Manchester City – Real Madryt analiza

Manchester City podejmie dziś Real Madryt na własnym obiekcie. Będzie to drugi mecz półfinałowy, w ramach tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Spodziewamy się wielkiego spotkania i bardzo trudno stwierdzić, która z drużyn finalnie wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Skutkiem tego, pójdziemy w stronę bramek których liczymy, że nie zabraknie dzisiejszego wieczoru.

Manchester City Real Madryt typy

Według nas, bramki w tym spotkaniu są nieuniknione. Zaledwie dwie bramki w pierwszej połowie pokazały to, jak bardzo defensywnie wyszły obie drużyny. Pomimo tego, że nie brakowało akcji na boisku, zaledwie po jednej bramce udało się strzelić każdej z drużyn. Dziś liczymy na przełamanie tej passy.

Dlaczego? Ponieważ jest to ostatni moment, aby przechylić szalę, na swoją korzyść. Doskonale wiemy, jak ofensywnie grają oba zespoły, kiedy jest to tylko potrzebne. Dziś liczymy, że Manchester City pokaże, jak bardzo wielką siłą dysponuje na własnym boisku. Z kolei Real Madryt powinien dołożyć także coś od siebie, co powinno dać nam wynik overowy.

Typ: Over 3.5 (2.35) Superbet

Czytaj również:  Islandia - Bośnia i Hercegowina analiza

Zobacz także