Holandia – Chorwacja analiza

Mecz pomiędzy Holandią a Chorwacją w ramach półfinału Ligi Narodów zapowiada się świetnie, pod względem bukmacherskim. Wszystko dlatego, że przed meczem wydaje się, iż bukmacherzy bardzo dobrze wytypowali faworyta tego spotkania. Jest nim Holandia i według nas, to właśnie ona sięgnie dziś po zwycięstwo i przejdzie do finału Lihi Narodów!

Holandia Hiszpania typy

Holandia to na dzień dzisiejszy młody zespół z perspektywami i wieloma talentami, które potrafią indywidualnie odmieniać losy meczu. Co więcej, Holandia jest bardzo ofensywna i ceni sobie grę do przodu, może to także wpłynąć na losy dzisiejszego spotkania.

Jeśli zaś chodzi o Chorwację, warto zwrócić uwagę na wysoki wiek zawodników, którzy w wielu wypadkach są u schyłku swojej kariery. Warto przytoczyć także szybki i ofensywny mecz z Maroko, który miał miejsce, podczas ostatnich Mistrzostw Świata. Tam Maroko tylko zremisowało, jednak widać było różnice szybkości na boisku i dziś wydaje nam się, że większa jakość piłkarzy w Holenderskiej drużynie sprawi, że wygra ona pewnie swój mecz.

Typ: Holandia (2.05) Superbet

Czytaj również:  Arsenal - Manchester City typy (15.02)

Zobacz także