Napoli – AC Milan typy i analizy

Pierwszy mecz w Milanie okazał się sporym zaskoczeniem, w którym to AC Milanowi udało się pokonać na własnym terenie Napoli. Dziś jednak będzie to zupełnie inny mecz, ponieważ rozgrywany będzie on w świątyni Napoli, czyli w Neapolu. Spodziewamy się bardzo mocnego dopingu i świetnego wydarzenia sportowego, godnego ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

Napoli AC Milan typy

W dzisiejszym spotkaniu spodziewamy się zupełnie innego Napoli, które na własnym boisku powinno zdominować Milan. Jak wiadomo, Napoli w tym sezonie radzi sobie praktycznie z każdym rywalem, na własnym boisku. Domowe spotkania są bardzo dobre w wykonaniu drużyny Napoli i nawet dziś, nie powinno być inaczej. Rywal nie będzie należał do tych łatwych.

Według nas, Napoli od razu ruszy do ataku, natomiast Milan będzie się bronił, w oczekiwaniu na kontry. Pamiętajmy, że AC Milan nie musi nic, ponieważ aktualnie ma swój wynik, co spowoduje z pewnością to, że Milan będzie bardzo defensywny. Jeśli jednak Napoli strzeli bramkę, losy meczu się diametralnie zmienią i to Napoli będzie naciskać na swoich rywali.

Typujemy: Napoli (1.90) Superbet

Czytaj również:  Napoli - Eintracht Frankfurt typy (15.03)

Zobacz także