Real Betis – Real Sociedad typy i analizy

Dzisiejszego wieczoru czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Zarówno Real Betis jak i Real Sociedad to dwie bardzo ciekawe drużyny, które aspirują do tego, aby zagrażać czołówce tabeli La Liga. Oczywiście w aktualnym momencie, obie drużyny zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce, jednak możemy spodziewać się dziś bardzo ciekawego spotkania, ponieważ 4 miejsce daje możliwość gry w Lidze Mistrzów. Dlatego też, spodziewamy się mocnego widowiska na murawie!

Real Betis Real Sociedad typy

Bardzo trudno jest stwierdzić, która z drużyn dziś wygra to spotkanie. Równie dobrze, może paść w tym meczu remis i nie będzie to wynik, który może zdziwić. Obie drużyny grają bowiem na bardzo podobnym poziomie, co pokazuje nie tylko tabela ligowa, lecz także aktualna forma obu drużyn, która jest mocno zbliżona do siebie.

Dlatego też, postanowiliśmy dziś poszukać bardzo prostego rozwiązania. W kilku ostatnich meczach nie padały bramki po obu stronach. Patrząc na aktualną formę obu zespołów i to, jak wyglądają absencję po obu stronach możemy śmiało założyć, że obie drużyny strzelą bramkę. Natomiast samych bramek nie powinno zabraknąć, ponieważ jeśli Betis na własnym boisku pokona Sociedad, przybliży się do upragnionej Ligi Mistrzów i zabezpieczy swój udział w Lidze Europy.

Typ: Obie strzelą (1.95) Superbet

Czytaj również:  Excelsior – AZ Alkmaar typy (11.01)

Zobacz także