Manchester City – Bayern Monachium typy

Manchester City - Bayern Monachium

Manchester City podejmie dziś na własnym boisku Bayern Monachium, który prezentuje dość nierówną formę, w tym sezonie. Z kolei City przejeżdża się na kolejnych rywalach jak walec. Jak więc może wyglądać starcie obu tych drużyn? Postaramy się to zobrazować w krótkiej analizie. Zapraszamy!

Manchester City Bayern Monachium typy

Manchester City zajmuje 2 miejsce w Premier League. Dzieje się jednak tak, ponieważ Arsenal gra świetny sezon i nie dopuszcza do rywalizacji innych zespołów z Premier League. Obie drużyny grają w istocie dobrze, jednak to Arsenal ma o kilka punktów więcej, od Manchesteru City. Za Manchesterem jest passa 8 zwycięstw z rzędu, w tym jedno z RB Lipskiem, które zostało zdominowane przez Manchester City.

Z kolei Bayern Monachium, pomimo pierwszego miejsca w Bundeslidze, nie może być pewne niczego. Różnica zaledwie dwóch punktów ze świetnie grającą Borussią Dortmund sprawia, że obie drużyny będą walczyć do końca sezonu, o mistrzostwo Niemiec. Bayern Monachium nie może się jednak pochwalić tak dobrą formą, ponieważ drużyna z Monachium, w ostatnim czasie uległa choćby Bayernowi Leverkusen. Oczywiście, Bayern nie odda łatwo dzisiejszego meczu, jednak na terenie City, będzie mu najzwyczajniej trudno wygrać to spotkanie.

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, stawiamy tu na remis.

Typ: Remis (4.40) Superbet

 

Czytaj również:  Hertha Berlin Wolfsburg typy (24.01)

Zobacz także