Pacos Ferreira Gil Vicente typy (31.01)

Po wczorajszej wygranej, wrzucamy dziś na tapetę bardzo ciekawe spotkanie, które według nas zostało źle ocenione przez bukmacherów. Nasz wybór padł na ligę Portugalską i drużyny Pacos Ferreira i Gil Vicente, które dziś zagrają przeciwko sobie. Według nas, goście mogą okazać się czarnym koniem tego spotkania i mają realne szansę na wywiezienie trzech punktów.

Pacos Ferreira Gil Vicente typy

Dzisiejsze spotkanie jest pomiędzy drużynami, które pomimo nie dużej różnicy miejsc, walczą o zupełnie inne cele. Gospodarze, czyli Pacos Ferreira, to drużyna, która zajmuje ostatnie miejsce w lidze i ma najmniejsze szanse na to, aby walczyć o cokolwiek, w tym sezonie. Dorobek 6 punktów jest gorszy aż o 7 oczek od kolejnej drużyny, która jest następna, w strefie spadkowej.

Z kolei drużyna przeciwna, czyli Gil Vicente, próbuje bronić się przed tym, aby nie znaleźć się w strefie spadkowej. Różnica goli jest spora, ponieważ goście strzelają o wiele więcej, jednocześnie tracąc o wiele mniej bramek. Skutkiem tego uważamy, że również i dziś, drużyna gości zgarnie 3 punkty na boisku przeciwnika.

Typ: Gil Vicente (2.15) Superbet

Czytaj również:  Helsingborg - Skoevde typy

Zobacz także