Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław typy i analizy

Mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok a Śląskiem Wrocław wydaje się być bardzo ciekawy. Obie drużyny są w odmiennej sytuacji, co może wpłynąć na ich zachowanie na boisku. Według nas, skreślany dziś przez bukmacherów Śląsk Wrocław, może wreszcie zaskoczyć i dać nam bardzo ciekawy mecz, jeśli chodzi o widowisko, które zobaczymy na murawie.

Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław typy

Jagiellonia Białystok jest dziś totalnym faworytem, jeśli chodzi o to, jak wygląda drużyna przed dzisiejszym meczem. Optymalny skład, dobra forma i brak większych absencji sprawia, że Jagiellonia Białystok będzie dziś na wielu kuponach dużym faworytem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, iż Jagiellonia Białystok nie walczy dziś o nic więcej, niż o wyższe miejsce w tabeli, które nie daje im absolutnie żadnych profitów.

Inaczej jest w wypadku Śląska Wrocław, który po serii przegranych mieszanych z remisami, znalazł się w strefie spadkowej. Drużyna z Wrocławia, będzie mieć dziś więc bardzo ważny argument, aby wygrać spotkanie. Pomimo ewentualnej wygranej, nie uda się jej jeszcze uciec ze strefy spadkowej, lecz uda jej się przybliżyć do miejsca, które zajmuje dziś Zagłębie Lubin.

Typ: X2 (1.80) Superbet

Czytaj również:  Motor Lublin - Zagłębie Sosnowiec

Zobacz także