Polska – Niemcy analiza

W dzisiejszym meczu, pomiędzy Polską a Niemcami, dojdzie do towarzyskiego spotkania, które w żaden sposób nie jest wiążące, pod względem sportowym. Dlatego też, spodziewamy się w tym meczu kilku goli, które powinny wpaść do siatki. Liczymy w tym meczu zarówno na gola Polski, jak i na gola Niemiec. Kto strzeli trzecią bramkę? Decyzję zostawiamy Wam!

Polska Niemcy typy

Trudno być wielkim optymistą, przed dzisiejszym meczem z Niemcami. Trener Santos sam podchodzi do tego meczu, jako do najniższego rangą. Nie rozumie on różnic między Polakami i Niemcami, a także znając jego osobę, nie będzie zaostrzał tego spotkania, pod względem mobilizacji zawodników. Wszystko po to, aby jego kadra wystąpiła w stu procentach, w meczu o punkty z Mołdawią.

Z kolei Niemcy są po dwóch ciężkich bataliach. Jedna z nich, miała miejsce z Belgią, która wygrała z Niemcami. Ostatni mecz z Ukrainą również nie potoczył się po myśli Niemców. Dlatego też, dzisiejszy dzień to idealna okazja dla Niemców na to, aby odegrać się i wreszcie wygrać coś, dla swoich kibiców.

Typ: Over 3.5 bramki (2.70) Superbet

Czytaj również:  Klaksvik – Molde analiza

Zobacz także