Hamburg SV – VfB Stuttgart analiza

W dzisiejszym meczu o utrzymanie się w Bundeslidze, zawalczą drużyny Hamburg SV i VfB Stuttgart. Dla gości będzie to już praktycznie spotkanie formalnościowe, ponieważ w pierwszy meczu o utrzymanie się w Bundeslidze, wygrali na własnym terenie 3:0. Skutkiem tego, dziś wystarczy dopilnować tego, aby nie stracić za dużo bramek i można się cieszyć utrzymaniem!

Hamburg SV VfB Stuttgart typy

Jako że goście przyjeżdżają dziś bronić wyniku a jedynie gospodarze będą atakować, oznacza to, że w meczu prawdopodobnie padnie bardzo mało bramek. Co ciekawe, linie są bardzo wysoko ustawione, ponieważ za under 2.5 bramek, który daje nam przewagę dwóch bramek w tym spotkaniu, bukmacher Superbet daje wysoki kurs, na poziomie 2,25.

Jest to idealny kurs, który biorąc pod uwagę to, że zabezpiecza nas w formie dwóch goli, jest nadal bardzo wysoki. Dlatego też, postanowiliśmy iść w tą stronę, ponieważ Hamburg SV raczej nie będzie w stanie strzelić więcej, niż dwie bramki, dzisiejszym gościom. Natomiast VfB Stuttgart będzie grać swoje i uważać na defensywę, która będzie dziś szczelna.

Typ: Under 2.5 bramki (2.25) Superbet

Czytaj również:  Mallorca - Celta Vigo typy (20.01)

Zobacz także