Co typować na zbliżające się MŚ 2022?

W dniach 20 listopada – 18 grudnia będziemy emocjonować się piłkarskimi mistrzostwami świata w Katarze. To wielkie święto dla wszystkich typerów, którzy mogą liczyć na mnóstwo promocji i bonusów. Bukmacherzy wręcz prześcigają się w tworzeniu kreatywnych ofert promocyjnych na Mundial. Rodzi się jednak pytanie, jak obstawiać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022? W tym artykule znajdziesz najciekawsze propozycje zakładów na nadchodzący Mundial.

Mecze fazy grupowej na MŚ 2022 w Katarze

Już teraz typerzy mogą obstawiać wyniki wszystkich spotkań fazy grupowej. W sumie mamy 8 grup po 4 zespoły, co przekłada się na 48 spotkań, po których poznamy uczestników fazy pucharowej. Obstawiając Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 przed rozpoczęciem Mundialu typerzy mogą liczyć na wyższe kursy. Później, kursy na mecze fazy grupowej będą się oczywiście zmieniać w zależności od wyników i sytuacji w tabeli. To oznacza, że typując mecze trzeciej kolejki już teraz, często obstawisz zakład na lepszych warunkach. Jest to jednak pewne ryzyko, gdyż ciężko określić, jaka będzie sytuacja typowanych zespołów po dwóch pierwszych meczach.

Jaki etap turnieju osiągnie Twoja drużyna?

W ofercie legalnych bukmacherów znajdziemy mnóstwo zakładów bukmacherskich na poszczególne etapy turnieju. Gracz może wskazać, które reprezentacje awansują z wybranej grupy, która drużyna wygra grupę, która zajmie ostatnie miejsce. Można także wytypować, jaki etap turnieju osiągnie wybrana drużyna. Stawiasz, że Biało-Czerwoni osiągnąć przynajmniej ćwierćfinał? W takim razie znajdź zakład, w którym można typować swoich faworytów do osiągnięcia tego etapu turnieju i zaznacz Polskę. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych, co oznacza, że bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować swoim klientom możliwie jak najszerszy wybór zakładów bukmacherskich.

Czytaj również:  Jak typować klasyk piłkarski Sevilla Barcelona?

Kto wygra Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022?

Typerzy mogą również wytypować to, kto ich zdaniem sięgnie po trofeum mistrza świata. W Katarze mamy dwie drużyny, które wysuwają się na pierwszy plan i są wymieniane w gronie faworytów. Brazylia wydaje się drużyną najbardziej kompletną, posiadającą bardzo mocną ławkę rezerwowych. I to właśnie Canarinhos są postrzegani za głównego faworyta Mundialu. Za nimi znajduje się Argentyna, która przed Mistrzostwami Świata 2022 notuje serie ponad 35 spotkań bez porażki! W gronie ścisłych faworytów wskazać możemy także takie zespoły, jak: Francja, Anglia, Hiszpania. Nieco niżej, ale wciąż w czołówce plasują się: Niemcy, Holandia, Belgia, Portugalia. A kto może być czarnym koniem Mundialu w Katarze? Wiele mówi się o reprezentacji Danii.

Kto zostanie królem strzelców MŚ 2022?

Jeszcze trudniejsze zadanie czeka na typerów, którzy chcą prawidłowo wytypować króla strzelców na Mistrzostwach Świata 2022 w piłce nożnej. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę nie tyko klasę samego zawodnika, ale również potencjał jego drużyny. To sprawia, ze Robert Lewandowski nie znajduje się niestety w czołówce kandydatów. Zdaniem bukmacherów, największe szanse na tytuł króla strzelców mają: Harry Kane oraz Kylian Mbappe. Inne mocne kandydatury to: Karim Benzema, Lionel Messi, Neymar, a także Cristiano Ronaldo. To szczególny turniej, ponieważ wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Mundial w Katarze będzie ostatnim dla Messiego i Ronaldo.

Zakłady na reprezentację Polski

Ogromnym zainteresowaniem będą cieszyć się zakłady na reprezentację Polski. Czy Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze będą szczęśliwe dla Biało-Czerwonych? No cóż, większość kibiców nie należy do optymistów w tej kwestii. Jeśli chodzi o szanse na awans, faworytem do zwycięstwa w grupie C jest oczywiście Argentyna. Kursy na Polskę i Meksyk są bardzo zbliżone i oscylują w granicy 1,80 – 2,00, ale z delikatnym wskazaniem na Meksyk. Jeśli natomiast stawiasz, że Polska zagra w ćwierćfinale, możesz liczyć na kurs w okolicach 6,00 – 7,00.

Czytaj również:  Zapowiedź gali High League 3

Zakłady na nagrody indywidualne na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022

Po zakończeniu turnieju rozdysponowane zostaną nagrody indywidualne. Król strzelców to tylko jeden z tytułów. Gracze mogą wytypować swojego faworyta do tytułu MVP, czyli najlepszego zawodnika na tym turnieju. Tutaj wyraźnym faworytem jest Kylian Mbappe. Można także wskazać najlepszego bramkarza oraz najlepszego asystenta. To pokazuje, jak ogromne możliwości w typowaniu zaoferują nam Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej.

Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022?

W serwisie bukmacherskim Superbet dostępna jest bogata oferta zakładów bukmacherskich na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022. Gracze mogą również liczyć na szereg ciekawych promocji, np. alternatywny bonus powitalny, w ramach którego można obstawić gola Polski przeciwko Meksykowi po kursie 200,00! Warto zapoznać się z regulaminem tej promocji. Ponadto, dostępna będzie mundialowa loteria z nagrodami. Superbet jest zatem dobrym wyborem dla typerów, którzy chcą obstawiać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 na atrakcyjnych warunkach.

Zobacz także