Pewne typy bukmacherskie – gdzie je znaleźć?

Z pewnością najbardziej pożądanym zjawiskiem wśród wszystkich graczy są pewne typu bukmacherskie, które gwarantują wygrane w zakładach sportowych. Nie da się przy tym ukryć, że pewnie każdy gracz, zarówno nowicjusz, jak i ten bardziej doświadczony, podczas całej swojej kariery szukali w sieci miejsca, pozwalającego wskazać prawdziwych pewniaków, gwarantujących 100% szansę na wygraną.

Jednak czy takie miejsce w rzeczywistości istnieje? A jeżeli tak, to gdzie można je znaleźć? Nie da się ukryć, że internet jest pomocnym narzędziem, które udostępnia graczom różnorodne typy bukmacherskie, a przy tym można je znaleźć w każdym języku świata. Jednak należy przy tym pamiętać, że żadna ze stron nie jest w stanie zagwarantować, że wszystkie wskazane typy wejdą nam na kuponie. Oczywiście możesz się spotkać z takim zapewnieniem, jednak musisz być świadomy tego, że jest to wyłącznie sposób na naciągnięcie cię.

W rzeczywistości na wynik wydarzenia sportowego wpływa tak dużo zmiennych, że określenie pewnego wyniku jest w praktyce niemożliwe. Niekiedy sytuacja za stadionie potrafi się zmienić w trakcie ostatnich minut spotkania.

Gdzie znaleźć pewne typu zakładów bukmacherskich?

Musisz przede wszystkim pamiętać, że nie istnieje żaden pewny sposób, który pozwoli ci ze stuprocentową pewnością typować meczów w ujęciu długofalowym. Jednak musisz przy tym wiedzieć, że istnieje pewne miejsce, w którym możesz znaleźć typy, które pozwolą ci uzyskać pewny zysk niezależnie od wyniku. Co ciekawe, mamy ty na myśli oficjalne strony legalnych polskich bukmacherów. Zdziwiło cię to? Musisz wiedzieć, że nie tylko ty jesteś w szoku, dlatego szybko wyjaśnimy ci, jak to jest możliwe.

Czytaj również:  Jak typować mecze piłki nożnej?

Oczywiście żaden legalny polski bukmacher oferujący internetowe zakłady sportowe (Betfan, STS czy Betclic) nie udostępnią ci gotowych typów dotyczących poszczególnych wydarzeń. Możesz liczyć wyłącznie na wgląd do kuponów innych graczy, jednak ich skuteczność nie zawsze musi być właściwa. Jednak w ofercie większości operatorów możesz liczyć na wyłapanie surebetów, które sprawiają, że już przed rozpoczęciem spotkania będziesz wiedział, że gotówka trafi bezpośrednio na twoje konto.

Surebety

W tym systemie wszystko opiera się na matematyce i różnicach kursowych, które występują pomiędzy typami, zwykle dwudrogowymi. O tym, jak wysoka będzie twoja wygrana decyduje wyłącznie stawka, którą zdecydujesz się postawić. Jak doskonale wiesz, im będzie ona wyższa, tym więcej wygrasz. Co więcej, musisz pamiętać, że na tym etapie nie ryzykujesz utratą własnych środków, przez co zakłady te są jeszcze bardziej interesujące.

Musisz przy tym wiedzieć, że oferty na takie zakłady nie będą się pojawiały często w ofertach legalnych polskich bukmacherów. Jednak mogą być one ciekawym dodatkiem czy częścią twojego docelowego budżetu, który może się zmienić drastycznie w ciągu nawet kilku minut.

Jaki jest sposób na pewny zysk?

Surebety to w rzeczywistości nic innego jak zakłady gwarantujące peny zysk bez względu na to, jaki będzie ostateczny wynik typowanego meczu. Jak to jest możliwe? Jest to prosty trick bukmacherski, który opiera się na zróżnicowanej ofercie kursowej na jedno wydarzenie u różnych operatorów. Dzięki temu możesz być pewien, że typując wybrane wydarzenie nie stracisz swoich środków, które planujesz przeznaczyć na dane wydarzenie sportowe.

Może ci się to wydawać niemożliwe, dlatego przedstawimy ci mechanizm działania surebetów. Możemy posłużyć się tutaj przykładem meczu siatkówki pomiędzy Asseco Resovią oraz GKS-em Katowice. Dla naszego przykładu kurs u jednego operatora wyniesie 2,58, u drugiego 2,85.

Czytaj również:  Czy można obstawiać kursy walut na żywo?

Stawiając w obu przypadkach po 200 zł całościowo będziesz musiał wydać na zakłady 400 złotych. Stawka jest faktycznie dość wysoka, jednak musisz wiedzieć, że nie będzie ona zagrożona przez ani minutę. Dzieje się tak, ponieważ podczas wygranej Resovii zgarniesz wygraną w wysokości 454,08 zł, co da Ci zysk na poziomie 54,08zł. Jeśli jednak zwycięży GKS, wówczas możesz zdobyć nawet 501,60 zł, co da Ci zysk na poziomie 101,60 zł. Jak widzisz, oznacza to, że niezależnie od tego, jak zakończy się spotkanie, możesz liczyć na wysoką wygraną.

U kogo grać?

Chcąc rozpocząć swoją przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych musisz wiedzieć, że szanse na surebety i błędy bukmacherskie jest podobna u większości operatorów. Możesz zdecydować się na założenie konta u jednego z nich, lub postawić na wszystkich korzystając przy tym z oferty atrakcyjnych bonusów na start, które mogą być jeszcze wyższe przy wykorzystaniu naszych kodów promocyjnych.

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim, planując rozpoczęcie typowania zakładów wzajemnych musisz wiedzieć, że żadna ze stron nie zagwarantuje ci dostępu do stuprocentowych informacji w zakresie poszczególnych typów. Wynika to w szczególności z liczby zmiennych, które dotyczą wydarzeń sportowych.

Jedyną szansą na pewny zysk w zakładach bukmacherskich są surebety. Jednak musisz przy tym pamiętać, że w rzeczywistości nie mają one kompletnie nic wspólnego z tradycyjnym typowaniem wydarzeń sportowych.

Zobacz także