Zapowiedź gali High League 3

Przed nami trzecia odsłona gali freak fight show, której twarzą jest słynny raper, Malik Montana. W karcie walk znalazło się osiem pojedynków, a w najważniejszej walce wieczoru zmierzą się ze sobą: Alberto Simao oraz Marcin Dubiel. W oktagonie nie zabraknie innych, znanych freaków, takich jak chociażby Hardkorowy Koksu, Lil Masti czy Zusje. Gala z pewnością dostarczy zatem dużych emocji, a ponadto, fani mogą oczekiwać także przyzwoitego poziomu od strony sportowej. Sprawdzamy High League kursy bukmacherskie na najciekawsze pojedynki.

high league kursy

Kiedy trzecia odsłona High League?

High League to obecnie jedna z najpopularniejszych gal typu freak fight show w Polsce. Założona w 2021 roku organizacja jest promowana przez słynnego rapera, Malika Montanę. Choć jest on postrzegany, a także tytułowany jako właściciel gali, w praktyce nie należy do zarządu i nie ma udziałów w spółce. Za High League stoją: Khazhbi Edelbiev, Sławomir Bielski, Magdalena Rzewnicka oraz Diana Edelbieva. Walki przeważnie odbywają się w formule MMA, ale na poprzednich galach toczone były również pojedynki w formule boksu oraz kick-boxingu.

High League 3 odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku. Włodarze ponownie postanowili zorganizować swoje wydarzenie na Ergo Arenie w Gdańsku. Gala będzie promowana walką wieczoru pomiędzy Alberto Simao oraz Marcinem Dubielem. Włodarze organizacji nie tracą czasu, ponieważ ogłosili już datę czwartej odsłony gali, która odbędzie się 17 września w Gliwicach.

high league kursy

Karta walk na High League 3

W karcie walk znalazło się osiem pojedynków, a wśród nich nie brakuje naprawdę głośnych nazwisk, które zdążyły się już zapisać w historii polskich freak fightów. Weźmy chociażby Roberta Burneikę, lepiej znanego jako Hardkorowy Koksu. Stoczy on swój czwarty pojedynek w karierze. Jego ostatnia walka miała miejsce jeszcze na KSW 39, kiedy to przegrał z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Karta walk na High League 3 prezentuje się następująco:

Czytaj również:  Jak typować mecze Manchesteru United i City?

Kilka pojedynków zapowiada się szczególnie emocjonująco, o czym świadczą High League 3 kursy bukmacherskie. Bardzo wyrównany może być zwłaszcza pojedynek Tarzana i Scarface’a, a także Załęckiego z Don Diego. Wielu fanów zastanawia się również, czy Ewa Brodnicka zdoła odnieść pierwsze zwycięstwo z MMA, po bardzo nieudanym debiucie.   

high league kursy

High League kursy bukmacherskie na ciekawe walki

W sieci dostępne są już kursy bukmacherskie na nadchodzącą galę High League 3. Jednym z najciekawszych pojedynków będzie starcie Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Kursy na tę walkę oscylują w granicy 2,00 – 1,65 faworyzując Don Diego. Bardzo emocjonujący może być także pojedynek w boksie birmańskim pomiędzy Lil Masti i Zusje. Tutaj bukmacherzy nie mają wątpliwości, że absolutną faworytką tego pojedynku jest Aniela Bogusz.

Jeśli chodzi o walkę wieczoru, tutaj High League 3 kursy przemawiają na korzyść Alberto Simao, którego zwycięstwo można obstawić po kursie 1,20 (przy 3,60) na Dubiela. Wśród ciekawie zapowiadających się walk warto wymienić także starcie Ewy Brodnickiej z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk. Ewentualna przegrana byłej mistrzyni świata w boksie przeciwko partnerce życiowej Artura Szpili z pewnością byłaby sporą sensacją. High League 3 kursy bukmacherskie wskazują jednak Brodnicką w roli faworytki tego pojedynku w stosunku 1,35 do 2,10.

Gdzie obstawiać zakłady na High League?

Sponsorem organizacji High League 3 jest obecnie legalny bukmacher Fortuna i to w jego serwisie internetowym będzie można obstawiać zakłady na nadchodzącą galę. Już teraz można sprawdzić High League 3 kursy bukmacherskie, aby sprawdzić, które pojedynki zapowiadają się ciekawie, a także, gdzie mamy zdecydowanych faworytów. Poza zakładami na zwycięstwo gracze mogą obstawiać także czas zakończenia pojedynku, a także sposób zakończenia (przed czasem, nokaut, poddanie). Dzięki temu, obstawianie High League 3 staje się bardziej elastyczne.

high league kursy

Gdzie oglądać galę MMA High League 3?

Czytaj również:  Jak typować klasyka, czyli Leicester – Liverpool?

Gala High League 3 obędzie się 4 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Wydarzenie jak zwykle będzie można oglądać za pośrednictwem streamu po wykupieniu dostępu na platformie HighLive.tv. Widzowie będą mogli wybrać pakiet standardowy lub pakiet VIP z materiałami bonusowymi. Już teraz można sprawdzić High League 3 kursy bukmacherskie, aby sprawdzić, kto w oczach bukmacherów wejdzie do oktagonu w roli faworyta i underdoga. Obstawianie zakładów bukmacherskich na walki w High League 3 może zaoferować większe emocje w trakcie oglądania tej gali.

Zobacz także