Jaka jest minimalna liczba zdarzeń na kuponie bukmacherskim?

W środowisku bukmacherskim często można się spotkać ze sformułowaniem „minimalna liczba zdarzeń na kuponie”. Nowicjusze w tej dziedzinie zastanawiają się, co to właściwie oznacza. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować szczegółowe wyjaśnienia dotyczące tego zagadnienia.

Minimalna liczba zdarzeń na kuponie oznacza liczbę meczów, jakie musisz zawrzeć na zakładzie, by spełnić określone przez operatora wymagania. Kiedy pojawiają się takie ograniczenia?

Zdecydowanie najczęściej limit zdarzeń na kuponie pojawia się podczas organizowanych przez bukmacherów wydarzeń promocyjnych. Jest to związane z uruchomieniem znacznie wyższej liczby kursów, które wiążą się z możliwością uzyskania znacznie wyższych wygranych. Co ciekawe, mogą one swym zakresem obejmować zarówno klientów stałych, z dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi i dopiero uruchomili swoje pierwsze konto.

Z uwagi na to, że rozrzut tych limitów jest spory, postaramy się przybliżyć to zagadnienie na możliwie jak najbardziej uniwersalnym przykładzie, który pozwoli maksymalnie rozjaśnić całą sytuację. Za przykład może posłużyć bonus związany z rozgrywkami NBA, które zostały zorganizowane przez jednego z bukmacherów oferujących zakłady na polskim rynku. Operator zastrzegł w ramach promocji, że dla skorzystania z atrakcyjnych warunków, gracz musi postawić zakład AKO na który złożą się co najmniej cztery wydarzenia, w tym jedno bezpośrednio związane z amerykańską koszykówką. Dodatkowo, operator zastrzegł sobie, że kurs ogólny na kuponie nie może być niższy niż 5.00.

Analiza przykładu minimalnej liczby zdarzeń na kuponie

Wobec tego, jak powinien wyglądać kupon bukmacherski, spełniający wszystkie obostrzenia proponowane przez bukmachera? Przygotowaliśmy zakład, który składa się z czterech różnych zdarzeń, w tym jednego dotyczącego rozgrywek NBA. Już na samym początku możemy zauważyć, że w ramach naszego przykładowego kuponu udało nam się spełnić dwa z trzech warunków.

Czytaj również:  Jakie systemy bukmacherskie dla nowych typerów?

Patrząc dalej możemy zauważyć, że współczynnik ogólny naszego kuponu wynosi powyżej 13.00 czyli również trzecie wymaganie zostało spełnione. Dzięki temu możemy skorzystać z oferty promocyjnej i odebrać atrakcyjny bonus od operatora. W zależności od propozycji bukmachera, może to być zakład bez ryzyka w wysokości 50 złotych lub dowolna inna forma doładowania pieniężnego.

Co ciekawe, warto przy tym zaznaczyć, że typując powyższy zakład za kwotę 50 złotych, po pozytywnym rozstrzygnięciu możemy zyskać nawet do 600 złotych, co sprawia, że oferta jest naprawdę kusząca. Jednak warto przy tym podkreślić, że na potrzeby analizy wybraliśmy losowe zdarzenia, bez szczegółowego określania szansy na wystąpienie sukcesu.

Planując skorzystać z możliwości jakie dają promocje w ramach zakładów bukmacherskich, warto pamiętać, że jednym z najważniejszych punktów jest odpowiednie zapoznanie się z regulaminem promocji. Niezależnie od tego, czy promocja dotyczy nowych graczy, czy jest to wydarzenie promocyjne kierowane do doświadczonych typerów. Zapoznając się ze szczegółami regulaminu unikniesz nieprzyjemnego zaskoczenia, związanego z niespełnieniem warunków promocji. Musisz przy tym pamiętać, że dla uruchomienia dodatkowych środków bonusowych musisz bezwzględnie spełnić wszystkie kryteria. Brak spełnienia chociaż jednego warunku sprawi, że dodatkowe środki nie zostaną przyznane.

Jak zyskać więcej środków bonusowych?

Bukmacherzy proponują liczne bonusy powitalne, by zachęcić do rejestracji największą liczbę graczy. Decydując się na założenie nowego konta u operatora można liczyć na bonusy w wysokości od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że kwoty te są naprawdę imponujące. Warto przy tym pamiętać, że gracze mogą dodatkowo powiększyć te środki. Wystarczy założyć zupełnie nowe konto z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. Możesz samodzielnie wpisać odpowiedni kod w dedykowanym okienku formularza rejestracyjnego lub założyć konto bezpośrednio po kliknięciu w baner reklamowy. Wówczas pole zostanie wypełnione z automatu, a Ty będziesz mógł się cieszyć dodatkową pulą na zakłady.

Czytaj również:  Jak zgarnąć bonus bez własnej wpłaty?

Przed założeniem konta u wybranego operatora pamiętaj, by szczegółowo zapoznać się z warunkami uruchomienia bonusu powitalnego. Najczęściej stosowane bonusy wiążą się z koniecznością wpłacenia odpowiedniej wartości depozytu bądź właśnie koniecznością wytypowania minimalnej liczby zdarzeń na kuponach akumulacyjnych. Pamiętaj przy tym, że im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie, tym niższe jest prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych, takie warunki mogą się okazać dla ciebie trudne do spełnienia. Dlatego warto poszukiwać szczególnie tych bonusów, w których możesz skorzystać z opcji cashbacku. W takim wypadku nawet gdy Twój kupon nie wejdzie, będziesz mógł liczyć na odzyskanie swoich środków, pomniejszonych o kwotę podatku od zakładów bukmacherskich.

Zobacz także