Na czym polega zakład bez ryzyka?

Zaklad bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych obecnie promocji bukmacherskich. W ramach tej promocji gracze mogą obstawić zakład z gwarancją otrzymania zwrotu środków, w przypadku przegranego kuponu. Zaklad bez ryzyka jest czasem określany mianem cashbacku, aczkolwiek warto wiedzieć, że obie te promocje mogą się nieco różnić. W tym miejscu powiemy, jak działa zakład bez ryzyka, a także gdzie można znaleźć taką promocję.

Czym właściwie jest zakład bez ryzyka?

Legalni bukmacherzy starają się pozyskać nowych klientów poprzez atrakcyjne i ciekawe promocje. Jedną z takich promocji jest właśnie zakład bez ryzyka, który można otrzymać np. w ramach promocji powitalnej. Zamysł promocji jest bardzo prosty: gracz ma możliwość obstawiania zakładu bez ryzykowania utraty środków. Nawet jeśli kupon okaże się przegrany, stawka zostanie zwrócona. W praktyce jednak, zakład bez ryzyka może być objęty wieloma dodatkowymi warunkami, np. zwrot może być przyznany w formie bonusu objętego warunkiem obrotu.

Dlatego też, odbierając zakład bez ryzyka warto zwrócić uwagę na regulamin promocji. Poniżej wskażemy najistotniejsze czynniki, na które trzeba uważać. Obecnie, zakład bez ryzyka jest jedną z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Wielu graczy uważa go za lepszą opcję, aniżeli tradycyjny bonus depozytowy, którym można otrzymać przy pierwszej wpłacie. Dlatego, kolejni bukmacherzy oferują swoim klientom taki właśnie bonus. Z kolei w ofercie promocyjnej Superbet na start można znaleźć zarówno premie depozytową, jak i cashback.

Czym różni się zaklad bez ryzyka od cashbacku?

Zaklad bez ryzyka jest formą promocji cashback. Cashback to zwrot pieniędzy, który można otrzymać w różnych okolicznościach. W tym przypadku zwrot będzie aktywowany w momencie, gdy gracz nie trafi kuponu. Jednak nie każdy cashback jest zakładem bez ryzyka. Czasem promocja ta ma znacznie szersze zastosowanie. Np. u legalnego bukmachera Superbet można otrzymać cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień obstawiania zakładów. Jeśli w pierwszym tygodniu gracz zanotuje stratę, otrzymuje zwrot. Cashback może również oferować zwrot części stawki przegranego zakładu. Wówczas nie jest to zakład bez ryzyka, bo gracz może jednak zanotować stratę.

Na co zwrócić uwagę stawiając zakład bez ryzyka?

Zakłady bez ryzyka to promocje, z którymi spotkamy się coraz częściej. Obstawiając taki zakład warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, od których zależy, czy oferowana promocja rzeczywiście jest tak atrakcyjna, jak maluje się na banerze.

Powyższe czynniki pokazują, że nie każdy zakład bez ryzyka oferuje równie atrakcyjne warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. Zanim odbierzemy jakikolwiek bonus bukmacherski, warto najpierw upewnić się, czy faktycznie jest on dla nas korzystny.

W jaki sposób można otrzymać zakład bez ryzyka?

To kolejne pytanie, na które odpowiedź zawiera regulamin promocji. Zakład bez ryzyka bardzo często wchodzi w skład pakietu powitalnego przeznaczonego dla nowych graczy. Aby go otrzymać, wystarczy zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Zazwyczaj pierwszy zakład obstawiony po dokonaniu wpłaty będzie objęty cashbackiem. Czasem jednak, cashback może obowiązywać przez dłuższy okres czasu, tak, jak ma to miejsce chociażby w serwisie Superbet. W przypadku promocji dla aktywnych klientów, zakład bez ryzyka można uzyskać przy okazji popularnych wydarzeń sportowych. Wówczas zadaniem gracza jest zbudowanie kuponu spełniającego warunki promocji.

Legalni bukmacherzy oferujący zakłady bez ryzyka

Na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje 20 legalnych bukmacherów, a lista ta stale się wydłuża, co oznacza, że konkurencja jest coraz silniejsza. Dlatego też, legalni bukmacherzy starają się zaoferować swoim klientom najlepsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. Cashback jako promocję powitalną można znaleźć chociażby w Superbet (do 1300 PLN na pierwsze siedem dni), Fortunie (do 600 PLN w przypadku przegrania pierwszego zakładu), czy też Betclic (do 200 PLN za pierwszy przegrany zakład). Biorąc pod uwagę, jak dużą popularnością wśród graczy cieszy się ta promocja, zakład bez ryzyka można znaleźć w kolejnych serwisach bukmacherskich.

Exit mobile version