Liga narodów siatkówka – typujemy to wydarzenie

Każdego roku sezon reprezentacyjny siatkówki rozpoczyna się od zmagań zespołów w ramach Liga Narodów siatkówka. Rozgrywki te zastąpiły cieszącą się ogromną popularnością Ligę Światową. Choć siatkówka nie cieszy się w naszym kraju tak wielką popularnością jak piłka nożna, to legalni polscy bukmacherzy i tak nie pomijają w swojej ofercie Ligi narodów. Szczególnie zważywszy na fakt, że polska reprezentacja niemal każdego roku znajduje się w gronie faworytów do zwycięstwa.

Jeśli planujesz typować to wydarzenie, powinieneś koniecznie zapoznać się ze wskazówkami, dotyczącymi typowania zakładów wzajemnych. Stosując się do wszystkich tych wskazówek będziesz mógł zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Liga narodów siatkówka – zasady gry

Od sezonu 2022 wprowadzone zostały nowe zasady dotyczące rozgrywania turnieju Ligi Narodów. Zgodnie z nowymi zasadami, do fazy pucharowej awansuje nie jak dotychczas sześć zespołów, ale aż osiem drużyn. Taka zmiana sprawia, że podczas decydującej fazy Ligi narodów wyniki rozstrzygnięte zostaną na zasadach ćwierćfinałów.

W tegorocznej edycji spotkało się 16 drużyn, spośród których do fazy pucharowej przechodzi osiem zespołów. W przeciągu miesiąca każda z reprezentacji rozegra ze sobą aż 12 spotkań.

Jak typować Ligę Narodów?

Nie da się ukryć, że wiele drużyn traktuje Ligę Narodów jako doskonałe przygotowanie przed wydarzeniami sportowymi o wyższej randze. Jednak istnieją i takie drużyny, które do udziału w turnieju Ligi Narodów podchodzą z najwyższą starannością, dążąc do uzyskania jak najlepszej pozycji. Chcąc typować zakłady bukmacherskie warto wziąć ten czynnik pod uwagę, ponieważ w ten sposób będziesz mógł jeszcze skuteczniej typować.

Czytaj również:  Trzy najpopularniejsze systemy bukmacherskie

A jakie rynki warto brać pod uwagę podczas typowania Ligi Narodów siatkówki?

  • Zwycięzca meczu i całego turnieju – podczas typowania zwycięscy warto zawsze brać pod uwagę miejsce rozgrywania meczów. W większości przypadków wygrywają te drużyny, które rozgrywają mecz na swoim boisku. Chcąc zwiększyć swoje szanse na postawienie skutecznego typu zawsze sprawdzaj, gdzie rozgrywany będzie mecz. Może się okazać, że teoretycznie słabsza drużyna podczas rozgrywania meczu u siebie na boisku wypadnie znacznie lepiej.
  • H2H – jeśli obawiasz się typowania zwycięscy, możesz spróbować zakładu na rywalizację dwóch drużyn w klasyfikacji końcowej. Podczas typowania tego rynku zapoznaj się z danymi historycznymi, które pomogą ci w podjęciu skutecznej decyzji.
  • Liczba setów– to rynek dedykowany dla doświadczonych typerów i ekspertów w dziedzinie siatkówki. Zadaniem gracza jest określenie z jaką liczbą setów zakończy się wybrane spotkanie.

Liga narodów siatkówka – Gdzie typować zakłady na siatkówkę?

Wybór odpowiedniego bukmachera, u którego postawisz swój zakład na wyniki w Lidze Narodów jest naprawdę ważny. W zależności od operatora możesz liczyć na inną ofertę, wyższe lub niższe kursy, a także na dostępność promocji, zarówno tych stałych, jak i dla nowych graczy. Chcąc znaleźć najlepszego legalnego polskiego bukmachera powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników.

Liga narodów siatkówka – Oferta zakładów

Siatkówka nie jest w Polsce tak popularna jak piłka nożna, dlatego również liczba zakładów na tę dyscyplinę sportową jest wyraźnie ograniczona. Jeśli zależy ci na możliwości wybrania rynku, który najlepiej odpowie na twoje oczekiwania, powinieneś zwrócić uwagę na obszerność oferty. Pamiętaj, że im więcej pozycji w niej znajdziesz, tym większy będziesz miał wybór.

Liga narodów siatkówka – Wysokość kursów

Równocześnie, z analizowaniem oferty bukmachera, sprawdź jak przedstawiają się wysokości kursów. Wybieraj takich operatorów, którzy na to samo wydarzenie i taki sam wynik proponują najwyższe kursy. Pamiętaj przy tym, że różnice w kursach są raczej niewielkie, ale każdy dodatkowy punkt zaważy na wysokości twojej wygranej.

Czytaj również:  Free spiny za rejestrację bez depozytu w Superbet

Wysokość kursów jest tym bardziej istotna, ponieważ od wygranej musisz odjąć podatek od gier hazardowych.

Liga narodów siatkówka – Promocje

Czy jest coś lepszego od promocji? Operatorzy zakładów wzajemnych doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że tym co przyciąga największą liczbę nowych graczy są właśnie promocje. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te, dedykowane dla nowych graczy. Bonusy na start, w zależności od operatora, mogą się wahać w granicach kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Co więcej, dostępne są w różnych formach, po to, by każdy nowy gracz znalazł propozycję, która najlepiej odpowie na jego potrzeby.

Jednak promocje, to nie tylko bonusy dla nowych graczy. Legalni polscy bukmacherzy, chcąc utrzymać wysoką liczbę aktywnych użytkowników muszą dbać również o stałych graczy. Właśnie z myślą o nich postały różnego rodzaju promocje stałe, tematyczne czy programy lojalnościowe.

Tylko legalni bukmacherzy

Na sam koniec, choć nie mniej ważny punkt – typuj zakłady wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów. Tych wbrew pozorom jest naprawdę wielu. Dlatego zamiast szukać ciekawych propozycji w podziemiu bukmacherskim, zapoznaj się z ofertami licencjonowanych operatorów zakładów sportowych i zapewnij sobie bezpieczeństwo i pewność, że twoje pieniądze, w przypadku wygranej zostaną ci wypłacone.

Zobacz także