Jak obstawiać ligę niemiecką? Najczęściej typowane zakłady.

Każda dyscyplina sportowa wyróżnia typy zakładów bukmacherskich, które cieszą się zdecydowanie najwyższą popularnością. Tak samo jest w przypadku niemieckiej Bundesligil. Jeśli planujesz rozpocząć typowanie wydarzeń z najlepszej ligi Starego Kontynentu, powinieneś zapoznać się z najlepszymi ofertami w zakładach przedmeczowych i na żywo, by móc uzyskać jak najlepsze rezultaty gry.

Zakłady powyżej/poniżej w niemieckiej Bundeslidze

Z uwagi na dynamikę gry niemieckich zespołów, zakłady w formyle under/over ilości bramek cieszą się naprawdę dużym uznaniem. Szczególnie korzystny może się okazać, podczas typowania spotkań Bayernu Monachium, który na przestrzeni ostatnich sezonów może się pochwalić zdecydowanie najwyższą liczbą bramek. Jednak w całej Bundeslidze nie powinno zabraknąć trafień, ponieważ choćby podczas sezonu 2016/2017 drużyny z niemieckiej ligi strzeliły łącznie aż 877 goli, co daje wynik na poziomie 2,87 bramki na mecz.

Decydując się na typowanie liczby bramek w niemieckiej Bundeslidze, warto typować sporą liczbę bramek, w tym np. powyżej 2 lub nawet 2,5 trafień na mecz.

Zakłady na najlepszą obronę i najlepszy atak w niemieckiej lidze

Typerzy decydujący się na obstawianie niemieckich rozgrywek, równie często wybierają zakłady związane z obecnością bramek w trakcie spotkań z poszczególnymi drużynami. W tym wariancie zdecydowanym liderem jest Bayern Monachium, który tylko w trakcie trwania starć Bundesligi w 2018 roku zakończył akcje sukcesem, trafiając 92 gole.

Podobnie sytuacja wygląda podczas zakładów na brak goli u obu drużyn – obie drużyny strzelą bramkę – „nie” i zachowania czystego konta przez określoną drużynę. Nie da się ukryć, że w tej kwestii zdecydowanie najlepiej wypadają zawodnicy z Allianz Areny, którzy to od sezonu 2010/2011 tylko raz stracili więcej bramek niż ich rywale.

Czytaj również:  Jak zgarnąć free spin bez depozytu w Superbet?

Decydując się na typowanie zakładów w tej kategorii, w których występuje Bayern Monachium, warto rozważyć postawienie typu na brak bramek po stronie przeciwnika, albo na to, że zawodnicy Bayernu Monachium zdobędą bramkę.

Typy na zwycięzcę Bundesligi

Bardzo często typerzy decydują się na rozegranie zakładów długoterminowych w lidze niemieckiej, typując drużynę, która uzyska mistrzostwo kraju, a także o to który zawodnik zwycięży w wyścigu o tytuł króla strzelców niemieckiej ligi piłkarskiej. Jest to związane z faktem, że obie te rywalizacje bardzo często przebiegają zgodnie z określonym scenariuszem.

Warto przy tym pamiętać, że na boiskach niemieckich zdecydowanym królem jest Bayern Monachium. Warto tutaj pamiętać o tym, że od rozpoczęcia sezonu 2012/2013 drużyna ta nie miała potrzeby walczyć z faktycznym rywalem, który mógłby przyczynić się do zachwiania ich pozycji.

Nie powinno nikogo dziwić, że w związku z powyższym firmy bukmacherskie mają określonego faworyta, co przyczynia się do wysokości kursów. Jednak ma to związek z faktem, że w przypadku zakładów długoterminowych zdecydowanie największe szanse będziesz miał typując właśnie zwycięstwo Bayernu Monachium.

Kto królem strzelców niemieckiej ligi piłkarskiej?

Wysokim zainteresowaniem cieszą się również zakłady na króla strzelców niemieckiej ligi, gdzie również trudno oczekiwać większych niespodzianek. Chcąc mieć szansę na wysoką skuteczność swoich typów, warto w pierwszej kolejności zdecydować się na typowanie zawodników z drużyn znajdujących się na czołówce tabeli, ponieważ zwykle to właśnie oni sięgają o tytuł króla strzelców. Bardzo często można liczyć na to, że korona króla strzelców trafi w ręce zawodnika z tak zwanego TOP3, czyli drużyn, które na koniec sezonu znajdą się na podium.

Mając na uwadze powyższe warto w tej kategorii rozważyć typowanie zawodników z Bayernu Monachium, Borussi Dortmund, Borussi M’Gladbach, RB Lipsk albo Schalke 04 Gelsenkirchen. Oczywiście postawienie takiego typu nie daje pełnej pewności zwycięstwa, jednak znacząco zwiększy Twoją szansę. Co więcej, w takich zakładach możesz wyszukać opcje z naprawdę wysokimi kursami.

Czytaj również:  Jak wyglądają zarobki polskich skoczków?

Planując typowanie zakładów długoterminowych w niemieckiej Bundeslidze należy pamiętać, że w trakcie całego sezony rzadko kiedy dochodzi do większych niespodzianek, z kolei zaskakujące wyniki występują raczej w przypadku pojedynczych zdarzeń. Dlatego planując typowanie króla strzelców w ramach Bundesligi, warto zdecydować się na typowanie zwycięstwa najskuteczniejszych zawodników z klubów zajmujących topowe miejsca.

Najlepsi operatorzy do typowania zakładów w Bundeslidze

Z uwagi na wysoką popularność, niemiecka Bundesliga znajduje się w ofercie wszystkich bukmacherów oferujących zakłady online. Takie zakłady znaleźć można zarówno w ofercie największych operatorów takich jak Fortuna czy STS, a nawet tych znacznie mniejszych, czyli eTOTO, eWinner oraz Milenium. U każdego z bukmacherów gracze mogą liczyć na ofertę zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo.

Chcąc uzyskać możliwie jak najlepsze wyniki, warto spróbować swojego szczęścia przy możliwie jak najniższym stopniu zaangażowania własnych środków. W tym celu można skorzystać z naszych kodów promocyjnych, które pozwalają na powiększenie bonusu na start u większości legalnych polskich bukmacherów.

Zobacz także