Inter Mediolan – AC Milan analiza

Inter Mediolan będzie miał dziś okazję ku temu, aby pogrążyć swojego odwiecznego rywala, jakim jest AC Milan. Gospodarze już w pierwszy meczu, który odbywał się na boisku rywala pokazali, jak duża przepaść dzieli ich pod względem aktualnej formy. Skutkiem tego, spodziewamy się dziś bardziej otwartego spotkania z obu stron, które przyniosą nam bramki.

Inter Mediolan AC Milan typy

W dzisiejszym spotkaniu zapowiada się, że obie drużyny mogą strzelić. AC Milan wie, że nie ma już do stracenia nic, więc aby dobrze pożegnać się z Ligą Mistrzów, musi pokazać się dziś z jak najlepszej strony. Oczywiście, w półfinałach Ligi Mistrzów może zdarzyć się wszystko, ponieważ docierają tam elitarne zespoły, tak więc nie można wykluczyć także i tego, że AC Milan zaskoczy dziś cały świat piłkarski.

My jednak postanowiliśmy iść bardziej utartą drogą, która powinna sprawdzić się. Kiedy AC Milan strzeli bramkę, Inter Mediolan będzie zmuszony do tego, aby zagrać na maksimum możliwości i uspokoić spotkanie. Tak też widzimy ten mecz. AC Milan powinien zaskoczyć i szybko strzelić bramkę, co otworzy nam całe spotkanie.

Typ: Obie strzelą (1.80) Superbet

Czytaj również:  Pogoń Szczecin - Linfield analiza

Zobacz także