Manchester United – FC Barcelona typy (23.02)

Podejmiemy się analizy najważniejszego meczu, który dziś zobaczą kibice, na całym świecie. Spotkanie pomiędzy Manchesterem United a Barceloną mogłoby spokojnie rozgrywać się w ramach Ligi Mistrzów. Jednak obie drużyny mierzą się dziś w ramach Ligi Europy, co jednak nie ma wpływu na emocje, które towarzyszą temu spotkaniu. Zapraszamy!

Manchester United Barcelona typy

Bardzo trudno wytypować zwycięzcę dzisiejszego spotkania. Niemniej jednak podejmiemy się tego, ponieważ w naszym mniemaniu, Manchester United ma zdecydowanie więcej atutów, przed dzisiejszym spotkaniem. Po pierwsze, jest to drużyna, która jest niezwykle głodna sukcesów na arenie międzynarodowej. Owszem, w H2H nie wygląda dobrze w meczach z Barceloną, jednak pamiętajmy, że każda seria kiedyś się kończy.

Dodatkowo, kibice United zrobią dziś wszystko, aby pomóc swoim zawodnikom, na murawie. Z kolei Barcelona na dzień dzisiejszy nie jest aż tak mocną drużyną, jakby to mogło się wydawać. Pokazał to pierwszy mecz w Barcelonie, z którego United wróciło z remisem bramkowym, wychodząc z dużych opałów, przed rewanżem.

Nasz typ: Manchester United (2.25) Superbet

Czytaj również:  Girona - Almeria typy (17.02)

Zobacz także