Korona Kielce – Puszcza Niepołomice analiza

W ramach rozgrywek trzynastej kolejki PKO BP Ekstraklasa Korona Kielce podejmie u siebie Puszczę Niepołomice. Z jakim efektem? Która drużyna typowana jest do zwycięstwa? Gdzie oglądać transmisję z meczu Korona Kielce – Puszcza Niepołomice? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Jak do tej pory obie drużyny prezentują dość przeciętny poziom gry. Korona Kielce w ogólnym rankingu zajmuje czternaste miejsce. Na dziesięć odbytych meczów, zwyciężyła zaledwie dwa razy, a cztery odnotowała remis. Na swoim koncie ma też cztery porażki i dziesięć strzelonych goli. Puszcza Niepołomice zajmuje w rankingu szesnaste miejsce z dwoma zwycięstwami i trzynastoma strzelonymi golami. Na koncie tej drużyny jest też sześć porażek i cztery remisy. Jednak patrząc na ogólną kondycję drużyny, można stwierdzić, że faworytem meczu jest Korona Kielce.

Korona Kielce – Puszcza Niepołomice – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Starcie Korony Kielce z Puszczą Niepołomice odbędzie się 27 października na Suzuki Arena w Kielcach. Początek meczu o godzinie 18:00, a transmisję na żywo będzie można śledzić online.

Typ: Obie drużyny strzelą – NIE (1.95) Superbet

Czytaj również:  Almere - Zwolle typy i analizy

Zobacz także