Olympique Lyon – AS Monaco analiza

Olympique Lyon stanie dziś przed bardzo trudnym zadaniem. Drużyna musi pokonać gospodarzy, czyli AS Monaco, które w tym sezonie gra bardzo dobrze, na własnym boisku. Pomimo tego, Olympique Lyon to drużyna, która gra bardzo dobrze i każdy mecz traktuje bardzo poważnie. Uważamy, że dziś Olympique Lyon może sięgnąć po wygraną, pomimo trudnego terenu.

Olympique Lyon AS Monaco typy

W dzisiejszym meczu, minimalnym faworytem pomimo tego, jak gra drużyna, jest o dziwo Olympique Lyon. Faktycznie, Lyon dysponuje ciekawymi nazwiskami, które mogą sprawiać wrażenie o wiele mocniejszej drużyny. Nic więc dziwnego, że według bukmacherów, to właśnie goście są minimalnym faworytem spotkania. Oczywiście nie można deprawować drużyny Monaco, która w tym sezonie zachodzi bardzo wysoko. Niemniej jednak, styl gry jest bardziej agresywny i ofensywny, ze strony Lyonu.

Spodziewamy się w tym meczu bardzo mocnej rozgrywki, która będzie niezwykle wyrównana. Twierdzimy jednak, że Olympique Lyon stanie na wysokości zadania i poradzi sobie w tym spotkaniu.

Typ: Olympique Lyon (2.30) Superbet

Czytaj również:  Deportivo Alaves - Sevilla analiza

Zobacz także