Graafschap – Heracles typy (07.04)

Po ostatnim, dość zaskakującym remisie Heraclesa z drużyną Almere, przychodzi czas na powrót o lidera 2 ligi Holenderskiej. Heracles z pewnością powróci na boisko po to, aby zgarnąć 3 punkty, nawet jeśli jest to wyjazd. Dziś rywal będzie łatwiejszy, ponieważ Heracles zagra z drużyną GRAAFSCHAP, która jest ligowym średniakiem i gra w kratkę. Ostatnie wygrane mogą lekko podbudować GRAAFSCHAP, jednak to Heracles dysponuje niesamowitą mocą ofensywną na boisku!

GRAAFSCHAP Heracles typy

Gospodarze w ostatnim czasie mieli możliwość wygrania z Jong AZ, jednak już z Jong PSV nie byli w stanie poradzić sobie. Jest to więc bardzo zła informacja przed dzisiejszym meczem, w którym to Heracles będzie podchodził w roli wielkiego faworyta.

Z kolei Heracles, po ostatnim remisie z Almere ucieka w walce o lidera 2 ligi Holenderskiej. Drużyna traciła zaledwie 1 punkt od Zwolle, natomiast dziś traci ich już 4. Biorąc pod uwagę to, jak dobrze gra Heracles, dziś nie ma miejsca na błędy w wykończeniu, ani w obronie. Na korzyść Heraclesa jest to, że drużyna GRAAFSCHAP traci zdecydowanie więcej goli niż Almere, z którymi mierzyli się ostatnio.

Typ: Heracles (2.25) Superbet

Czytaj również:  Brighton - Everton typy

Zobacz także