Inter Mediolan – Benfica Lizbona typy i analizy

Wielu wydaje się, że szanse drużyny z Portugalii są już policzone. Niemniej jednak, Benfica Lizbona z pewnością wyciągnie wiele sugestii z pierwszego meczu, na własnym boisku. Skutkiem tego wydaje się, że dzisiejsze spotkanie może być jeszcze bardziej ciekawsze i wciągające, jeśli chodzi o to, co zobaczymy na murawie. Stawiamy na bardzo ofensywny mecz i dużą ilość goli. Zapraszamy do analizy!

Inter Mediolan Benfica Lizbona typy

Według nas, ilość goli w tym spotkaniu będzie overowa. Co prawda Inter będzie chciał bronić swój wynik, skutkiem czego Benfica Lizbona będzie dochodziła do wielu sytuacji. Interowi pozostają natomiast kontry, które Włosi mogą wykorzystywać dość skutecznie, jeśli będą szybko przechodzić z formacji obronnej, do atakującej – pokazał to wczoraj chociażby Real Madryt.

Portugalski temperament nie pozwoli poddać się Benfice przed meczem. Tym bardziej, że jest o co grać, ponieważ półfinał Ligi Mistrzów to dla klubu takiego jak Benfica Lizbona, spore wyróżnienie. Bardzo możliwe, że Benfica Lizbona wygra swoje dzisiejsze spotkanie, jednak nie wiemy, czy pozwoli to awansować drużynie z Portugalii. Skutkiem tego, stawiamy na over.

Typujemy: Over 2.5 (1.90) Superbet

Czytaj również:  Djurgarden - Malmoe FF analiza

Zobacz także