Real Madryt – Manchester City analiza

Dzisiejszy półfinał pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City jest bez wątpienia, najbardziej wyczekiwanym meczem dnia. Skutkiem tego, postanowiliśmy przygotować krótką analizę na ten mecz. Zapraszamy wszystkich do czytania!

Real Madryt Manchester City typy

W dzisiejszym meczu spotkają się dwaj piłkarscy giganci, którzy odpowiednio w Hiszpanii i Anglii dominują nad swoimi przeciwnikami. O ile Real Madryt nie wygrał ligi Hiszpańskiej, o tyle jest od soboty, prawowitym zwycięzcą Pucharu Króla. Skutkiem tego, jest to drużyna z pierwszym trofeom w tym roku. Liga Mistrzów jest natomiast kolejnym punktem drużyny z Madrytu.

Z kolei Manchester City już powoli może cieszyć się wygraniem ligi Angielskiej. Manchester City ma również wielkie ambicję na Ligę Mistrzów, ponieważ drużyna Pepa Guardioli jest na dzień dzisiejszy w najbardziej optymalnym składzie i formę.

Biorąc pod uwagę kwestię tego, jak bardzo obie drużyny są mocne, w dzisiejszym meczu możemy spodziewać się remisu. Remis nie będzie wynikiem satysfakcjonującym dla Realu Madryt, jednak dla Manchesteru City jak najbardziej. Wszystko dlatego, że rewanż rozgrywany jest w Manchesterze!

Typ: Remis (3.70) Superbet

 

Czytaj również:  Spezia - Lazio typy i analizy

Zobacz także