Live Game – typy na to wydarzenie

Obecnie w Polsce i na świecie odbywa się wiele różnych wydarzeń sportowych, które wzbudzają zainteresowanie szerokiego grona kibiców, a także osób zajmujących się typowaniem rezultatów meczów oraz innych zmagań sportowców. Oprócz standardowych sportów, takich jak na przykład mecze piłki nożnej albo koszykówki, możliwe jest obserwowanie i obstawianie bardziej nietypowych sportów. Warto zwrócić uwagę między innymi na wydarzenia Live Game stworzone głównie z myślą o miłośnikach mieszanych sztuk walki w wykonaniu różnych celebrytów, rozpoznawalnych osób czy też ludzi prowadzących własne kanały na YouTube.

Co warto wiedzieć o wydarzeniu Live Game?

Obecnie w Internecie można znaleźć dwa różne wydarzenia opisywane tym hasłem. Pierwszym z nich jest po prostu gala MMA, podczas której mamy do czynienia z tak zwanymi „freak fight”, czyli walkami amatorów, którzy nie posiadają dużego albo jakiegokolwiek doświadczenia w zawodowych walkach. Innymi słowy, gale Live Game pod wieloma względami przypominają to co jest oferowane w ramach gal FAME MMA. Są one nakierowane na rozrywkę i przyciągają przed monitory oraz ekrany miliony widzów (głównie młodzież). Nic w tym dziwnego, ponieważ wielu ludzi chciałoby zobaczyć swojego ulubionego autora YouTube w akcji podczas walk MMA. Rzecz jasna, firmy bukmacherskie oferują możliwość obstawiania rezultatów walk.

Warto też pamiętać, że pod hasłem Live Game kryje się również show z konkurencjami inspirowanymi popularnym serialem Netflixa „Squid Game”. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy będą musieli więc wykonywać wiele karkołomnych zadań, oczywiście w odpowiednich warunkach bezpieczeństwa. Prawdopodobnie w przypadku tego wydarzenia, również możliwe będzie obstawianie różnych zdarzeń, więc warto śledzić oferty porządnych bukmacherów, którzy prowadzą legalną działalność na terenie Polski.

Czytaj również:  Analiza przed walką Jan Błachowicz vs Aleksandar Rakić

Jakie zdarzenia można typować podczas gali Live Game?

O ile w przypadku show inspirowanego koreańskim serialem, nie można dowiedzieć się zbyt wiele, o tyle w przypadku gal Live Game wiadomo czego można się spodziewać pod względem kibicowania, jak również obstawiania różnych zdarzeń u bukmacherów. Oto kilka przykładów typów, które można obstawiać w czasie gal MMA:

  • Zwycięstwo konkretnej zawodniczki lub zawodnika – jest to chyba najpopularniejszy typ zarówno w MMA, jak też w innych sportach walki. Polega on na wybraniu osoby, która zdaniem obstawiającego wygra swoją walkę.
  • Rodzaj zwycięstwa – walki MMA kończą się na wiele sposobów. Bukmacherzy umożliwiają między innymi obstawianie wygranej przez nokaut, poddanie przeciwnika, dyskwalifikację, kontuzję albo wygraną na punkty.
  • Runda zakończenia walki – bardziej szczegółowe typy obejmują nie tylko obstawianie zwycięzców i rodzaju wygranej, ale również rundy, w której dojdzie do poddania czy też nokautu. Zwykle takie typy posiadają najwyższe kursy, ale nie są polecane ze względu na dużą nieprzewidywalność, chyba że ktoś typuje takie gale za niewielkie kwoty, dla zabawy.
  • Ilość rund – można też obstawiać ile najmniej lub najwięcej rund potrwa walka. Np. obstawiając powyżej 1,5 typuje się, że walka potrwa przynajmniej dwie rundy.

Jak widać opcji typowania walk MMA, w tym również gal Live Game jest bardzo wiele. Każdy może więc dokonać dokładnej analizy pod kątem swoich typów. Dzięki temu same walki ogląda się z większymi emocjami i dodatkowo można zwiększyć swoje szanse na generowanie ciekawych zysków.

Na co zwracać uwagę analizując typy Live Game?

Przede wszystkim warto poczekać aż zostanie opublikowana i potwierdzona karta walk na najbliższą galę. Znając zawodników i zawodniczki można bowiem dokonać analizy całej karty pod kątem różnych wydarzeń i w ten sposób stworzyć kupon lub kupony dające spore szanse na osiągnięcie wygranej. W przypadku bardziej rozrywkowych federacji, takich jak Live Game, warto zwrócić uwagę na następujące czynniki:

  • Warunki fizyczne uczestników – silni zawodnicy mający większy zasięg ramion zwykle mają przewagę nad swoimi rywalami. Tutaj jednak należy podchodzić ostrożnie do tematu, ze względu na dość małe doświadczenie wielu uczestników walk.
  • Doświadczenie w MMA – z racji, że mamy do czynienia z federacją nastawioną na rozrywkę, dobrze jest sprawdzić czy jakieś osoby mają jakiekolwiek doświadczenie w walkach MMA. Nawet w przypadku osób ze słabymi rekordami, doświadczenie w walkach tego rodzaju może mieć kluczowy wpływ w pojedynku z osobą, która debiutuje w tym sporcie.
  • Historia walk – w wielu przypadkach mamy do czynienia z debiutantami i niedoświadczonymi osobami, ale są też zawodniczki i zawodnicy mający na koncie pewne walki. Dobrze jest dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat oraz na temat postawy konkretnych zawodników w starciach z określonymi przeciwnikami. Taka wiedza umożliwi łatwiejsze ustalenie zwycięzcy, sposobu wygranej czy też czasu trwania walki.
Czytaj również:  Propozycje typerskie na mecze Lakers NBA

Planując typowanie walk MMA w federacjach, takich jak Live Game i nie tylko, dobrze jest poszukać ciekawych ofert bukmacherów. Na szczęście w Polsce działa wiele legalnych firm, takich jak na przykład Superbet, które posiadają ciekawe oferty dla miłośników zawodowego oraz bardziej rozrywkowego MMA.

Zobacz także