Gdzie jest darmowa kasa za rejestrację? Superbet

Darmowe środki na zakładu bukmacherskie to coś, co przyciąga największą liczbę nowych graczy. W końcu czy można dostać od bukmachera coś lepszego niż środki na zakłady? Jeśli zastanawiasz się, gdzie można zgarnąć najciekawsze bonusy na start, to z chęcią ci podpowiemy. Jednym z bukmacherów, u których pojawia się na koncie gracza darmowa kasa za rejestrację jest Superbet. Co ważne, ten legalny polski bukmacher przyznaje naprawdę wysokie bonusy, dlatego warto rozważyć możliwość założenia konta.

Bonus na start od Superbet

Bonus powitalny przyznawany jest każdemu nowemu graczowi, który po raz pierwszy zakłada konto w Superbet. Jednak warto, byś wiedział, że aby móc skorzystać z dodatkowych środków, musisz spełnić pewne kryteria. Te na szczęście nie są szczególnie trudne do spełnienia, dlatego z pewnością każdy, nawet początkujący gracz będzie mógł cieszyć się dodatkowymi, całkowicie darmowymi środkami na zakłady bukmacherskie.

Decydując się na założenie konta w Superbet możesz liczyć na naprawdę wiele, ponieważ operator ten przyznaje bonus na start w wysokości aż 1520 złotych. Ta kwota naprawdę robi wrażenie, szczególnie, gdy chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z typowaniem zakładów sportowych przy możliwie jak najniższym udziale środków własnych. Wykorzystując pieniądze z bonusu będziesz mógł przy tym na spokojnie zapoznać się z ofertą operatora, by ostatecznie podjąć decyzję, czy ta spełnia twoje wymagania.

Co składa się na darmowe pieniądze za rejestrację od Superbet

Aby dać nowym graczom możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty i ustalić najlepsze metody typowania, Superbet wprowadził aż trzy bonusy dla każdego, a także dodatkowy bonus dla posiadaczy kodu promocyjnego. W darmowych bonusach gracze mogą znaleźć takie propozycje jak:

  • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 200 złotych,

  • Bonus na aplikację w wysokości 20 złotych,

  • Zakład bez ryzyka w wysokości 1300 złotych.

Czytaj również:  TOP 10 najczęstszych błędów graczy w zakładach bukmacherskich

Po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego dodatkowo możesz zgarnąć 35 złotych w formie freebetu.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację?

Pierwszy bonus, jaki czeka na nowych graczy to bonus od pierwszego depozytu. Minimalna kwota, jaką gracz musi wpłacić aby zgarnąć bonus wynosi 20 złotych, jednak warto wiedzieć, że kolejne bonusy aktywują się po dokonaniu wpłaty minimalnej 50 złotych. Pamiętaj przy tym, że bonus polega na podwojeniu kwoty pierwszego depozytu. Jeśli więc zależy ci na zgarnięciu pełnej puli, powinieneś dokonać wpłaty 200 złotych. Po zaakceptowaniu środków z bonusu, masz 10 dni, na dokonanie dwukrotnego obrotu.

Obrót, pozwalający na wypłatę środków z bonusu wymaga postawienia kuponów solo lub ako o kursie minimalnym na poziomie 1.80. Co ważne, warunków obrotu nie spełniają kupony z oferty Super Kursy.

Kolejny bonus przyznawany jest wyłącznie dla tych graczy, którzy na etapie rejestracji wpisali wymagany kod promocyjny. Freebet o wartości 35 złotych, to jedna z chętniej wybieranych promocji, w końcu pozwala na typowanie całkowicie darmowych zakładów. Jednak aby móc z niej skorzystać, należy pamiętać, o konieczności dokonania pierwszej wpłaty na poziomie 50 złotych. Bonus zostanie przyznany w ciągu godzin, a następnie gracz będzie miał 24 godziny na akceptację bonusu.

Musisz przy tym pamiętać, że Superbet pozwala na aktywowanie jednorazowo tylko jednego bonusu, dlatego by moc skorzystać z freebetu, będziesz musiał w pierwszej kolejności wykorzystać bonus od depozytu. Co ważne, by móc wypłacić środki z bonusu wystarczy postawić jeden zakład, dla którego kurs minimalny wynosi 1.60.

Kolejne 20 złotych gracze mogą zgarnąć za pobranie aplikacji mobilnej. Gracze chcący skorzystać z bonusu muszą przy tym pamiętać o konieczności wyrażenia zgód marketingowych, a także dokonaniu pierwszej wpłaty na poziomie co najmniej 50 złotych.

Czytaj również:  Jak typować Superpuchar Niemiec?

Gracze otrzymają nowy bonus po 72 godzinach od zalogowania. Kwotę 20 złotych przed wypłatą należy obrócić dwa razy, stawiając kupony solo, ako lub systemowe, z minimalnym kursem na poziomie 1.80. Co ważne, gracz ma na to aż 7 dni.

Ostatni bonus przyznawany przez Superbet dla nowych graczy to zakład bez ryzyka 1300 złotych. Bonus stanowi sumę stawek zakładów, od której odjęte są wygrane, wykorzystane bonusy, a także wartość podatku. Jeśli pierwszy tydzień zakończysz na minusie, wówczas możesz liczyć na zwrot środków. Bonus na zakłady bez ryzyka przyznawany jest również dla tych graczy, którzy zdecydują się na dokonanie niższej pierwszej wpłaty, na poziomie 20 złotych.

Co ważne, aby móc wypłacić kwotę 1300 złotych, musisz dokonać 2 krotnego obrotu bonusem, typując zakłady solo, ako lub systemowe z kursem na poziomie co najmniej 1.80. Musisz przy tym pamiętać, że obrót należy wykonać w ciągu 10 dni od aktywowania bonusu. W przeciwnym razie środki przepadną.

Jak widać, Superbet rozdaje naprawdę duże pieniądze dla nowych graczy. Z naszym kodem promocyjnym możesz zgarnąć aż 1555 złotych, co w przypadku zakładów za niewielkie stawki, daje ci naprawdę wiele możliwości.

Zobacz także