Puszcza – Legia Warszawa analiza

Już dziś jeden z ciekawszych meczów, ponieważ spotkają się w nim dwie polskie drużyny. Naprzeciw siebie stanie Puszcza Niepołomice i Legia Warszawa. Jak zakończy się to spotkanie? Która drużyna może wygrać i gdzie obejrzymy transmisję z tego spotkania? Odpowiadamy!

Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa

Trzeba przyznać, że Puszcza to absolutny beniaminek Ekstraklasy, ponieważ powoli pnie się w tabeli. Tylko w ostatnim meczu pokazała naprawdę dobry poziom, o ile nie najlepszy w historii klubu, gdy zwyciężyła ze Stal Mielec. Legia Warszawa również nie ma powodów do narzekań, ponieważ to zespołów, który zaczął sezon od zdobycia Superpucharu Polski. W dwóch pierwszych meczach ligowych także odnotował zwycięstwo, więc to będzie trudny rywal dla Puszczy.

Kto w takim razie może wygrać? Wiele wskazuje na to, że pomimo dobrego poziomu Puszczy, to i tak zwycięstwo przypadnie Legionistom, ponieważ są o wiele lepsi. Czy tak się stanie? Dowiemy się już za kilka godzin!

Rozrywki pomiędzy Puszczą a Legią Warszawą rozegrają się w niedzielę 13 sierpnia na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Start meczu zaplanowano na 17:30. Oczywiście można też liczyć na transmisję tego wydarzenia i tego podjął się Canal + Sport.

Typ: Obie drużyny strzelą (1.85) Superbet

Czytaj również:  Ajax Amsterdam - Union Berlin typy (16.02)

Zobacz także