej, dzięki czemu, kolejny depozyt w serwisie eFortuna zrealizujesz natychmiast.
 • Wpłata w punkcie naziemnym – jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i nie masz pełnego zaufania do płatności online, wpłatę możesz zrealizować w jednym z punktów naziemnych.

Depozyt w serwisie bukmacherskim Fortuna możesz zrealizować od złotówki. Wypłaty z konta są natomiast realizowane bezpośrednio na rachunek bankowy. Fortuna należy do bukmacherów obsługujących błyskawiczne wypłaty. Dzięki czemu, pieniądze dotrą na konto klienta zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut. Wiele zależy od godzin księgowania płatności przez bank. Wpłaty i wypłaty w Fortunie są darmowe i wolne od jakichkolwiek prowizji. Szeroki wachlarz nowoczesnych metod płatności to ważny czynnik, który wpływa na miejsce Fortuny w naszym rankingu.

Fortuna jako bukmacher naziemny

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to firma, która świadczy swoje usługi nie tylko za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej, ale również punktów naziemnych. Biorąc pod uwagę, że Fortuna działa na polskim rynku od 1996 roku, nie jest zaskoczeniem, że rozpoczynał swoją działalność jako bukmacher naziemny. Obecnie, klienci mogą korzystać z ponad 400 lokali stacjonarnych dostępnych w całej Polsce. Na stronie bukmachera można oczywiście sprawdzić lokalizację wszystkich punktów i wybrać ten położony najbliżej swojego adresu.

Wszystkie lokale naziemne bukmachera Fortuna spełniają określone normy jakości. Gracze mogą liczyć na dostęp do Internetu, stoły z krzesłami, a także duże monitory, na których można oglądać popularne zdarzenia sportowe na żywo. Co ważne, wiele punktów jest wyposażonych w nowoczesne automaty do zawierania zakładów bukmacherskich. Oczywiście zakład możesz zawrzeć także tradycyjną metodą w kasie. Stali klienci mogą wyrobić kartę, która pozwoli na zbieranie punktów w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. W lokalach stacjonarnych obowiązują również Happy Hours, w trakcie których można obstawiać zakłady bez podatku od stawki.

Recenzja Fortuna – Obsługa konta w serwisie eFortuna

Z obserwacji naszych oraz innych graczy wynika, że serwis bukmacherski eFortuna od strony technicznej działa bez zarzutu, dzięki czemu, klienci nie muszą obawiać się nieoczekiwanych trudności. Warto nadmienić, że całkiem niedawno serwis przeszedł gruntowną metamorfozę i obecnie prezentuje się dużo nowocześniej. Zachowano jednak intuicyjny i przejrzysty układ, dzięki czemu, łatwo dotrzeć do interesujących nas funkcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z funkcjonowaniem serwisu, działaniem poszczególnych zakładów, metod płatności czy promocji, na początek sprawdź FAQ, gdzie można znaleźć obszerne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli natrafisz na nieoczekiwane problemy, w każdej chwili możesz liczyć na pomoc ze strony doświadczonych pracowników serwisu bukmacherskiego. Pytania można zadawać za pośrednictwem wygodnego formularza kontaktowego. Pewnym minusem jest brak chatu na żywo, ale warto zauważyć,  że pracownicy serwisu odpowiadają na pytania gracza bardzo szybko, zazwyczaj w przeciągu kilku, kilkunastu minut. O sprawnym funkcjonowaniu działu obsługi klienta świadczy również fakt, że czas oczekiwania na weryfikację konta zazwyczaj nie przekracza pół godziny. Fachowy dział supportu to kolejny czynnik wpływający na wysoką pozycję bukmachera w naszym rankingu.

recenzja fortuna

Czy warto obstawiać zakłady u bukmachera Fortuna?

Czas na krótkie podsumowanie powyższej recenzji. Wiemy już, jak prezentuje się pełna oferta zakładów bukmacherskich, a także, na jakie promocje i bonusy mogą liczyć gracze. Czy jest to odpowiednie miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich? Biorąc pod uwagę całokształt oferty, zdecydowanie tak, Fortuna wciąż należy do grona najlepszych bukmacherów w Polsce, co potwierdza także nasz ranking. Poniżej wymieniamy najważniejsze atuty oferty, które mają największy wpływ na tak wysoką pozycję bukmachera w naszym rankingu:

 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich – jednym z najmocniejszych atutów bukmachera Fortuna jest bardzo bogata oferta zakładów bukmacherskich, w której znajdziemy zakłady przedmeczowe, zakłady live, sporty wirtualne oraz gry karciane.
 • Transmisje na żywo – w zakładach live stali klienci bukmachera mają możliwość oglądania wielu popularnych rozgrywek sportowych na żywo. Transmisje live to bez wątpienia jeden z czynników mających największy wpływ na zadowolenie klientów. Zwłaszcza, że w Fortunie można oglądać transmisje z meczów, które w TV są dostępne jedynie na płatnych kanałach.
 • Liczne udogodnienia dla typerów – typerzy obstawiający zakłady w serwisie eFortuna mogą udostępniać swoje kupony oraz wzorować się na kuponach innych graczy. Możliwe jest także rozmawianie z innymi graczami na czacie oraz budowanie kuponów ako w obrębie tego samego zdarzenia. Kupony można zamknąć przed czasem za sprawą funkcji Cashout.
 • Program lojalnościowy – w serwisie bukmacherskim Fortuna dostępny jest program lojalnościowy, w ramach którego gracze mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody.
 • Dobra aplikacja mobilna – duży wpływ na pozycję Fortuny w naszym rankingu bukmacherów miała nowoczesna aplikacja mobilna, która pozwala graczom szybko i wygodnie obstawiać zakłady bukmacherskie z poziomu smartfona lub tableta.
 • Ciekawe promocje i bonusy – na polskim rynku bukmacherskim na pewno znajdziemy bukmacherów oferujących nowym klientom wyższy bonus na start. Jednak biorąc pod uwagę ofertę na start, a także promocje dla stałych klientów, pod tym względem Fortuna na pewno plasuje się w ścisłej czołówce najbardziej hojnych bukmacherów.
Plusy / Minusy
 • Szeroka oferta zakładów
 • Oferta Bet On Games
 • Wygodna aplikacja
 • Niskie kursy na ofertę sportową
 • Brak dużego bonusu powitalnego
 • Brak Streamingów

Szukasz odpowiedniego miejsca do satysfakcjonującego obstawiania zakładów bukmacherskich? Fortuna to bukmacher, którego z pewnością możesz wziąć pod uwagę w trakcie swoich rozważań. Serwis może pochwalić się obszerną ofertą zakładów sportowych, rozbudowaną ofertą promocyjną, a także wieloma nowoczesnymi opcjami, które wpłyną na większe emocje podczas typowania wyników. Pomimo upływu lat, Fortuna stale utrzymuje bardzo wysoki standard świadczonych usług. A zatem, zdecydowanie warto posiadać konto w serwisie bukmacherskim eFortuna.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN!

Zagraj teraz! Zagraj teraz!