Real Betis – Rayo Vallecano analiza

Dzisiejszy mecz pomiędzy Realem Betis a drużyną Vallecano zapowiada się niezwykle interesująco. Betis walczy o duże cele, dlatego skłaniamy się ku temu, że drużyna Betisu wygra dzisiejsze spotkanie. Jak jednak będzie w praktyce? Liczymy na to, że nasz kupon dziś pokryje się na zielono. Zapraszamy do analizy!

Real Betis Vallecano typy

Real Betis otrzymuje dziś świetnego przeciwnka. Drużyna Vallecano zajmuje środkowe miejsce w tabeli co oznacza, że goście nie muszą dziś grać o pełną pulę. Zdecydowanie inaczej jest w wypadku drużyny gospodarzy, która cały czas musi uważać na to, aby nie stracić ważnego miejsca, które będzie premiowało do gry w Lidze Europy. Mająca zaledwie 4 punkty straty Girona doskonale wie, że trzeba grać do końca, co zapewne będzie robić po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do gry w Lidze Europy. Tak więc Real Betis takie spotkania jak dziś, musi po prostu wygrywać.

Oczywistym jest to, że Vallecano nie przyjedzie łatwo oddać wygranej. Niemniej jednak, obie drużyny są w dość zbliżonej formie, natomiast Real Betis będzie miał dziś za sobą własne boisko i kibiców, co powinno przełożyć się, na ich wygraną.

Typ: Real Betis (2.20) Superbet

Czytaj również:  Panathinaikos - Braga analiza

Zobacz także