Lazio Rzym – Alkmaar typy (07.03)

Dzisiejszego wieczoru będzie miał miejsce bardzo ciekawy mecz, na zapleczu Ligi Konferencji Europy. Zmierzą się ze sobą drużyny Lazio z Alkmaarem, czyli dwie bardzo ofensywne i ciekawe drużyny, które grają dynamiczną piłkę. Ten mecz może skraść wieczór, dlatego warto pomyśleć o inwestycji swojego czasu właśnie w to spotkanie!

Lazio Rzym Alkmaar typy

Idąc prostym kluczem ligowym, Lazio w tym meczu powinno bez problemu poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem, który pochodzi ze zdecydowanie słabszej ligi Holenderskiej. Jednak Alkmaar to drużyna waleczna, która pomimo kilku absencji (głównie w formacji obronnej, jednak żaden z obrońców nie jest podstawowym wyborem trenera), ma całkiem dobrze przygotowany skład. Jedynym brakiem wartym uwagi w wypadku Alkmaaru jest pomocnik de Witt, który strzelił 5 bramek, dla swojej drużyny.

W Lazzio wcale nie jest lepiej, ponieważ tam nie zagra topowy zawodnik, czyli Immobile, który strzelił dla Lazio 9 bramek. Może to brzmieć troszkę jak sytuacja pod anty btts, jednak obie drużyny mają bardzo ofensywne nastawienie na boisku i wielu piłkarzy, którzy mogą wpakować piłkę do siatki, z obu stron. Szczególnie gdy to Almaar jako pierwsze, strzeli bramkę!

Nasz typ: BTTS (2.15) Superbet

Czytaj również:  Fiorentina - West Ham analiza

Zobacz także