Olympique Lyon – Chelsea typy (22.03)

Dzisiejszy wieczór znów zaszczyci nas kolejnymi ćwierćfinałami do kobiecej ligi mistrzów. Wczorajsze mecze nie obiftowały w zbyt dużą ilość bramek, jednak dały nam show, na odpowiednim poziomie. Dziś jednak do gry wkracza drużyna Lyonu, która jest zeszłorocznym zwycięzcą kobiecej ligi mistrzów. Spodziewamy się więc mocnego meczu, na wysokim poziomie!

Olympique Lyon Chelsea typy

Ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. W tym sezonie zarówno Olympique Lyon jak i Chelsea idą po swoje i pokonują bez większych problemów, kolejne drużyny. Nic więc dziwnego, że kibice spodziewają się bardzo wyrównanego pojedynku, który będzie na bardzo wysokim poziomie.

Obie drużyny mają swoje mocne strony i argumenty w grze, dlatego też, wydaje się najlepszym rozwiązaniem wybór zakładu BTTS, w którym to każdy znajdzie coś dla siebie. Olympique Lyon wydaje się być minimalnym faworytem w tym spotkaniu, na co stawiają także i bukmacherzy. Niemniej jednak, Chelsea na pewno nie odpuści w tym meczu i nie ułatwi zadania poprzednim wygranym w kobiecej lidze mistrzów.

Stawiamy: BTTS (1.70) Superbet

 

Czytaj również:  Inter Mediolan - Juventus typy i analizy

Zobacz także