Free spiny za rejestrację bez depozytu w Superbet

Legalny polski bukmacher Superbet słynie z atrakcyjnych promocji zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy. Tym co przyciąga do tego operatora nowych typerów są wysokie bonusy na start, sięgające nawet do 1555 złotych. Jednak co ważne, po wykorzystaniu bonusów startowych, gracze wcale nie opuszczają tego bukmachera, ponieważ mogą liczyć na szereg innych, atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest SuperSpin, pozwalający na zgarnięcie JackPota w wysokości 2000 złotych. Skusiła cię ta promocja? W takim razie koniecznie czytaj dalej, aby dowiedzieć się na czym ona polega i jak można zgarnąć tak wysoki bonus.

Zasady uczestnictwa w promocji SuperSpin

Promocja prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej operatora. Gracze preferujący typowanie zakładów w punktach naziemnych nie mają możliwości skorzystania z dodatkowych bonusów. Jednak warto pamiętać, że wystarczy założyć konto, by móc cieszyć się wysokimi bonusami za kręcenie kołem.

Promocja SuperSpin swój start miała 01 maja 2021 roku i będzie trwała jeszcze do końca września bieżącego roku. Warto z niej skorzystać, ponieważ każdego dnia daje szanse na zgarnięcie atrakcyjnych nagród.

Koło do kręcenia jest dostępne dla wszystkich graczy, którzy dokonali pełnej rejestracji u bukmachera, a przy tym wyrazili niezbędne zgody marketingowe i zapoznali się z regulaminem promocji. Jak już podkreśliliśmy, gra jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy przeszli pełną rejestrację, jednak co ważne, ta musi być zakończona maksymalnie do 72 godzin od założenia konta. W przeciwnym wypadku koło nie zostanie aktywowane, aż do chwili przetworzenia pełnej rejestracji.

Każdy gracz spełniający powyższe kryteria może zakręcić kołem raz w ciągu doby. W zależności od tego, na jakiej pozycji zatrzyma się wskaźnik, taką wygraną zgarnie zawodnik.

Czytaj również:  Co to jest dnb bukmacher i dlaczego warto to stawiać?

Free spiny za rejestrację bez depozytu

Gracze, którzy zdecydowali się na przystąpienie do promocji SuperSpin mogą każdego dnia liczyć na atrakcyjne wygrane. Każdej doby do zgarnięcia jest:

 • Sport Bonus – bonus w wysokości 5 złotych na typowanie sportu,

 • Super Sport Bonus – bonus w wysokości 10 złotych na typowanie sportu,

 • Mega Sport Bonus – bonus w wysokości 30 złotych na typowanie sportu,

 • Wirtualne Bonus – bonus w wysokości 5 złotych na typowanie sportów wirtualnych,

 • Jackpot 2000 – bonus w wysokości 2000 złotych,

 • Wpłać 50, odbierz 50 – bonus od depozytu, w wysokości 50 złotych,

 • Gry Karciane Bonus – bonus w wysokości 10 złotych na typowanie gier karcianych,

 • Brak wygranej – brak bonusu w danym dniu.

A jak kształtują się szanse na zgarnięcie poszczególnych bonusów?

 • Bonus Sport – 2-40%,

 • Super Sport Bonus – 2-15%,

 • Mega Sport Bonus – 1-15%,

 • Wpłać 50, odbierz 50 – 2-40%,

 • Gry Karciane Bonus – 2-30%,

 • JackPot 2000 PLN – maksymalnie pięć razy podczas trwania promocji.

W dzisiejszym tekście, z uwagi na zdecydowanie najwyższą wartość free spinu za rejestrację bez depozytu skupimy się przede wszystkim na game jackpot, czyli nagrodzie, która kusi zdecydowanie najbardziej.

Zasady obrotu game JackPot 2000 PLN

Przede wszystkim musisz pamiętać, że w Superbet możesz mieć jednocześnie aktywny tylko jeden bonus. Dlatego gdy uda ci się wykręcić jackpota, powinieneś możliwie jak najszybciej wykorzystać obecny bonus, by móc się cieszyć wysoką wygraną. Jest to szczególnie ważne, ponieważ gdy na Twoim koncie będzie aktywny inny bonus, będziesz miał jeden dzień na jego wykorzystanie, by aktywować Jackpot. W przeciwnym wypadku środki z nowego bonusu nie zostaną uruchomione. Po akceptacji bonusu będziesz miał 7 dni na jego wykorzystanie.

Czytaj również:  Trzy najpopularniejsze systemy bukmacherskie

Bukmacher umożliwił graczom typowanie środkami z bonusu zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo, dla kuponów pojedynczych, dla których minimalny kurs wynosi 1.60 oraz kuponów multi, dla których kurs minimalny wynosi 2.0, przy równoczesnym spełnieniu wymogu, że kurs pojedynczy nie może być niższy niż 1.30. Zakłady systemowe mogą być zaliczone w ramach bonusu wyłącznie wtedy, gdy łączny kurs dla najmniejszej kombinacji wyniesie nie mniej niż 1.60. Co ważne, w ramach bonusu nie masz możliwości typowania kuponów z oferty:” Super Kursy”, ani wydarzeń z oferty sportów wirtualnych.

Musisz przy tym pamiętać, że do obrotu zaliczone zostaną wyłącznie te kupony, które zostały postawione, zakończone i rozliczone w okresie ważności bonusu. Jeśli kupon zostanie wycofany lub anulowane zostanie jedno zdarzenie z kuponu, wówczas nie zostanie on wliczony do puli bonusu.

Na sam koniec najważniejsza informacja, środki z bonusu zostaną przelane na konto depozytowe wtedy, gdy dokonasz jednokrotnego obrotu wartością bonusu. Jest to dobra wiadomość, ponieważ sama kwota sprawia, że dla początkujących graczy już jednorazowy obrót może się okazać problematyczny.

Jak widzisz, warunki jakie stawia Superbet aby móc się cieszyć z game jackpota nie są niemożliwe do spełnienia. Warto, wobec tego spróbować swojego szczęścia podczas kręcenia kołem, szczególnie zważywszy na to, że promocja niebawem się skończy. Na chwilę obecna nie wiemy, czy Superbet rozważa jej przedłużenie, jednak jedno jest pewne, cieszy się ona naprawdę dużym zainteresowaniem wśród stałych graczy tego bukmachera.

Zobacz także