Helsingborg – Skoevde typy

Pomimo tragicznej formy i rozpoczęcia Szwedzkiej Ligi, Helsingborg zagra dziś na własnym terenie i jeśli niczego nie zepsuje, ma szansę powoli wychodzić ze strefy spadkowej. Tak się składa, że na własnym terenie Helsingborg zagra z ostatnią w tabeli, drużyną Skövde, która ma dość małe szanse na pozytywny wynik, w dzisiejszym spotkaniu. Sprawdźcie sami!

Helsingborg Skövde typy

Pomimo tego, że gospodarze grają bardzo źle, ich rywale nie mogą mówić o lepszej sytuacji. Są poniżej Helsinborga, który zajmuje ostatnie miejsce, w Szwedzkiej lidze. Skutkiem tego, Skövde zajmuje ostatnie miejsce i nie zapowiada się, aby ten stan rzeczy miał się zmienić. Tym bardziej w momencie, w którym to Skövde w przeciągu pięciu ostatnich spotkań 4 razy przegrał i tylko raz zremisował.

Z kolei drużyna gospodarzy ma całkiem nie najgorszy bilans, ponieważ na pięć ostatnich spotkań, Helsinborg raz wygrał (była to wygrana z drużyną GAIS, która zajmuje aktualnie, 3 miejsce w tabeli). Jak więc widać, potencjał gospodarzy jest zdecydowanie większy od gości.

Typ: 1 (1.85) Superbet

Czytaj również:  Ajax Amsterdam - Union Berlin typy (16.02)

Zobacz także