Mallorca – Cadiz analiza

Dzisiejszy mecz pomiędzy drużyną Mallorca a Cadiz zapowiada się dość ciekawie. Obie drużyny co prawda nie walczą dziś o żaden cel ligowy, co może jednak być na naszą korzyść, ponieważ obie drużyny mogą sobie pozwolić na nieco weselszy i bardziej otwarty futbol. Dlatego też, bukmacherzy nie do końca chcą stawiać jakąkolwiek z drużyn, w formie faworyta.

Mallorca Cadiz typy

My jednak widzimy bardzo fajny typy na to spotkanie, który jest po świetnym kursie. Mowa o BTTS, czyli zakładzie na to, że obie drużyny strzelą. Statystycznie, Mallorca z Cadizem bardzo często ma wyniki, w których obie drużyny strzelają. Na pięć ostatnich spotkań, trzy mecze pokryły się w założeniu strzału do bramki, z obu stron. Natomiast w ostatnim meczu ta passa została przerwana, tak więc liczymy, że to właśnie dziś dojdzie do przełamania.

Warto zwrócić uwagę na to, że obie kadry mają wiele absencji, skutkiem czego będziemy mogli oglądać mniej doświadczonych graczy, po obu stronach. Jak wiadomo, młodzi gracze bardzo często chcą się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego liczymy w tym  spotkaniu na sporą ilość bramek, po obu stronach!

Typ: Btts: (2.25) Superbet

Czytaj również:  Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam typy (05.04)

Zobacz także