Juventus FC – Sporting Lizbona typy i analizy

Z punktu widzenia bukmacherskiego, szykuje się nam bardzo ciekawy mecz. Juventus jest w sporym kryzysie ligowym, z kolei Sporting Lizbona radzi sobie bardzo przyzwoicie zarówno w lidze Portugalskiej, jak i we wszystkich innych fazach rozgrywek. Skutkiem tego, szykuje się nam całkiem ciekawy mecz do grania!

Juventus Sporting Lizbona typy

W typowych okolicznościach to Juventus byłby zdecydowanym faworytem, na własnym boisku. Tym razem jednak kurs na Juventus jest spory i wcale nie gwarantuje pokrycia, na zielono. Forma Juventusu w tym sezonie jest niezwykle słaba. Do tego, wielu graczy podstawowego składu nie zagra w dzisiejszym meczu. Juventus co prawda strzelił 47 bramek, jednak stracił ich 24, co jest sporym wynikiem, jak na „Starą Damę”. Wiele w tym zasługi formacji defensywnej, która nie radzi sobie zbyt dobrze, w tym sezonie.

Z kolei Sporting Lizbona zalicza całkiem nie najgorszy sezon, notując aktualnie 4 miejsce, w lidze Portugalskiej. Drużyna strzela dużo, ponieważ ma już na koncie 56 goli i straciła ich zaledwie 26, co przy Juventusie nie wygląda tak źle. Skutkiem tego, liczymy dziś na zacięty mecz i gole z obu stron. Kurs temu wszystkiemu bardzo mocno sprzyja.

Typujemy: Obie drużyny strzelą (2.20) Superbet

Czytaj również:  Strasbourg - Lyon typy i analizy

Zobacz także